nestea1 23.03.07, 22:53 fajna, czy nie? www.sklep.wittchen.pl/produkt.php?id=1158 bo wlasnie wygralam w glamour i mam mieszane odczucia, co prawda darowanemu koniowi w zęby sie nie zaglada;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nestea1 Re: hm hm 23.03.07, 23:14 przekonałyście mnie. nie oddam już:)kurde, ale mimo wszystko wolałabym to śliczne pióro Watermanna, mam słabosc chociaz i tak piszę zwyklymi dlugopisami Odpowiedz Link Zgłoś
pieczyste Re: hm hm 24.03.07, 07:50 No wlaśnie, darowanemu koniowi... :P Ale tak serio, to bardzo fajna:) Odpowiedz Link Zgłoś
kc_mc Re: hm hm 24.03.07, 10:15 fajna, choc ja osobiscie wole o wiele wieksze :) Odpowiedz Link Zgłoś