Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    23.03.07, 22:53
    fajna, czy nie? www.sklep.wittchen.pl/produkt.php?id=1158
    bo wlasnie wygralam w glamour i mam mieszane odczucia, co prawda darowanemu
    koniowi w zęby sie nie zaglada;)
    Obserwuj wątek
      • cala_w_kwiatkach Re: hm hm 23.03.07, 22:56
        moze byc
        na lato
      • cioccolato_bianco Re: hm hm 23.03.07, 23:01
        fajna
      • foamclene Re: hm hm 23.03.07, 23:08
        fajna
      • kamisiunia Re: hm hm 23.03.07, 23:08
        Fajna :] Oddaj :]
      • nestea1 Re: hm hm 23.03.07, 23:14
        przekonałyście mnie. nie oddam już:)kurde, ale mimo wszystko wolałabym to
        śliczne pióro Watermanna, mam słabosc chociaz i tak piszę zwyklymi dlugopisami
        • panigazeta Re: hm hm 23.03.07, 23:54
          Świetna
          • etolia Re: hm hm 24.03.07, 00:42
            nie pogardzilabym wygrana:) ladna:)
            • kinky5 Re: hm hm 24.03.07, 01:06
              fajna!
      • star105 Re: Niefajna 24.03.07, 07:20
      • pieczyste Re: hm hm 24.03.07, 07:50
        No wlaśnie, darowanemu koniowi... :P
        Ale tak serio, to bardzo fajna:)
      • kc_mc Re: hm hm 24.03.07, 10:15
        fajna, choc ja osobiscie wole o wiele wieksze :)
      • aniamorsa Re: hm hm 24.03.07, 14:58
        Widziałam fajniejsze
      • paddinktun Re: hm hm 24.03.07, 16:53
        Koszmarna. Niezgrabna. Bez urazy!
        • nestea1 Re: hm hm 24.03.07, 17:16
          dlaczego miałabym sie czuć urażona hehe?
      • modlisshka Re: hm hm 24.03.07, 17:58
        zawsze możesz sprzedać na allegro :)
      • nadinka_nadinka Re: hm hm 24.03.07, 18:00
        fajna

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka