Dodaj do ulubionych

Grzywka - proszę o pomoc

09.12.06, 19:03
Mam cienkie włosy do pasa (i nie zamierzam ich ścinać, jestem w trakcie
zapuszczania :)), nie chcę ich też cieniować.
Noszę je zaczesane na bok, ale bardzo chciałabym mieć grzywkę, taką do połowy
czoła, zwykłą, prostą grzywkę (na ostatnim zdjęciu).
I po 1. nie wiem czy byłoby mi w niej dobrze (mam dosyć małe oczy i duże
prostokątne czarne okulary).
Po 2. Włosy są cienkie - boję się, że jak jeszcze im zabiorę część na
grzywkę, to w ogóle jakby ich nie było
Po 3. Z racji tej małej objętości boję się też, że grzywka nie będzie
zakrywać czoła, tylko dzielić się na pasemka.
Po 4. Włosy są CAŁKOWICIE proste i nawet na końcówkach się nie podkręcają i
boję się też, że ta grzywka będzie mi sterczeć, zamist ładnie leżeć i się
trochę podwijać.

Bardzo, bardzo proszę o poradę, bo marzę o tej grzywce i już nie wiem co
robić.
(2 pierwsze zdjęcia to ja, na ostatnim - wymarzona grzywka :))

Obserwuj wątek
    • anulaaa2 Re: Grzywka - proszę o pomoc 11.12.06, 23:01
      Wydaje mi się że nie bedzie ci dobrze w grzywce...
      Też marzyłam o grzywce (tylko ja mam dość grube włosy) wyglądałam tragicznie,
      musiałam ja spinać lub czesać na bok ;)
      Ale do odwarznych świat nalezy ;)
    • esiaesia Re: Grzywka - proszę o pomoc 12.12.06, 19:24
      myślę że powinnaś udać się do dobrego, poleconego fryzjera, który oceniłby na
      żywo czy z grzywką będzie Ci do twarzy

ps.myślę że jeśli chodzi o okulary to nie przeszkadzają one w posiadaniu
      grzywki :)
      • yavanna86 Re: Grzywka - proszę o pomoc 12.12.06, 19:54
        znałam osobę o podobnej do Ciebie urodzie,która w grzywce wyglądała
        nieciekawie.nawiasem mówiąc,jeśli masz cerę mieszaną albo tłustą,to grzywka z
        cienkich,leżących na czole włosów może dość szybko być przyklapnięta i
        rozdzielać się na kilka pasemek.zależy,czy masz włosy "gęsto posiane";) z
        przodu.jak "rzadko" i delikatne,to bym nie polecała /sama strzępię grzywkę,żeby
        nie była oklapnięta,a mam dość mocne włosy/
    • Gość: pleple Re: Grzywka - proszę o pomoc IP: *.ip.fastwebnet.it 14.12.06, 10:04
      > Po 2. Włosy są cienkie - boję się, że jak jeszcze im zabiorę część na
      > grzywkę, to w ogóle jakby ich nie było

Wydaje mi się, że nie masz włosów cienkich, tylko po prostu idealnie proste i
      to jest powód ich małej objętości. Pomaga postrzępione strzyżenie, ale tylko
      jeśli ci się będzie chciało je później układać.

> Po 3. Z racji tej małej objętości boję się też, że grzywka nie będzie
      > zakrywać czoła, tylko dzielić się na pasemka.

Zgadza się, niestety.

> Po 4. Włosy są CAŁKOWICIE proste i nawet na końcówkach się nie podkręcają i
      > boję się też, że ta grzywka będzie mi sterczeć, zamist ładnie leżeć i się
      > trochę podwijać.

Hehe, to tak jak u mnie. Miałam grzywkę, próbowałam nawet robić na nią trwałą.
      U fryzjerki oczywiście, za jej namową. Trochę pomogło, ale i tak nie wyglądało
      za ciekawie...
        • anula36 Re: Grzywka - proszę o pomoc 24.12.06, 15:28
          mam wlosy podobne do twoich -grzywka na niezbyt grubych, calkiem prostych wlosach jest fajna pod warunkiem ze codziennie myjesz i modelujesz wlosy - inaczej na drugi dzien bedzie wygladac smetnie ( prawie na 100% sie podzieli na pojedyncze pasemka)
          Ladna dziewczyna z Ciebie ale nie myslalas o regulacji brwi ( podskubane od dolu "otworzylyby" oczy) i delikatniejszej oprawce - ta czarna gruba w ogole mi nie pasuje do takich delikatnych rysow.
          • yavanna86 Re: Grzywka - proszę o pomoc 25.12.06, 00:20
            gdyby się zabrać za całościowe poprawki,to w ogóle zaproponowałabym coś
            delikatniejszego/choćby na oczy grafit,granat czy ciemna zieleń zamiast
            czerni-nie widzę koloru Twoich oczu,wybacz:),niekoniecznie pofarbowane
            włosy,delikatne akcenty w stroju w innych kolorach,zwłaszcza przy
            twarzy...no,ale to już właśnie jest zmiana stylu/,tak wyrazista stylistyka
            zazwyczaj jest dominująca czy nawet lekko przytłaczająca,przynajmniej jeśli
            chodzi o urodę większości dziewczyn z naszej strefy klimatycznej;)
            ale pewnie Luciferii nie o to chodzi
            p.s.wesołych świąt ;)
            • anula36 Re: Grzywka - proszę o pomoc 25.12.06, 11:35
              na calosciowe poprawki to nie mam zaciecia - zreszta sama bym sie burzyla jakby mnie ktos chcial przerobic po swojemu ;)
              Ale te czarna okularzyska a'la ubezpieczalnia w zyciu mi sie nie beda podobac, zwlaszcza na tak drobnej twarzy.
    • Gość: tomily Re: Grzywka - proszę o pomoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 21:19
      ja uważam że jeśli chcesz mieć tą grzywkę to nic nie stoi na przeszkodzie! dabra
      radą jest to żeby ktoś profesjonalnie doradził ci długość i grubość grzywki:)
      napewno należy ją częściej myć niż całość włosów, dobrze jest też mieć przy
      sobie mały grzebyczek i od czasu do czasu rozczesac rozdzielone pasemka grzywki
      - to moje sposoby;) są skuteczne! pozdrawiam i powodzenia:)
    • eithel1 Re: Grzywka - proszę o pomoc 27.12.06, 23:39
      nie rób sobie tego. Mam takie same włosy i zrobiłam sobie grzywkę, teraz ją
      zapuściłam i powiem fryzjerowi, że jeszcze raz grzywka i go zamorduję :) Zrobią
      ci się strąki, klapnie ci na czoło za nim wyjdziesz z domu, poza tym będzie żyć
      własnym życiem i sterczeć inaczej jak chcesz. Możesz pocieniować włosy tylko tuż
      przy twarzy, ale nie rób sobie grzywki!
    • wizazystka.forum Re: Grzywka - proszę o pomoc 31.12.06, 14:33
      Niestety Pani obawt są słuszne. Grzywki najlepiej wyglądają uformowane z
      długich włosów. Jeśłi koniecznie chce Pani grzywkę mona doczepić kępki
      sztucznych włosów. Ja jednak odradzam formowanie grzywki z Pani naturalnych
      włosów, ponieważ nigdy nie będzie miała odpowiedniej gęstości.

Pozdrawiam
    • Gość: ChemcialDeath =) IP: *.204.12.177.dsl.dynamic.t-mobile.pl 03.04.14, 13:40
      Fakt, kochana grzywka przy cienkich włosach to nie jest najlepszy pomysł, ale muszę Ci powiedzieć, że ładna z Ciebie dziewczyna, masz w oczach niesamowitą tajemnicę, szalenie intrygujące. Po prostu LUBIĘ CIĘ :) i ładny makijaż.

Pani na zdjęciu ma świetną fryzurę, dobry wybór, ale życzę Ci, żeby ostateczny był jeszcze lepszy.
      pozdrawiam serdecznie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka