Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    gdzie kupię podobne tylko tańsze :)

    06.07.07, 18:34
    Straaaaasznie mi się podobają. Dołączę ich do listy moich niespełnionych
    miłośći...chyba że podpowiecie mi gdzie mogę kupić podobne:)
    to link:
    www.shopbop.com/shop/product_detail.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524441802484&FOLDER%3C%
    3Efolder_id=2534374302029428&fm=whatsnew&ASSORTMENT%3C%
    3East_id=1408474395181057&bmUID=1183457682252
    ps ładniejsze są czarne:)
    Obserwuj wątek
      • monikaa13 Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 18:35
        o ratunku, ja sie nie znam na modzie, ale te sa straszne jak dla mnie
        • magdzia_p Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 18:36
          a jak dla mnie są boskie:) Oczywiście jeżeli umiejętnie je się połączy:)
          • martusia67 Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 18:38
            podobaja mi sie :) tylko zmienilabym ta tasiemke...a w Plsce raczej jeszcze ich
            nie kupisz...
            • stasia82 Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 18:41
              > podobaja mi sie :) tylko zmienilabym ta tasiemke...a w Plsce raczej jeszcze ich
              >
              > nie kupisz...

              ja podobnie, ta tasiemka to dla mnie za duzo dobrego :) te buty dostepne sa tez
              w kolorze czarnym, te mi sie bardziej podobaja.
          • kochanica-francuza Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 18:38
            łoj, obawiam się, że nigdzie. Lepiej nie wchodź na strony rzeczy, na które cię
            nie stać. Tylko smutno się robi. Mówię z autopsji. :-(((

            Do dziś nie mogę sobie darować, że trzy lata temu nie kupiłam jednej kurtki za
            403 euro.
      • branzoletka Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 18:43
        świetne :)
        zwłaszcza te z śliwkowe
        • magdzia_p Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 18:46
          chyba jednak pozostaną niespełnioną miłością:( muszę kupić sobie coś innego na
          poprawę humoru:)
          • branzoletka Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 19:08
            a no ;)
      • campanellla Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 19:13
        Całkiem ładne, a na pewno wyszukane i oryginalne.
      • sanvitalia Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 19:26
        ta tasiemka właśnie nadaje im uroku:)
      • nadia_m Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 06.07.07, 21:52
        cus podobnego widzialam, ale nie w Polsce, a we Wloszech (Riccione)
        cena chyba 130€

        mnie sie nie podobaja
        • stasia82 podobne :D 09.07.07, 21:58
          www.allegro.pl/item213466767_top_girl_r_37_retro_vintage_szpile_szplki_trzewiki.html
          • monikaa13 Re: podobne :D 09.07.07, 22:37
            straszne
      • ryfka81 Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 09.07.07, 22:10
        Nie podobają mi się przez ten odkryty czubek.
        A propos kokardek, oto, na co natknęłam się dzisiaj na Allegro:
        www.allegro.pl/item209716790_vicky_beth_absolutnie_piekne_nowe.html
        Nie mogę się zdecydować, czy są piękne, czy okropne.
        • monikaa13 Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 09.07.07, 22:44
          o matko, te sa chyba najgorsze ze wszystkich tu pokazanych, czy wy napewno maci
          edobry wzrok
          ja rozumiem, trendy w modzie, oryginalnosc, ale bez przesady
        • zawsze_zielona Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 10.07.07, 13:36
          Nie lubie czubow, wiec te jak dla mnie odpadaja w przedbiegach;) Ale kolor
          cudowny, szczegolnie od wewnatrz.
          Te z glowenego watki nie podobaja mi sie ze wzgledu na odkryty czubek (moim
          zdaniem bardzo przypominaja raciczki), ale znow kolor- po prostu cudo... Chyba
          musez sobie sprawic jakies buty w takim glebokim burgundzie:)
      • kate-gun Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 09.07.07, 22:26
        wygladaja jak koszmary rodem z Allegro :) ale jesli je kupisz, to przynajmniej
        bedziesz modna w nadchodzacym sezonie.
      • miss_milkie Re: gdzie kupię podobne tylko tańsze :) 10.07.07, 19:40
        bardzo oryginalne;))
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka