Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    czarny płaszczyk+czerwone,skórz. buty->co do tego?

    26.03.08, 10:43
    Witam,
    proszę was bardzo o poradę w sprawie dodatków do czarnego płaszczyka
    i czerwonych butów. Najczęściej chodzę w szarych i jeansowych
    spodniach (rzadko czarnych). Jak myślicie: czy czerwona torba i
    szary szaliczek (ze srebrną nitką) i szare rękawiczki będą do tego
    zestawu pasować? Może inne propozycje na torbę i szal?
    Obserwuj wątek
      • hana83 Re: czarny płaszczyk+czerwone,skórz. buty->co 26.03.08, 10:54
        Z szarym można zaszaleć, natomiast zrezygnowałabym z czerwonej torby
        (za duzo tego dobrego).
        najbardziej podobało by mi sie:
        czarne spodnie,
        czarny płaszczyk
        czarna torebka
        czarne inne dodatki i
        czerwone buty
        • blue.eyed.monika Re: czarny płaszczyk+czerwone,skórz. buty->co 26.03.08, 11:01
          Lubię czarny, ale muszę jednak rozweselić zestaw:) ale zasiałaś we
          mnie wątpliwość co do czerwonej torby...hm ale czarna z kolei zginie
          na tle płaszczyka.. z kolei szara........ :/ nie nie nie

          Przed kupnem czerwonych butów "chorowałam" na granatową lub ciemno-
          niebieską torbę...ale teraz to chyba byłoby przegięcie.
          • hana83 Re: czarny płaszczyk+czerwone,skórz. buty->co 26.03.08, 11:14
            nie dawałabym po prostu czerwonych butów razem z czerwona torbą
            (było już tu dużo postów na temat butów i torebki w tym samym
            kolorze), każde z osobna do czarnego płaszczyka jak najbardziej

            sama mam czarny trencz i tez zestawiłam go z czerwona torba :) do
            czarnych portek :) tyle że portki były w czerwone paski ;)

            do szarych spodni tez będzie ok!

            jakos nie podoba mi się np zestawienie czerwonego do innego "żywego"
            koloru, wszystko inne jest ok
            • blue.eyed.monika Re: czarny płaszczyk+czerwone,skórz. buty->co 26.03.08, 13:28
              to jeśli czarna torba, to pewnie nie z matowej skóry, tylko jakiejś
              delikatnie lakierowanej.. ale czy delikatny lakier czarnej skóry nie
              pogryzie sie z półmatową skórą czerwonych butów? Może jakaś
              materiałowa torba we wzory .. np. czarno-czerwono-białe? Widziałam
              taką ze "skórzanym" uchwytem..

              Hana dzięki za wsparcie w ciężkich chwilach:)
              • hana83 Re: czarny płaszczyk+czerwone,skórz. buty->co 26.03.08, 21:47
                Nie ma sprawy :)

                Widze że dziewczyny niżej też wkleiły ciekawe propozycje. Swoja
                drogą nigdy nie połączyłabym czerwonego z czarnym i z ecru (jakis
                taki za jasny mi sie wydawał), a to zestawienie hazel fajnie
                wygląda. Chyba sama skorzystam :)
      • hazel_dobkins Re: czarny płaszczyk+czerwone,skórz. buty->co 26.03.08, 15:17
        ja mam np takie

        img181.imageshack.us/img181/6105/fmml3.jpg
        osobiście lubię jasne beże i ecrue w połączeniu o którym mówisz i
        wydają mi się najbardziej uniwersalne, dobry pomysł to chyba szalik
        w pasy beż lub ecrue + czarny

        + nasunął mi się moj szal do Twoich butów ;)i czerni (sama stosuję
        go min w tym połączeniu)

        img177.imageshack.us/img177/371/echo1wr0.jpg
        img181.imageshack.us/img181/4310/echo2ub2.jpg
        jest dwustronny, z jednej strony motyw kwiatów z drugiej biało
        czarne-pasy, akurat mam go dziś z sobą w pracy ;)
      • ni_mha Re: czarny płaszczyk+czerwone,skórz. buty->co 26.03.08, 15:36
        Może to Ci pomoże:
        fotoforum.gazeta.pl/3,0,1127645,2,1.html
        Wybrałabym całość na czarno, do tego czerwone buty (jeśli spódnica to czarne
        albo czerwone rajstopy), czarna torebka, czarne rękawiczki, apaszkę w kolorze
        czarno-białym albo czarno-szarym.
        • cliquewidzew ni_mha 26.03.08, 16:36
          masz może gdzieś większe fotki tych zestawień?? aaaaa;] gdzie można
          dostać szarą spódnicę z kokardką, którą masz w swojej galerii;]
          {spódnica2}
          • cliquewidzew Re: ni_mha 26.03.08, 16:41
            chodzi mi o 2 i 3 rząd;]
            • ni_mha Re: ni_mha 26.03.08, 17:09
              Tak, mam większe fotki, wkleję później.
              Spódnica pochodzi z Lindex-a.
              • cliquewidzew Re: ni_mha 26.03.08, 17:34
                ok w takim razie czekam;] tak właściwie to chodzi mi o 1 i 2 rząd;]
                • ni_mha cliquewidzew 26.03.08, 18:27
                  Wkleiłam tylko część, resztę mam niestety w takim małym formacie.
                  • cliquewidzew Re: cliquewidzew 26.03.08, 19:07
                    dziękuje;]
      • blue.eyed.monika Re: czarny płaszczyk+czerwone,skórz. buty->co 26.03.08, 23:54
        oj będzie się działo na zakupach... :) Dzięki za propozycje, mam
        nowe "tropy" . Nigdy nie wpadłabym na beż!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka