black_magic_women 07.09.08, 17:15 co myślicie o tych butach fotoforum.gazeta.pl/3,0,1444375,2,1.html (aha to vintage) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
simple_woman Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 17:19 black_magic_women napisała: > aha to vintage Cokolwiek przez to nie rozumiesz buty świetne. Pytanie tylko jak będą leżały na nodze. Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 17:59 O w mordę jeża...Skąd co, co to, gdzie to ? Dałabym sie za nie POKROIC! Choć obcas mi trochę psuje całosc...Jak to jest , z e ja od tzrech lat szukam butów w takim typie i ciągle znajduje ktoś inny? Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 18:26 Przepraszam, że podrążę, ale... jak to, vintage? Oryginalne z II Wojny Swiatowej...? :))) Buty ładne, ładnie wyprofilowana cholewka i podeszwa (dzięki temu mimo dużego obcasa nie robią wrażenia kloców). Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 18:35 Dlaczego vinatgae mialyby byc z II wojny? Przeciez na vintage lapia sie lata 70-te. Jak butyn sa pozniejsze, to owszem, vintage nie sa. Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 18:38 Vintage, oczywiscie, klawiatura mi sie omsknela:-) Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 19:01 Bo jestem stara piernica i zaczynam mieć wrażenie, że dla niektórych każde buty starsze niż 5 lat to jest vintage :) Jak słyszę, że lata 90-te to już vintage, to smutno mi się robi i czuję się zgrzybiała... A buty skojarzyły mi się z II Wojną oczywiście ze względu na militarno-filuterny charakter. Jak to jest z tym określeniem vintage? Czy każda stara rzecz jest vintage? Czy może raczej tylko rzecz charakterystyczna dla danej epoki, a pochodząca z tej właśnie epoki (niepodrabiany oryginalny empirowy sekretarzyk albo dzwony z bistoru z lat 70-tych...) Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 19:06 Masz racje, ze to okreslenie bywa czesto naduzywane. Tez sie o to czesto zloszcze, zwlaszcza widzac, co jest vintage zdaniem sprzedawcow z Allegro;-) Pierwotnie mianem vintage okreslalo sie w przypadku ubran rzeczy znanych projektantow z kolekcji sprzed lat ( dzis tez gwiazdy pojawiaja sie czasem na czerwonym dywanie np. w sukni vintage YSL). Potem to okreslenie zaczeto przenosic na inne rzeczy sprzed kilku dekad, wreszcie na kazda stara rzecz:-). Mnie sie podoba anglojezyczne rozgraniczenie- vintage to np. torebka Chanel 2.55, a taki ciuch z second handu, majacy swoje lata, jest thrifted. I wtedy nie wmawia sie nikomu, ze taka rzecz jest cenna. Ale faktem jest, ze nie zawsze latwo jest zdefiniowac vintage. Ogolnie trzeba pamietac, ze wzielo sie od win i ze chodzi o dobry rocznik:-). A wiec nie wszystko stare sie kwalifikuje. Odpowiedz Link Zgłoś
black_magic_women Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 21:20 nessie-jp napisała: > Przepraszam, że podrążę, ale... jak to, vintage? Oryginalne z II Wojny > Swiatowej...? :))) wiem,wiem,ze to vintage na wyrost,ponoć lata 70te Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 21:40 E, ja tylko tak się wygłupiałam :) 70-te to już dobry rocznik... Odpowiedz Link Zgłoś
muzykapop Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 18:31 ładna cholewka i przód dobrze wyprofilowany. nie podoba mi się obcas, nawet bardzo. ale wiem, jak trudno znaleźć takie buty (i żeby były jeszcze idealne). sama szukam czegoś takiego i myślę, że gdyby te trafiły mi w łapki, jakoś zniosłabym ten obcas:) Odpowiedz Link Zgłoś
simple_woman Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 21:27 A mnie się obcas w nich bardzo podoba! :) Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 20:09 nie samym sznurowaniem buty zyja Odpowiedz Link Zgłoś
sankanda Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 20:47 cholewka badziewna, niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
ul4 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 21:47 wg mnie okropne, szczegolnie obcas Odpowiedz Link Zgłoś
morja13 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 21:51 Mnie się bardzo podoba "góra" - cholewka, sznurowanie. Podeszwa i obcas zdecydowanie nie. Pozostaje jeszcze kwestia tego, jak but lezy na nodze, myśle że ogólnie rzecz biorąc nie są złe. Odpowiedz Link Zgłoś
greentea2 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 21:57 Osobiscie bym ich nie zalozyla, ale ktos inny czemu nie. Odpowiedz Link Zgłoś
ladyjm Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 22:06 a ja owszem, zalozyłabym:) Odpowiedz Link Zgłoś
anka33_online Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 07.09.08, 22:38 toporne wstręciuchy Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 08.09.08, 09:01 nie podobają mi się Odpowiedz Link Zgłoś
kum-nye Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 08.09.08, 12:13 Oj też bym takie chciała.. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 09.09.08, 16:02 Prawie identyczne są w H&M. :) Nie podobają mi się. Byłoby fajnie, gdyby miały inną cholewkę i obcas. Odpowiedz Link Zgłoś
hermina5 Pytanie do Gabrieli!!!!!!!!!!!!!!!! 14.09.08, 15:48 Takie wysokie i sznurowane? W H&M w Polsce? Gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
zielona-karuzela Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 08.09.08, 12:55 niezłe , choc nie przpadam za tego typu obcasami i właśniue je bym wymieniła :) Odpowiedz Link Zgłoś
seriabolesnychzastrzykow Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 09.09.08, 13:52 A tym razem nie będzie dyskusji na temat kupowania używanych butów? Czy jak się to nazwie 'vintage', to od razu jest higieniczniej? Odpowiedz Link Zgłoś
madzia.b2 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 09.09.08, 15:15 hehe, no własnie. Stare, zniszczone,przepocone, zagrzybiałe ze szmateksu (vintage:)). Ale co kto lubi. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 09.09.08, 16:05 Jak przymierzasz buty w sklepie, to też nie wiadomo, kto przymierzał je przed Tobą. Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 09.09.08, 16:24 gabrielafrancuz napisała: > Jak przymierzasz buty w sklepie, to też nie wiadomo, kto przymierzał je przed T > obą. To niezupełnie o to chodzi, można przecież zdezynfekować. Ale buty -- szczególnie skórzane i ogólnie te lepsze jakościowo Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 09.09.08, 16:26 Takie lumpeksowe buty często są dezynfekowane. Widuję w lumpeksach buty w ogóle nieużywane. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza te buty mają duży potencjał 09.09.08, 17:16 można je mianowicie zestawić tak, że pół miasta padnie z zachwytu (w tym ja, bo choć nie umiem i nie lubię się stroić, zawsze doceniam styl u innych), albo zmarnować. jeśli masz na nie pomysł - tak! Odpowiedz Link Zgłoś
leeloo2002 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 09.09.08, 22:58 Dość fajne, ale mam nadzieje ze maja jakiś dyskretny suwak po wewnetrznej stronie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
magdaksp Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 12.09.08, 12:13 szału nie robią Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 13.09.08, 22:15 szczerze?? jestem na nie Odpowiedz Link Zgłoś
spacey1 Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 14.09.08, 21:35 Patrzcie, jak to sie plecie ... W moich czasach to byłby obciach. Zresztą uważam, że dziś też. Wydają mi się tandetne i z marnych materiałów. Odpowiedz Link Zgłoś
dzyndzolka A ja mam takie z Allegro ... 14.09.08, 23:30 Dużo dziewczyn pisze, że nie może znaleźć takich butów - ja mam z Allegro, wiązane Nine West, tak chyba można je znaleźć, tutaj foto: fotoforum.gazeta.pl/3,0,1471522,2,1.html znaczy mam, to za dużo powiedziane, kupiłam je, ale jeszcze ich nie dostałam ;) Lecą do mnie dopiero. Ale wyglądają na zdjęciach fajnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
dita.von.teese Re: A ja mam takie z Allegro ... 15.09.08, 00:05 buty toporne wg.mnie OT , Black.Magic.women, przejrzalam Twoje inne fotki, skad masz taka fajna kiecke?:) fotoforum.gazeta.pl/3,0,1082207,2,7.html Odpowiedz Link Zgłoś
black_magic_women Re: A ja mam takie z Allegro ... 15.09.08, 06:58 dita.von.teese napisała: > buty toporne wg.mnie > OT , Black.Magic.women, przejrzalam Twoje inne fotki, skad masz taka fajna kiec > ke?:) > fotoforum.gazeta.pl/3,0,1082207,2,7.htmlpromodu,z Allegro. A okularki Ci sie nie podobają?;) > Odpowiedz Link Zgłoś
black_magic_women dita 15.09.08, 07:00 Oj sorry,ta jest z jakiejś limitowanej kolekcji New Looka,100%jedwab.Na żywo jeszcze ładniejsza Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaczernia Re: Prawie nigdy nie pytam o zdanie,ale.. 15.09.08, 10:27 Buty mi się nie podobają. Jka dla mnie zbyt ciężkie i toporne:-((( Odpowiedz Link Zgłoś