IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.04, 15:28
dlaczego nie są kasowane posty "sprzedam koszty" na tym forum. Przecież to
przestępstwo (karno-skarbowe)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka