28.03.07, 23:54
czemu znikaja niektore moje posty?
nawet na oslej ich nie widze
chcialabym wiedziec,chyba mam do tego prawo,w jakich slowach nie przestrzegam
netykiety.
a moze to chodzi o moje poglady w pewnych kwestiach?
wycinanie ich byloby jednak naduzyciem
Obserwuj wątek
    • pissmaker Re: Kropko 30.03.07, 03:40
      Kropka ci nie odpowiedziala wiec ja ci odpowiem - jestes trollem a raczej alter ego dany33.
      --------------------------------------
      Widziałem w Bnei Braku na ulicy szczury - wielkie szczury.
      • danus01 Re: Kropko 30.03.07, 08:36
        pissmaker napisała:

        > Kropka ci nie odpowiedziala wiec ja ci odpowiem - jestes trollem a raczej
        alter
        > ego dany33.


        za kogo ty mnie uwazasz jest mi obojetne
        a z Dana33 mam rzeczywiscie cos wspolnego
        po pierwsze te same imiona
        a po drugie i nastepne udowodnij pomowienie,ze jestem trollem Dany33.
        ja nie mam ani ochoty ani zamiaru udowadniac,ze nie jestem wielbladem
        • gdotb Re: Kropko 30.03.07, 08:38
          no coz....

          wielblad to ty na pewno nie jestes.

          ty jestes wielki blad.
    • kropka Re: Kropko 30.03.07, 10:33
      pardon, nie zauważyłam wczesniej Twojego pytania.
      Brałaś udział w pyskówce, która wyleciała w całości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka