monikakum
22.03.05, 13:15
Razem z narzeczonym nabywamy spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu na
rynku pierwotnym, na zakup bierzemy kredyt bankowy. Bank wyliczył nam kwotę
hipoteki zwykłej i kaucyjnej. Wiem,że powinniśmy zapłacić w U.S. podatek od
tych hipotek. Proszę o informację, w którym momencie się to robi? czy po
wpisaniu hipoteki na rzecz banku w KW, czy przy składaniu wniosku o założenie
KW, no i jak ta sprawa wygląda, jesli oboje mamy różne miejsca zameldowania?
czy płacimy podatek tylko w jednym U.S. czy pół na pół odpowiednio w swoim?
Bardzo proszę o pilną odpowiedz, za którą z góry dziękuję.