acres
17.04.06, 23:05
Chce kupic mieszkanie z pomoca pośrednika. Zastanawiam sie jednak jaki rodzaj
umowy jest korzystniejszy, czy umowa pośrednictwa na wyłącznośc, czy bez
wyłączności.Jakie są plusy i minusy jednej i drugiej. I jeszcze jedno
pytanko. Dlaczego agencje nieruchomości nigdy nie odpisuja na e-maile? W
większości ogloszeń jest napisane " chcesz poznać szczegóły, masz pytania -
napisz" niestety jeszcze nigdy żadna agencja mi nie odpisała. W jakim celu w
takim razie podaja adres e-mailowy? A może odpisuja tylko na e-maile osób,
które już podpisały z nimi umowę? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?