Dodaj do ulubionych

Umowa z agencją

17.04.06, 23:05
Chce kupic mieszkanie z pomoca pośrednika. Zastanawiam sie jednak jaki rodzaj
umowy jest korzystniejszy, czy umowa pośrednictwa na wyłącznośc, czy bez
wyłączności.Jakie są plusy i minusy jednej i drugiej. I jeszcze jedno
pytanko. Dlaczego agencje nieruchomości nigdy nie odpisuja na e-maile? W
większości ogloszeń jest napisane " chcesz poznać szczegóły, masz pytania -
napisz" niestety jeszcze nigdy żadna agencja mi nie odpisała. W jakim celu w
takim razie podaja adres e-mailowy? A może odpisuja tylko na e-maile osób,
które już podpisały z nimi umowę? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Obserwuj wątek
    • al9 kilka uwag 18.04.06, 01:15
      Umowa pośrednictwa musi okreslić opis zlecenia, termin oboiwiązywania,
      wynagrodzenie, zgodę na przetwarzanie danych..
      Klauzula wyłączności (rzadko spotykana przy kupowaniu nieruchomości) zawęża
      czynności które podejmujesz do jednej firmy. Powiem szczerze - ja w umowach
      kupna - unikam takich zapisów. Ale!!! Radzę wybrać JEDNĄ agencję - będzie
      pracować rzetelniej..
      Czemu nie odpsuja na maile?
      Nie wiem. Ja odpisuję. Moze to będzie pierwsza selekcja..
      :-)
      Pozdr
      al pośrednik w obrocie nieruchomościami

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka