terri15
11.12.06, 23:28
Jest dwóch wspólwłaścicieli działki zabudowanej domem podpiwniczonym,jednopiętrowym, z poddaszem.Maja wspólne wejście do domu przez ganek.Ten z parteru chce zrobić sobie oddzielne wejście do domu i dobudować ganek z drugiej strony budynku. Czy musi mieć na to zgodę grugiego wspolwłaściciela?
Jeśli tak to jaka jest podstawa prawna. Z góry dziękuję za pomoc