Dodaj do ulubionych

Linomag mam pytanko

22.12.04, 13:41
Jaka jest róznica pomiedzy Linomagiem zielonym a czerwonym?
ja smaruje mojej 9-mc córce linomagiem zielonym jak wychodzimy na dwór oraz
do smarowania podczas przewijania.
Dodam że moja córka ma AZS i nie moge dobrac jej kosmetyków do pielegnacji
ciałka. Teraz uzywam lipobase wczesniej nanobase,
Pozdrawiam
Katarzyna
Obserwuj wątek
    • justy1 Re: Linomag mam pytanko 22.12.04, 17:53
      temat był poruszany na forum wielokrotnie- polecam wyszukiwarkę.
      w skrócie: zielony to maść. czerwony to krem. linomag czerwony można stosować
      dopiero od 11 roku życia ze względu na zawartość kwasu borowego.
    • ewa.m.kaminska Re: Linomag mam pytanko 23.12.04, 09:50
      Justy1 doskonale mnie wyręczyła w odpowiedzi. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka