05.10.09, 18:58
Witam
Gdzie można niedrogo skserować dużą ilość kartek ?
Błagam proszę o szybką odpowiedź (nie piszcie o punktach gdzie za kartkę sobie
życzą 25 gr ;)

Z góry dziękuję za odpowiedz
Obserwuj wątek
    • Gość: buu Re: Ksero IP: *.165.c92.petrotel.pl 08.10.09, 16:31
      25 gr to nie jest tak drogo, idz w weekend do biblioteki na Wlodku
      tam jest bodajze po 15 albo 20 gr, taniej nie znajdziesz
      • Gość: toldiak Re: Ksero IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.09, 19:15
        Przy dużej ilości to opłaca się pks-em dojechać do Łodzi:P, tam przy dworcu centralnym(jak kto woli fabrycznym) spokojnie mamy ksero od 8 groszy a przy dużych ilościach to nawet chyba do 7 groszy zjeżdżają:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka