jedyny-tomek 05.10.09, 18:58 Witam Gdzie można niedrogo skserować dużą ilość kartek ? Błagam proszę o szybką odpowiedź (nie piszcie o punktach gdzie za kartkę sobie życzą 25 gr ;) Z góry dziękuję za odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: buu Re: Ksero IP: *.165.c92.petrotel.pl 08.10.09, 16:31 25 gr to nie jest tak drogo, idz w weekend do biblioteki na Wlodku tam jest bodajze po 15 albo 20 gr, taniej nie znajdziesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toldiak Re: Ksero IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.09, 19:15 Przy dużej ilości to opłaca się pks-em dojechać do Łodzi:P, tam przy dworcu centralnym(jak kto woli fabrycznym) spokojnie mamy ksero od 8 groszy a przy dużych ilościach to nawet chyba do 7 groszy zjeżdżają:) Odpowiedz Link Zgłoś