05.03.04, 08:52
W każdym społeczeństwie jest zaledwie 3% ludzi aktywnych tzn. tych co się
angażują w działalność społeczno polityczna z tego zaledwie niecały procent
rozumie co robi. Te marne 3% dokonuje zmian, wszelkich zmian.
Mówiąc obrazowo: widziałeś kiedyś juhasów pasących kierdel? napewno nie, a
zatem widzisz jest tak - Baca ma juhasów, juhasy mają psy, które zaganiają
barany tzn. barany kontrolowane są przez psy, ale właśnie w ten sposób juhasy
kontrolują barany. Widziałeś może kiedyś beczące uśmiechnięte psy na hali? Ja
nigdy. Zawsze uśmiechnięte i beczące były barany(vide – to Forum).

Wiadomym jest, że Polskę pozbawiono naturalnej elity z premedytacja
trzykrotnie w przeciągu ostatnich 75 lat, co 25 lat, znaczy, co pokolenie.
Zatem nie ma elity w Polsce. Ty być może będziesz miał szanse nią być, ale to
ciężka droga. Jak narazie masz wokół siebie tylko swoich uśmiechniętych
kolegów i dużą szanse na to, by stać się członkiem elity Polski, dokładnie
taką samą jak na to, by pozostać tym co Tobie i kolegom szykują .... pozostać
zwykłym dupkiem na służbie u obcych we własnym domu.
Nigdy nie kieruj się beczeniem baranów, słuchaj uważnie warknięć psów.
Obserwuj wątek
    • czerwony_zlodziejski_ryj A My to co! 05.03.04, 14:09
      Jak to pozbawili elity?

      A MY to co!
      Jak nie najlepsza Elita, Elita elit.
      • Gość: bystry Re: A My to co! IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 05.03.04, 17:28
        A wy?

        A wy to sama esencja, elita jelit.
        • Gość: Gość Re: A My to co! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.04, 21:26
          Oni tylko myślom że som elitom
          Bo tylko Oni wszystko potrafiom
          I rządzić to tylko Oni mogom
          Od zawsze i na wieki
          • Gość: rozum Re: A My to co! IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 05.03.04, 23:12
            Myślałem że jestem wartością uniwersalną, ale żeby miała mnie zastąpić jakaś
            nieokreślona elita wartościowana czym ?
      • Gość: Pluskwa : A My t na to jak na lato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.04, 23:15
        Polska to dziki kraj bez elity politycznej - przepraszam przedstawiciel ginącego
        gatunku jeden, jedyny i niepowtarzalny Elita z Elit...czerwony złodziejski ryj...


        Jego prawda to żadna prawda
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka