Gość: KIBOL
IP: *.plock.sdi.tpnet.pl
18.08.01, 00:50
Halo Halo SLD pojebalo !!!
Mlotki na czele z Millerem-menelem cos ostatnio za bardzo sie czepiaja-jednak
teraz sie osmieszyli szanowne mlotki... Kto ogladal TVN wczoraj ten widzial
jakie piekne argumenty podal posel z SLD przeciwko AWS a raczej brak tych
argumentow a gdy prowadzacy program wsiadl na tegoz mlotka z SLD to ten nie
wiedziac co powiedziec powiedzial: "Spokojnie Panie redaktorze"
PS: SLD jak bedzie przy wladzy to podziekujemy wiekszosci Polakom za to jaki
zrboili blad...Bo wysuwac oskarzenia kazdy moze robic to ladnie ale trzeba miec
dowody a SLD ich nie ma