IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 18.08.01, 00:50
Halo Halo SLD pojebalo !!!
Mlotki na czele z Millerem-menelem cos ostatnio za bardzo sie czepiaja-jednak
teraz sie osmieszyli szanowne mlotki... Kto ogladal TVN wczoraj ten widzial
jakie piekne argumenty podal posel z SLD przeciwko AWS a raczej brak tych
argumentow a gdy prowadzacy program wsiadl na tegoz mlotka z SLD to ten nie
wiedziac co powiedziec powiedzial: "Spokojnie Panie redaktorze"

PS: SLD jak bedzie przy wladzy to podziekujemy wiekszosci Polakom za to jaki
zrboili blad...Bo wysuwac oskarzenia kazdy moze robic to ladnie ale trzeba miec
dowody a SLD ich nie ma
Obserwuj wątek
    • Gość: Robin Re: SLD-KGB IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 19.08.01, 08:45
      Malo masz dowodow. Prosze bardzo. Pan Wieczerzak wybrany przez nasz drogi rzad
      najpierw do zarzadzania PZU potem Totalizatorem Sportowym poczynil tak szerokie
      inwestycje ze obie te firmy stracily kupe kasy. "Nasz drogi rzad" porownuje
      teraz ta sprawe do afery FOZZ (ciekawe ile z tej kasy trafilo do kieszeni
      Wieczerzaka). Druga sprawa: minister Szeremietiew ktory wybudowal sobie dom za
      10 mln przy dochodach ktore nie starczylyby na taka chatke. Na pewno odkladal i
      sobie oraz dzieciom od ust odejmowal :)) Oczywiscie o tej sprawie teraz jest
      juz cicho bo nie wypada przed wyborami jeszcze kopac lezacego.
      • Gość: KIBOL Re: SLD-KGB IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 08:54
        To co ty podales to zadne dowody
        Juz mi sie nie chce pisac tutaj jakie afery byly za czasow SLD-PSL to dopiero
        bys sie zlapal za glowe
    • Gość: yyy Re: SLD-KGB IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 10:16
    • Gość: abc Re: SLD-KGB IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 10:47
      Raz sierpem raz młotem w czeroną chołotę niech was nęci sojuz lewizny
      demamogiznej i leszek kiler na czole /w klapie/ kto musi spłacać długi Gierka?
      kto będzie spłacał aktualnie zaciągnięte kredyty miasta Płocka?kto dzieli i
      rządzi w Płocku i okolicy To wy towarzysze Zbudujeecie jeszcze jeden nowy dom/na
      kredyt/dla kogo? Jak długo trwał będzie wasz monopol za przyzwoleniem otumanionych
      • Gość: Obiektyw Re: SLD-KGB-KIBEL IP: *.dialup.medianet.pl 23.08.01, 15:28
        Głupi naród popiera SLD. To może tak zmienić naród ... ?
        Bo taki naród, który nie widzi kolosalnych sukcesów AWS (budżet jak malowanie,
        wysoki PKB, szczątkowe bezrobocie, absolutna uczciwość wszystkich urzędników,
        powaga i mądrość premiera, szerokie poparcie społeczne, uroda Mariana K. i
        wiedza S. Niesiołowskiego, itd.) - to nadaje się do wymiany !!!
        KIBEL masz rację!!!
        Jesteś dobrze ułożonym chłopcem. Że trochę głupim ... ? A na gwizdek AWS-owi
        mądrzy ? Tam nie ma dla nich miejsca !
        • Gość: nieczerw Re: SLD-KGB-KIBEL IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 18:21
          a żebyś wiedział, że część z tego narodu jest głupia jak cholera.
          To ci, którzy chcą głosować na SLD, nie znając jego programu (np. niejaki
          Andrzej), robiący to dlatego że "i tak wygra wybory".

          Albo którzy usłyszeli jak Leszek M. mówi "naprawimy to co popsuł rząd" i
          wierzą w to, mimo iż nie znają jego sposobów (tak naprawdę to chyba ich nie
          podał, ale mogę się mylić) na tą naprawę. Szkoda że ci nie naiwni, a GŁUPI
          ludzie dadzą się za rok-dwa omamić stwierdzeniami Leszka, że to poprzedni rząd
          napsuł tyle że nie dało się naprawić - i za 5 lat pewnie znowu na niego
          zagłosują.

          Natomiast ci, którzy teraz nie głosują w owczym pędzie, tylko uwierzyli w
          ewentualny program SLD srogo się zawiodą i na tą partię nigdy już nie
          zagłosują...
          • Gość: Andrzej Re: SLD-KGB-KIBEL IP: *.chello.pl 23.08.01, 21:54
            Tak, tak. Koniecznie trzeba zmienić naród ! Solidaruchy tyle dla Niego zrobiły,
            a ten Naród jakiś taki ciemny i niewdzięczny. Wstyd !
            Narodzie dlaczego olewasz posrańców ?!!!
            • Gość: nieczerw Re: SLD-KGB IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 12:46
              Pozdrawiam.
              18.
              Skoro bierze się udział w dyskusji o SLD, tymbardziej należałoby podać powody
              poparcia tegoż ugrupowania.
          • Gość: Salicki Re: SLD-KGB Koalicja Głupich Baranów IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.08.01, 08:51
            Chyba się nie mylisz, nie podali. Wczoraj w "Kropce nad i" poseł Janik (SLD)
            też nie potrafił powiedzieć, jak Partia Przewodnia chce "naprawić to, co popsuł
            rząd". Jako żywo przed oczami stanęła mi przed oczami dyskusja nieczerwa z
            Andrzejem : na pytanie o naprawę odpowiedzią są tylko i wyłącznie zarzuty.

            No ale cóż, trzeba kryć swoje tchórzostwo. Tchórzostwo przed działaniem, które
            może nie spodobać się wyborcom, chociaż jest konieczne.
            • Gość: Kremens Re: Salicki Głupi Baran (?) IP: *.dialup.medianet.pl 24.08.01, 12:27
              Gość portalu: Salicki napisał(a):

              > Chyba się nie mylisz, nie podali. Wczoraj w "Kropce nad i" poseł Janik (SLD)
              > też nie potrafił powiedzieć, jak Partia Przewodnia chce "naprawić to, co popsuł
              >
              > rząd". Jako żywo przed oczami stanęła mi przed oczami dyskusja nieczerwa z
              > Andrzejem : na pytanie o naprawę odpowiedzią są tylko i wyłącznie zarzuty.

              Salicki, żebyś Ty był dużym chłopcem to znałbyś reguły rządzące demokratycznym
              państwem. Przywilejem każdej opozycji jest kratyka rzadzących i porównywanie
              osiągnięć.
              Prawdą bezsporną jest to, że rząd (AWS + pogibańcy ) pozostawia po sobie kraj w
              stanie totalnej zapaści finansowej. I to jest poza dyskusją ! W związku z tym,
              używając przenośni: zegarka nie może naprawiać ktoś - kto go zepsuł.
              Jeżeli na te "osiągnięcia" rządu (AWS + pogibańcy) nałożymy sumę malowniczych
              afer - to obraz odchodzącej formacji (oby na zawsze) jest nie tylko żałosny, ale
              równiweż tragiczny.
              No, ale to Salicki nie jest na Twoją głowę. Nawet nie próbuj tego zrozumieć - to
              zbyt trudne dla Ciebię. Lepiej posłuchaj Radia Maryja - tam znajdziesz coś na
              Twoim poziomie.
              PS
              Do reszty - żeby była jasność. Ja nie chodzę na wybory (nigdy), nie należę do
              żadnej partii (nigdy), nie sympatyzuję z żadną (chociaż niektóre działają mi na
              nerwy), ale to czego dopuściła się rządząca koalicja - to szczyt wszystkiego.
              Wszyscy poczujemy na własnej skórze efekty ich działalności.
              >
              > No ale cóż, trzeba kryć swoje tchórzostwo. Tchórzostwo przed działaniem, które
              > może nie spodobać się wyborcom, chociaż jest konieczne.

              • Gość: KIBOL Re: Kremens-idiota IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 12:29
              • Gość: nieczerw Re: Salicki Głupi Baran (?) IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 12:54
                Kremens, nie bardzo rozumiem o co Tobie chodzi. Może i SLD ma prawo krytykować
                (tylko że głos krytyczny powinien się jednak do czegoś konkretnego odnosić, nie
                sądzisz? - zazwyczaj tak nie jest). Ale sam przyznajesz że nie głosujesz na
                nikogo. Czyli nie kupiłeś takiego sposobu trafiania do wyborcy. Nie głosujesz
                na SLD, niektórym wystarczają puste frazesy jakie złotousty szef SLD wygłasza.
                Oceniasz partie i sądzisz że wszystko to syf. Masz prawo. Gdybyś głosował na
                jakieś ugrupowanie, to pewnie byłbyś w stanie jako inteligentny człowiek podać
                powody takiego postępowania, nawet jeśliby to była powiedzmy Liga Rodzin
                Polskich. Nie potrafi tego zrobić większość elektoratu SLD i to właśnie jest
                przygnębiające... Zauważ że ja krytykuję ugrupowanie o nazwie SLD ale nie
                podaję nikomu wprost, że z tego faktu wynika konieczność głosowania na inną
                partię czy koalicję.
                • Gość: Kremens Re: Salicki Głupi Baran (?) IP: *.dialup.medianet.pl 24.08.01, 13:14
                  Gość portalu: nieczerw napisał(a):

                  > Kremens, nie bardzo rozumiem o co Tobie chodzi. Może i SLD ma prawo krytykować
                  > (tylko że głos krytyczny powinien się jednak do czegoś konkretnego odnosić, nie
                  >
                  > sądzisz? - zazwyczaj tak nie jest). Ale sam przyznajesz że nie głosujesz na
                  > nikogo. Czyli nie kupiłeś takiego sposobu trafiania do wyborcy. Nie głosujesz
                  > na SLD, niektórym wystarczają puste frazesy jakie złotousty szef SLD wygłasza.
                  > Oceniasz partie i sądzisz że wszystko to syf. Masz prawo. Gdybyś głosował na
                  > jakieś ugrupowanie, to pewnie byłbyś w stanie jako inteligentny człowiek podać
                  > powody takiego postępowania, nawet jeśliby to była powiedzmy Liga Rodzin
                  > Polskich. Nie potrafi tego zrobić większość elektoratu SLD i to właśnie jest
                  > przygnębiające... Zauważ że ja krytykuję ugrupowanie o nazwie SLD ale nie
                  > podaję nikomu wprost, że z tego faktu wynika konieczność głosowania na inną
                  > partię czy koalicję.

                  Kolego Nieczerw.
                  Ale Twoje rozumowanie jest podobne ! Krytkujesz SLD nie podając żadnych
                  argumentów na podjęcie innej decyzji, poza krytyką. Ja to tak w każdym bądź razie
                  tak odbieram.
                  Jak słusznie zauważyłeś, ja mam gdzieś wszystkie partie, wybory i tego typu
                  uciechy.
                  Ale ja mieszkam "tu i teraz" i tylko dlatego ważne jest dla mnie (dla mojego
                  poziomu życia)- w jakim stanie jest gospodarka. A ona po rządzach aktualnych
                  władców jest w stanie absolutnej zapaści. Żeby to sprawdzieć wystarczy rozjeżeć
                  się wokół. Obawiam się, że za cztery lata stwierdzę to samo. Tylko, że ja dziś
                  jestem "tu i teraz".
                  I jeszcze jedno. Filozofia oparta na negacji może nie jest specjalnie ambitna,
                  ale jakiś tam swój sens ma. Ja np. całe życie z "założenia" dmuchałem tylko
                  brunetki i szatynki. Z góry odrzucałem blondynki (być może fałszywie złożyłem, że
                  blondynki z racji małej zawartości pigmentu w skórze - śmierdzą ...?). I nie
                  żałuję!
                  Pozdrawiam

                  Do KIBOLA:
                  Gdyby głupota umiała fruwać - to twój stary karmiłby cię z procy !
              • Gość: Salicki Re: Salicki (mhm) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.08.01, 15:56

                > Salicki, żebyś Ty był dużym chłopcem to znałbyś reguły rządzące demokratycznym
                > państwem. Przywilejem każdej opozycji jest kratyka rzadzących i porównywanie
                > osiągnięć.


                > używając przenośni: zegarka nie może naprawiać ktoś - kto go zepsuł.
                > Jeżeli na te "osiągnięcia" rządu (AWS + pogibańcy) nałożymy sumę malowniczych
                > afer - to obraz odchodzącej formacji (oby na zawsze) jest nie tylko żałosny, al
                > e
                > równiweż tragiczny.

                Zauważ, że wcale takiego prawa opozycji nie odmawiam. Ale w szkole uczono mnie :
                krytyka powinna być konstruktywna, tzn. zaproponować rozwiązania alternatywne i
                LEPSZE. A tego od SLD doprosić się nie można. Więc nie mów mi, że ktoś ma prawo
                zabrać się za naprawę zepsutego zegarka, jeśli nie zapewni mnie, że sam jest
                zegarmistrzem. Bo może jest kolejarzem ???

                I wiesz - wolę niezgrabnego zegarmistrza niż kolejarza, który zepsutemu zegarkowi
                będzie się tylko przyglądał. Tylko ten się nie myli, kto nic nie robi.

                A wrzucanie wszystkich przeciwników SLD do worka pn. "Fanatyczni katolicy pod
                przewodnictwem o. Dyrektora" jest zabiegiem ohydnym, nawiązującym jak najbardziej
                do dawnej propagandy...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka