marekjank
28.02.12, 21:31
No brawo dla radnego Flakiewicza !!! Wreszcie ktoś nie patrzy tylko na interes władzy i jakiejś konkretnej patii ale na interes nasz jego mieszkańców i naszych dzieci.
Przedszkole jest tu bardzo potrzebne bo my też płacimy podatki, mieszkamy tu i chcemy nasze dzieci prowadzać do nowego ładnego i bezpiecznego przedszkola na naszym osiedlu a nie na Podolszycach czy Miedzytorzu. Godzimy się na przenosiny obecnego Przedszkola na Podolszyce ale pod warunkiem ze powstanie tu na pewno wkrótce nowe przedszkole.Prosimy Panie Prezydencie aby wziął Pan to na poważnie pod uwagę......