Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 23:31 zostanie BURY przyjaciel Milesia, ktory dal mu prace w kulturze. reka reke myje niestety u nas w plocku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lula Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 08:01 Akurat w tym przypadku dobrze, że się myją. Myślę, że myć rączkipani Mosiłek, to niezbyt dobry wybór. Prezydent byłby chyba KAMIKADZE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rotuA Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 12.05.05, 08:30 a ja bym jednak został przy Mosiołek lub Jaszczak to kobiety z inicjatywa temperamentem i smakiem one by mogły (nie od razu) zmienić charakter polskich imprez Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiesiek dydo Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 09:10 Wybierzcie mnie. Zadowole się pensją tysiąc złotych. To nic, że niewiele umiem. Ale przecież w Płocku nie trzeba ludzi inteligentnych na dobre stołki. I przecież nie od dziś wiadomo, że w Płocku nic się niedzieję. A ja mam jedną ważną zaletę: bardziej już nie spieprze tego syfu, co jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 09:21 skoro taki syf to po co tu siedzisz browara mozesz zrobic wszedzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 09:40 Wybór Burego będzie pomyłką. Facet nie ma pojęcia o kulturze, gdy pracował w mediach był akwuzytorem tzn. sprzedawał powierzchnię reklamową. Szefem powinien zostać ktoś, kto " zajdł" zęby na pracy w domu kultury, lub przy organizacji imprez ( wieczorki o " Deep Purple" to za mało), a nie kolejny znajomy MM nie posiadający kwalifikacji. Juz zrobienie z Burego kierownika kultury w UM to było przegięcie.No ale jak wiadomo najważniejsza jest u nas tzw." dyspozycyjność" wobec rządzących. Bury będzie dużo gorszy od Predygiera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lula Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 10:38 Przecież Predygier był tym, który zjadał zęby w pracy W KULTURZE. I co? Nie pasował im. Dlaczego?? BO ON NAPRAWDĘ PRACOWAŁ, A NIE OPIEPRZAŁ SIĘ!!! Z tego co widzę, to nikt nikomu nie pasuje. Najłatwiej jest tylko krytykować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LEMUR Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:25 Widzę jedynego kandydata na dyrektora POKiS-u. Gdyby nominację otrzymał we właściwym czasie - POKiS byłby od dawna instytucją o nieporównanie wyższej randze w skali kraju. - Świadczy o tym to, co dla POKiS-u kandydat ów zrobił dotychczas. Jest nim Pani Renata Mosiołek - niezwykle wszechstronnie wykształcona i w zakresie kultury - i jako menedżer; człowiek znany i niezwykle za swe osiągniecia ceniony w środowisku w całej w Polsce. Mam nadzieję, że Pan Prezydent nie zmarnuje szansy, jaką ta kandydatura stwarza POKiS-owi, Płockowi i całemu regionowi! Do Płocka przyjeżdża się dla Renaty Mosiołek! - Proszę popytać ludzi sztuki z najdalszych zakątków Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 33333 Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c154.petrotel.pl 17.05.05, 21:06 najpierw niech odda swoje prywatne długi i broni się przed więzieniem a potem dysponuje pieniędzmi miasta ! Tak łatwo jest kraść..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sympatia Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c154.petrotel.pl 17.05.05, 21:02 a wiesz ile zdefrałdował pieniędzy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reloc Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.plock.pl.auchan.com, / 195.114.161.* 12.05.05, 14:01 widze człowieku że nie masz pojęcia o czym a co gorsza o kim mówisz, wreszcie jak ktoś normalny wszedł do UM to takie ścierwo jak ty nie da popracować, pewnie jestes jakim urzędasem którego kole jak ktoś normalny moze pracować lepjej od takich twojego pokroju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gratulacje Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.torun.mm.pl 12.05.05, 16:10 Gratuluje wysokiego poziomu kultury, w sam raz by sadzic na temat obsady stanowsika glownego animatora wydarzen kulturalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAŁA Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c154.petrotel.pl 17.05.05, 20:59 A z kąd znasz burego że taka opinia a może napiszemy coś o tobie i o łamaniu prawa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:29 Do LEMURA Przesadziłeś z tą wazeliną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lula Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:42 Lemur to pewnie Stary wyżeracz w POKiS. Musi wazelinować pani M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Lemura Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:48 Albo coś ich łączy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lisia Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:58 jak szefem byl predygier to myslalam, ze gorzej byc nie moze...a jednak moze :| w tym miescie nic sie nie zmieni dopoki stolki okupowac beda ignoranci. zreszta jak moga wybrac dobrego "szefa kultury", skoro sami nia nie grzesza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janusz Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 13:39 A wybierają sami ku.. mać "fachowcy" od kultury. Milewski i Kubera-Wieś tańczy i śpiewa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znajomy Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 13:56 predygier to chociaż niezłe dupy pozatrudniał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 16:13 no tak, to faktycznie jego zasługa:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuuuuuuu Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 17:17 Facet wie przynajmniej, co to piękno. W końcu miał duszę artysty. Może nie mógł patrzeć na zatrudnione już STARE KASZALOTY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hela Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 17:29 to... zależy... co kto lubi:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mozglowa Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 19:23 moze w koncu ktos inny sie tym wszystkim zajmie a nie w kolko te same osoby ktore nie wprowadzaja zadnej rewolucyjnej zmiany w naszym miescie, wolalbym osoby mlodsze z nowymi pomyslami i inicjatywa, ktore naprawde interesuja sie kultura w naszym miascie a znam kilka takich. Ciekawe jakie by mieli szanse stajac w szranki z starymi wyjadaczami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlody Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 19:39 sa jeszcze starsi w tym mieście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowana Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.idea.pl 12.05.05, 21:52 No i wraca stare.Bury wykorzystując swoje układy przesunął Woźniaka do POKiS-u by wspólnie wykończyć Przemka, który słusznie zabrał się za rozmontowanie układów, których wszyscy mieli dość. Nie tak odległe są czasy, gdy pan Woźniak pełniąc funkcję kierowniczą wszem i wobec ogłaszał,że wynajęcie miejskiego nagłosnienia jest za darmo ale obsługa kosztuje 500 złotych. Ciekawe czy wystawiał faktury i dokąd trafiały pieniądze zainkasowane za obsługę tegoż nagłośnienia, kiedy prywatnie organizował koncerty niejaki Borys. Woźniak miał w planach znaczące zwiększenie prywatnych przychodów , więc kupił duze nagłośnienie. Pech chciał , ze zmienił się układ i szefową została p. Skorus. Słynny Waldek ostatkiem układów zaszył się w UM gdzie jak kret postanowił przeczekać niekorzystny dla siebie okres. Teraz gdy dyrektorem zostanie Bury a miasto dokupi panom scenę interes dopiero rozkwitnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swojak Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 22:04 No cóż POKiS jaki jest każdy widzi. Koncerty w ramach kawiarni jazzowej nie są reklamowane w płockich mediach. Za mało występów niezależnych zespołow a za dużo muzycznej papki-szczególnie na imprezach masowych. Wiem że kiedyś miasto miało tu nawet dętą orkiestrę, a dziś bez tego np. takie uroczystości 3majowe to porażka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiem Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c154.petrotel.pl 14.05.05, 21:46 DYREKTOR NIE BĘDZIE WYBRANY .....! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c151.petrotel.pl 14.05.05, 22:23 bąki puszczasz, a fe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wróż Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 00:00 Wynik jest 6:3 dla RM, co bedzie dalej ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.05, 10:18 xxx ? Odpowiedz Link Zgłoś