Dodaj do ulubionych

Konkurs na dyrektora POKiS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 23:31
zostanie BURY przyjaciel Milesia, ktory dal mu prace w kulturze. reka reke
myje niestety u nas w plocku.
Obserwuj wątek
    • Gość: lula Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 08:01
      Akurat w tym przypadku dobrze, że się myją. Myślę, że myć rączkipani Mosiłek,
      to niezbyt dobry wybór. Prezydent byłby chyba KAMIKADZE.
      • Gość: rotuA Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 12.05.05, 08:30
        a ja bym jednak został przy Mosiołek lub Jaszczak
        to kobiety z inicjatywa temperamentem i smakiem one by mogły (nie od razu)
        zmienić charakter polskich imprez
        • Gość: wiesiek dydo Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 09:10
          Wybierzcie mnie. Zadowole się pensją tysiąc złotych. To nic, że niewiele umiem.
          Ale przecież w Płocku nie trzeba ludzi inteligentnych na dobre stołki. I
          przecież nie od dziś wiadomo, że w Płocku nic się niedzieję. A ja mam jedną
          ważną zaletę: bardziej już nie spieprze tego syfu, co jest.
          • Gość: jasio Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 09:21
            skoro taki syf to po co tu siedzisz browara mozesz zrobic wszedzie
    • Gość: Zbyszek Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 09:40
      Wybór Burego będzie pomyłką. Facet nie ma pojęcia o kulturze, gdy pracował w
      mediach był akwuzytorem tzn. sprzedawał powierzchnię reklamową. Szefem powinien
      zostać ktoś, kto " zajdł" zęby na pracy w domu kultury, lub przy organizacji
      imprez ( wieczorki o " Deep Purple" to za mało), a nie kolejny znajomy MM nie
      posiadający kwalifikacji. Juz zrobienie z Burego kierownika kultury w UM to
      było przegięcie.No ale jak wiadomo najważniejsza jest u nas tzw."
      dyspozycyjność" wobec rządzących. Bury będzie dużo gorszy od Predygiera
      • Gość: lula Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 10:38
        Przecież Predygier był tym, który zjadał zęby w pracy W KULTURZE. I co? Nie
        pasował im. Dlaczego?? BO ON NAPRAWDĘ PRACOWAŁ, A NIE OPIEPRZAŁ SIĘ!!! Z tego
        co widzę, to nikt nikomu nie pasuje. Najłatwiej jest tylko krytykować.
        • Gość: LEMUR Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:25
          Widzę jedynego kandydata na dyrektora POKiS-u. Gdyby nominację otrzymał we
          właściwym czasie - POKiS byłby od dawna instytucją o nieporównanie wyższej
          randze w skali kraju. - Świadczy o tym to, co dla POKiS-u kandydat ów zrobił
          dotychczas. Jest nim Pani Renata Mosiołek - niezwykle wszechstronnie
          wykształcona i w zakresie kultury - i jako menedżer; człowiek znany i niezwykle
          za swe osiągniecia ceniony w środowisku w całej w Polsce. Mam nadzieję, że Pan
          Prezydent nie zmarnuje szansy, jaką ta kandydatura stwarza POKiS-owi, Płockowi i
          całemu regionowi! Do Płocka przyjeżdża się dla Renaty Mosiołek! - Proszę popytać
          ludzi sztuki z najdalszych zakątków Polski.
          • Gość: 33333 Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c154.petrotel.pl 17.05.05, 21:06
            najpierw niech odda swoje prywatne długi i broni się przed więzieniem a potem
            dysponuje pieniędzmi miasta ! Tak łatwo jest kraść.....
        • Gość: sympatia Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c154.petrotel.pl 17.05.05, 21:02
          a wiesz ile zdefrałdował pieniędzy ?
      • Gość: reloc Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.plock.pl.auchan.com, / 195.114.161.* 12.05.05, 14:01
        widze człowieku że nie masz pojęcia o czym a co gorsza o kim mówisz, wreszcie
        jak ktoś normalny wszedł do UM to takie ścierwo jak ty nie da popracować,
        pewnie jestes jakim urzędasem którego kole jak ktoś normalny moze pracować
        lepjej od takich twojego pokroju
        • Gość: Gratulacje Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.torun.mm.pl 12.05.05, 16:10
          Gratuluje wysokiego poziomu kultury, w sam raz by sadzic na temat obsady
          stanowsika glownego animatora wydarzen kulturalnych.
      • Gość: MAŁA Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c154.petrotel.pl 17.05.05, 20:59
        A z kąd znasz burego że taka opinia a może napiszemy coś o tobie i o łamaniu
        prawa?
    • Gość: Maniek Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:29
      Do LEMURA
      Przesadziłeś z tą wazeliną.
      • Gość: lula Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:42
        Lemur to pewnie Stary wyżeracz w POKiS. Musi wazelinować pani M.
        • Gość: do Lemura Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:48
          Albo coś ich łączy
          • Gość: lisia Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 12:58
            jak szefem byl predygier to myslalam, ze gorzej byc nie moze...a jednak moze :|
            w tym miescie nic sie nie zmieni dopoki stolki okupowac beda ignoranci. zreszta
            jak moga wybrac dobrego "szefa kultury", skoro sami nia nie grzesza.
    • Gość: Janusz Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 13:39
      A wybierają sami ku.. mać "fachowcy" od kultury.
      Milewski i Kubera-Wieś tańczy i śpiewa.
      • Gość: znajomy Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 13:56
        predygier to chociaż niezłe dupy pozatrudniał
        • Gość: tomasz Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 16:13
          no tak, to faktycznie jego zasługa:))
          • Gość: zuuuuuuu Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 17:17
            Facet wie przynajmniej, co to piękno. W końcu miał duszę artysty. Może nie mógł
            patrzeć na zatrudnione już STARE KASZALOTY.
            • Gość: hela Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 17:29
              to... zależy... co kto lubi:)
              • Gość: mozglowa Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 19:23
                moze w koncu ktos inny sie tym wszystkim zajmie a nie w kolko te same osoby
                ktore nie wprowadzaja zadnej rewolucyjnej zmiany w naszym miescie, wolalbym
                osoby mlodsze z nowymi pomyslami i inicjatywa, ktore naprawde interesuja sie
                kultura w naszym miascie a znam kilka takich. Ciekawe jakie by mieli szanse
                stajac w szranki z starymi wyjadaczami.
                • Gość: mlody Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 19:39
                  sa jeszcze starsi w tym mieście
    • Gość: zorientowana Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.idea.pl 12.05.05, 21:52
      No i wraca stare.Bury wykorzystując swoje układy przesunął Woźniaka do POKiS-u
      by wspólnie wykończyć Przemka, który słusznie zabrał się za rozmontowanie
      układów, których wszyscy mieli dość. Nie tak odległe są czasy, gdy pan Woźniak
      pełniąc funkcję kierowniczą wszem i wobec ogłaszał,że wynajęcie miejskiego
      nagłosnienia jest za darmo ale obsługa kosztuje 500 złotych. Ciekawe czy
      wystawiał faktury i dokąd trafiały pieniądze zainkasowane za obsługę tegoż
      nagłośnienia, kiedy prywatnie organizował koncerty niejaki Borys. Woźniak miał
      w planach znaczące zwiększenie prywatnych przychodów , więc kupił duze
      nagłośnienie. Pech chciał , ze zmienił się układ i szefową została p. Skorus.
      Słynny Waldek ostatkiem układów zaszył się w UM gdzie jak kret postanowił
      przeczekać niekorzystny dla siebie okres. Teraz gdy dyrektorem zostanie Bury a
      miasto dokupi panom scenę interes dopiero rozkwitnie.
    • Gość: swojak Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 22:04
      No cóż POKiS jaki jest każdy widzi. Koncerty w ramach kawiarni jazzowej nie są reklamowane w płockich mediach. Za mało występów niezależnych zespołow a za dużo muzycznej papki-szczególnie na imprezach masowych. Wiem że kiedyś miasto miało tu nawet dętą orkiestrę, a dziś bez tego np. takie uroczystości 3majowe to porażka.
      • Gość: wiem Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c154.petrotel.pl 14.05.05, 21:46
        DYREKTOR NIE BĘDZIE WYBRANY .....!
        • Gość: aa Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.c151.petrotel.pl 14.05.05, 22:23
          bąki puszczasz, a fe!
    • Gość: wróż Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 00:00
      Wynik jest 6:3 dla RM, co bedzie dalej ?
      • Gość: xxx Re: Konkurs na dyrektora POKiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.05, 10:18
        xxx ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka