Dodaj do ulubionych

ORLEN OCHRONA... ZŁA..?

IP: *.pt-2.petrotel.pl 24.07.02, 15:06
CZY ORLEN OCHRONA JEST ZŁA I DROGA,CZY JEJ PECH POLEGA NA TYM,ŻE NIE JEST Z
WARSZAWY?CO O TYM MYSLICIE ?CZY TA SPRAWA NIE ŚMIERDZI WAM,BO MNIE
TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: PIOTREK Re: ORLEN OCHRONA... ZŁA..? IP: *.um.pl / 10.10.1.* 14.08.02, 10:02
      Z tego co mi wiadomo i wieść gminna niesie to przetarg na obstawianie meczy
      wygrała jakaś firma ochraniarska z warszawy. OrlenOchrona brała coś koło 90 zł
      za mecz na jednego strażnika, ci z wawy ponoć 18 zł. Także różnica ogromna, ale
      czy zdołają zapobiedz jakimkolwiek incydentom na stadionie? wątpie. Jest ich
      kilkunastu na stadionie.:))
    • Gość: piotr Re: ORLEN OCHRONA... ZŁA..? IP: 195.136.73.* 20.08.02, 12:12
      Orlenochrona wcale nie brała 90 zł tylko około 30 zł za jedną osobę podczas
      meczu, ilość osób zawsze była uzależniona od rangi meczu i ryzyka jakie za sobą
      niósł. Ta firma chroniła mecz Polska - Anglia w Warszawie. POdczas zadymy na
      tym meczy wszystkie firmy ochroniarskie pokroju ZUBRZYCKI spier..ły aż się za
      nimi kurzyło, jedynie płocka firma zdołała zapanować nad sytuacją skutecznie
      uziemniając rozrabiaków i nawet policjanci po cywilu po mordzie dostali bo nie
      okazali się na czas legitymacjami a biegli z kibicami na ochronę. Ja jestem
      ciekaw pierwszej zadymy, zamkną nam stadion i będzie fajnie, bo to w tym
      kierunku zmierza. Życzę powodzenia tym co tak wymyślili, sądzę że zawsze można
      się domówić w ramach przetargu, czy jak to zwał, a bezpieczeństwo chyba jest
      najważniejsze. Co z tego, że klub zaoszczędzi na ochronie jak nie pozbiera się
      po zapłaceniu kary jaką otrzyma po ewentualnej rozrubie. Wtedy dopiero
      niektórzy pójdą po rozum do głowy. No ale niech rządzą, przecież sami ich
      chcieliśmy. Ciekawe czy potem Ci fanatycy sportu z Janickim na czele będą
      spokojnie mogli spojrzeć ludziom w oczy. Bo ja wątpię. Zresztą już ten Pan
      jakiś taki smutny chodzi, może mu się pod tyłkiem zaczyna palić.
      • Gość: loas Re: ORLEN OCHRONA... ZŁA..? IP: *.pt-2.petrotel.pl 21.08.02, 16:43
        Panowie!Widzę oznaki paniki w waszych postach!Nie denerwujcie się ,ochrona was
        upilnuje!Wyliczcie mi ile zadym było na naszym stadionie przez ostatnie kilka
        sezonów!Ja równiez byłem początkowo sceptycznie nastawiony do tej zmiany,ale
        gdy trochę więcej pomyslałem......Sytuacja w klubie zmusza do
        oszczędności.Szuka się ich na każdym kroku i mądrze się to robi.Jeśli są
        tańsi,profesjonalni,zatrudniają do tego ludzi z Płocka to...o co chodzi?
        A jeśli orlen ochrona jest taka świetna i twarda to na pewno znajdzie uznanie i
        zatrudnienie w bogatej legii!Prawo rynku panowie! Zaoszczędzone w ten sposób
        pieniądze na pewno przydadzą się klubowi!Dziwi mnie też krytyka skierowana do
        człowieka,który jak nikt(no,moze poz panem Wiąckiem)jest oddany NASZEMU KLUBOWI!
        Więc zamiast tylko narzekać zacznijcie kibicowac,bo to NASZ KLUB!!!!!!!!!!

• Gość: piotr Re: ORLEN OCHRONA... ZŁA..? IP: 195.136.73.* 23.08.02, 11:46
          człowieku Janicki dostał swój stołek bo Wiącek został za to Dyrektorem Biura
          Zarządu Sportowej Spółki Akcyjnej.

Nie mów o rzeczach, o których nie masz pojęcia, bo się ośmieszasz tylko. I nie
          twierdź, proszę że z Janickiego taki fan jest wielki bo to gó..no prawda. Jak
          był w telekomunikacji to myślał, że Pana Boga za nogi złapał, potem "podkupił"
          go Petrotel to się chłopakowi oczy ze szczęścia śmiały, dali mu propozycję
          bycia przewodniczącym Rady Nadzorczej w Klubie to omało się nie zesrał ze
          szczęścia, i tak oto ludzie kariery robią i dzielą sie swoim szczęściem. Faktem
          jest że ten Pan razem z Wiąckiem promował Pana Dmoszyńskiego, za co ten w pełni
          im się odwidzięczył, dzieląc stołki w zależności od zasług na polu chwały.
          Przecież sam Dmoszyński powiedział, że w Radzie musi mieć ludzi, którzy będą z
          nim pracować, tak jak on chce, no i sobie ich wybrał.

Pozdrawiam i więcej ostrożności proponuję w tym co się pisze.
          Piotr
        • Gość: loas Re: ORLEN OCHRONA... ZŁA..? IP: *.pt-2.petrotel.pl 24.08.02, 00:37
          Odnoszę wrażenie,że pan piotr załatwia na forum swoje osobiste sprawy!Jeśli
          masz jakiś osobisty uraz do tych panów,to załatw to jak przystało na faceta,a
          nie takie pomówienia na forum nam serwujesz!jesli mówisz,że panowie Wiącek i
          Janicki nie są oddanymi fanami tego klubu,to masz wyjątkowo krótką pamięć ,albo