Gość: cxv IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 27.07.05, 12:22 To niestety nie 1 kwiecień. To prawda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dodi al fa jet Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 13:12 czyżby wydymali go z pierwszego czy drugiego miejsca na liście do sejmu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JUrek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 19:26 a może Miller ustąpił mu miejsca?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sylwek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 20:18 jest może jeszcze jakaś 3 izba co można wystartować i wygrać wybory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: satyryk płocki Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.05, 14:17 Na tę okoliczność... Gdy nie dostał Starego Rynku w arendę rzekł wszystkim - nasze miasto zdobędę ,a teraz gdy go w ratuszu władza olewa to płocczan do samoobrony zagrzewa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 21:29 chorągiewka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.c152.petrotel.pl 04.08.05, 09:06 czy to wiadomość potwierdzona? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 09:31 nie senatorem a posłem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 22:09 chyba na sienkiewicza 22 w płocku a nie na wiejską w w-wie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.c149.petrotel.pl 24.08.05, 09:25 !!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.c152.petrotel.pl 11.08.05, 13:19 Podobno nie senatorem a posłem ale nie z pierwszego miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samoobrona Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 10:08 Możecie nas pocałować w dupę!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IQ Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 19:16 Jesteście wyjątkowymi półgłowkami. Ludzie na was głosują w wyniku frustracji lub głupoty. Pośmiewisko polskiej sceny politycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.05, 22:43 Jeżeli o przyszłości Senatu będzie decydował Sejm, to może go w końcu rozwiążą. Ale Senat wprowadzi swoje poprawki i zostanie. Znowu będziemy utrzymywać darmozjadów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiedzący Re: Zenek S.W. senatorem u Kaliguli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 19:52 spoko, wiem kto bedzie senatorem nie S.W. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leperek Re: Zenek S.W. senatorem u Kaliguli IP: *.c152.petrotel.pl 29.08.05, 14:11 będzie chyba posłem, o ile Szymańczyk były SLD go nie wycycka, a mo wielkie ku temu szanse Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Zenek S.W. senatorem u Kaliguli IP: *.c149.petrotel.pl 31.08.05, 13:46 Koniec z walającymi się przy drogach plakatami, billboardami utrudniającymi widoczność i rozpraszającymi kierowców banerami wyborczymi. Niezdyscyplinowane sztaby czekają wysokie kary. Pierwszy na celowniku znalazł się kandydat na posła Samoobrony Sylwester Wiśniewski Kilka banerów radnego Naszego Miasta Płock i kandydata na posła Samoobrony zawisło w ostatnich dniach nad ulicami. Jak twierdzą urzędnicy, nielegalnie. - Pan Wiśniewski wprawdzie dostarczył do nas pismo w tej sprawie, ale nie ma ono nic wspólnego z wnioskiem o zajęcie pasa drogowego - wyjaśnia przedstawicielka MZD Maria Goździkowska. - Nawet nie możemy go rozpatrywać. Drogowcy zapowiadają, że wyciągną konsekwencje wobec Wiśniewskiego. - Przede wszystkim jego banery muszą zniknąć. A za każdy dzień będzie musiał zapłacić dziesięciokrotność obowiązujących stawek - dodaje Goździkowska. A opłaty nie są małe. Za metr kwadratowy ustawiony albo zawieszony w pasie drogowym trzeba zapłacić od 2,5 do 4 zł w zależności od kategorii drogi. A i tak nie ma pewności, czy decyzja MZD będzie pozytywna. W ubiegłych latach kierowcy tuż przed wyborami przeżywali prawdziwy koszmar, plakaty wisiały nawet bezpośrednio przed albo na samych znakach. - W tym roku zgodzimy się na umieszczenie reklam wyborczych przy drogach wyłącznie wtedy, gdy nie będą one w żaden sposób zagrażały bezpieczeństwu - zastrzega Goździkowska. - O banerach wiszących nad jezdnią nie ma mowy. Według urzędników dotąd poza samym Wiśniewskim tylko Platforma Obywatelska dopytywała się o możliwość zajęcia pasa drogowego. Goździkowska przypomina, że to już ostatni dzwonek na załatwienie ewentualnych pozwoleń. - Procedura jest dość skomplikowana i nie da się jej załatwić od ręki - podsumowuje przedstawicielka zarządu dróg. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zatroskany Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 13:22 nie sanatorem tylko posłem Zenek chce zostać, ale najbardziej to dyrektorem w ORLEN-ie wtedy namiesza, oj namiesza nam ... paliwka... ludzie czy chcecie w tatrze płockim stać i klaskać Zenkowi _ co do Senatu to chyba tylko Zbigniew Kruszewski sie nadaje Odpowiedz Link Zgłoś