Dodaj do ulubionych

Zenek S.W. senatorem

IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 27.07.05, 12:22
To niestety nie 1 kwiecień. To prawda.
Obserwuj wątek
    • Gość: dodi al fa jet Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 13:12
      czyżby wydymali go z pierwszego czy drugiego miejsca na liście do sejmu ?
      • Gość: JUrek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 19:26
        a może Miller ustąpił mu miejsca?!
        • Gość: Sylwek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 20:18
          jest może jeszcze jakaś 3 izba co można wystartować i wygrać wybory
          • Gość: satyryk płocki Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.05, 14:17
            Na tę okoliczność... Gdy nie dostał Starego Rynku w arendę rzekł wszystkim -
            nasze miasto zdobędę ,a teraz gdy go w ratuszu władza olewa to płocczan do
            samoobrony zagrzewa.
            • Gość: sylwek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 21:29
              chorągiewka
    • Gość: wyborca Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.c152.petrotel.pl 04.08.05, 09:06
      czy to wiadomość potwierdzona?
      • Gość: sylwek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 09:31
        nie senatorem a posłem
        • Gość: sylwek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 22:09
          chyba na sienkiewicza 22 w płocku a nie na wiejską w w-wie
          • Gość: aa Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.c149.petrotel.pl 24.08.05, 09:25
            !!!!!!!!!
    • Gość: Jacek Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.c152.petrotel.pl 11.08.05, 13:19
      Podobno nie senatorem a posłem ale nie z pierwszego miejsca.
      • Gość: samoobrona Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 10:08
        Możecie nas pocałować w dupę!!!!!!!!!!
        • Gość: IQ Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 19:16
          Jesteście wyjątkowymi półgłowkami.
          Ludzie na was głosują w wyniku frustracji lub głupoty.
          Pośmiewisko polskiej sceny politycznej.
    • Gość: pol Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.05, 22:43
      Jeżeli o przyszłości Senatu będzie decydował Sejm, to może go w końcu rozwiążą.
      Ale Senat wprowadzi swoje poprawki i zostanie. Znowu będziemy utrzymywać
      darmozjadów.
      • Gość: wiedzący Re: Zenek S.W. senatorem u Kaliguli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 19:52
        spoko, wiem kto bedzie senatorem
        nie S.W.
        • Gość: Leperek Re: Zenek S.W. senatorem u Kaliguli IP: *.c152.petrotel.pl 29.08.05, 14:11
          będzie chyba posłem, o ile Szymańczyk były SLD go nie wycycka, a mo wielkie ku
          temu szanse
          • Gość: aa Re: Zenek S.W. senatorem u Kaliguli IP: *.c149.petrotel.pl 31.08.05, 13:46
            Koniec z walającymi się przy drogach plakatami, billboardami utrudniającymi
            widoczność i rozpraszającymi kierowców banerami wyborczymi. Niezdyscyplinowane
            sztaby czekają wysokie kary. Pierwszy na celowniku znalazł się kandydat na
            posła Samoobrony Sylwester Wiśniewski

            Kilka banerów radnego Naszego Miasta Płock i kandydata na posła Samoobrony
            zawisło w ostatnich dniach nad ulicami. Jak twierdzą urzędnicy, nielegalnie. -
            Pan Wiśniewski wprawdzie dostarczył do nas pismo w tej sprawie, ale nie ma ono
            nic wspólnego z wnioskiem o zajęcie pasa drogowego - wyjaśnia przedstawicielka
            MZD Maria Goździkowska. - Nawet nie możemy go rozpatrywać.

            Drogowcy zapowiadają, że wyciągną konsekwencje wobec Wiśniewskiego. - Przede
            wszystkim jego banery muszą zniknąć. A za każdy dzień będzie musiał zapłacić
            dziesięciokrotność obowiązujących stawek - dodaje Goździkowska.

            A opłaty nie są małe. Za metr kwadratowy ustawiony albo zawieszony w pasie
            drogowym trzeba zapłacić od 2,5 do 4 zł w zależności od kategorii drogi. A i
            tak nie ma pewności, czy decyzja MZD będzie pozytywna. W ubiegłych latach
            kierowcy tuż przed wyborami przeżywali prawdziwy koszmar, plakaty wisiały nawet
            bezpośrednio przed albo na samych znakach. - W tym roku zgodzimy się na
            umieszczenie reklam wyborczych przy drogach wyłącznie wtedy, gdy nie będą one w
            żaden sposób zagrażały bezpieczeństwu - zastrzega Goździkowska. - O banerach
            wiszących nad jezdnią nie ma mowy.

            Według urzędników dotąd poza samym Wiśniewskim tylko Platforma Obywatelska
            dopytywała się o możliwość zajęcia pasa drogowego. Goździkowska przypomina, że
            to już ostatni dzwonek na załatwienie ewentualnych pozwoleń. - Procedura jest
            dość skomplikowana i nie da się jej załatwić od ręki - podsumowuje
            przedstawicielka zarządu dróg.
    • Gość: zatroskany Re: Zenek S.W. senatorem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 13:22
      nie sanatorem tylko posłem Zenek chce zostać, ale najbardziej to dyrektorem w
      ORLEN-ie wtedy namiesza, oj namiesza nam ... paliwka... ludzie czy chcecie w
      tatrze płockim stać i klaskać Zenkowi _ co do Senatu to chyba tylko Zbigniew
      Kruszewski sie nadaje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka