roman_j
14.09.05, 22:15
Bardzo się cieszę, że pan prezydent Zawidzki nareszcie zrozumiał, że
rewitalizacja musi oznaczać wyprowadzenie panów z piwkiem ze Starego Miasta.
To duży postęp, bo na początku kadencji pan Zawidzki uważał, że na płockiej
Starówce powinny powstawać mieszkania socjalne. Widzę, że te władze są jednak
reformowalne, a przynajmniej niektórzy ich przedstawiciele. :-))