Gość: WK IP: *.pw.plock.pl 18.10.02, 10:53 Czesc, Wyslalem do Ciebia maila na adres roman_j@gazeta.pl. Jesli nie jest to Twoj podstawowy adres to sprawdz go przy najblizszej okazji. Wojtek Kubissa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
roman_j Re: Do roman_j 18.10.02, 12:22 Ale żeś mnie wywołał do tablicy. :-)))))) Zamieszcze w związku z tym dwa zdania wyjasnienia, może inni z nich też skorzystają. ;-)) "roman_j@gazeta.pl" to nie jest mój podstawowy adres, ale sprawdzam go codziennie. Regularnie zaglądam też do forumowej "Skrzynki pocztowej", więc na drugi raz tam właśnie się wpisz zamiast na głównym forum. Dzięki z góry. :-))) Odpowiedz Link Zgłoś