Dodaj do ulubionych

Do roman_j

IP: *.pw.plock.pl 18.10.02, 10:53
Czesc,

Wyslalem do Ciebia maila na adres roman_j@gazeta.pl.
Jesli nie jest to Twoj podstawowy adres to sprawdz go przy najblizszej okazji.

Wojtek Kubissa
Obserwuj wątek
    • roman_j Re: Do roman_j 18.10.02, 12:22
      Ale żeś mnie wywołał do tablicy. :-))))))
      Zamieszcze w związku z tym dwa zdania wyjasnienia, może inni z nich też
      skorzystają. ;-))
      "roman_j@gazeta.pl" to nie jest mój podstawowy adres, ale sprawdzam go
      codziennie. Regularnie zaglądam też do forumowej "Skrzynki pocztowej", więc na
      drugi raz tam właśnie się wpisz zamiast na głównym forum.
      Dzięki z góry. :-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka