Gość: lolek
IP: *.plock.msk.pl / *.4.48.80.plock.msk.pl
28.07.06, 18:34
Zachęcam do lektury dotyczącej aktywności naszych radnych w ciagu mijającej
kadencji. Niektórzy tak się mocno wysilili,że w ciągu czterech lat złożyli
zaledwie kilka interpelacji i to w błahych sprawach. Interesujący jest też
ich styl. Niektórzy radni wręcz przodują w niegramatycznym sposobie
wypowiadania się.
bip.ump.pl/?show_cat=wB0vJDcN