Gość: Steve
IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl
31.05.03, 22:21
Jak wiadomo za tydzien BrainStorm zagra w Plocku. Gratuluje organizatorom
umiejetnego wypromowania koncertu. Wszak tydzien przed to naprawde szmat
czasu. Jest to zespol tej rangi, ze moglby sciagnac wiele osob z calej
Polski. Koncert Petera Gabriela promowano od kilku miesiecy i liczono na ok.
30 tys., a bylo ok 15 tys. To po prostu obciach, ale w Plocku wielka impreza
zawsze musi byc zorganizowana na poziomie wiejskiej biesiady.