Dodaj do ulubionych

BrainStorm w Plocku

IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 22:21
Jak wiadomo za tydzien BrainStorm zagra w Plocku. Gratuluje organizatorom
umiejetnego wypromowania koncertu. Wszak tydzien przed to naprawde szmat
czasu. Jest to zespol tej rangi, ze moglby sciagnac wiele osob z calej
Polski. Koncert Petera Gabriela promowano od kilku miesiecy i liczono na ok.
30 tys., a bylo ok 15 tys. To po prostu obciach, ale w Plocku wielka impreza
zawsze musi byc zorganizowana na poziomie wiejskiej biesiady.
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: BrainStorm w Plocku IP: 195.117.140.* 01.06.03, 21:47
      To nie będzie impreza biletowana,tylo for free. Na
      stadionie zmieści się te 12-15 tyś ludzi - dowiedzą się o
      niej płoccznie i ci z Mazowsza,którzy czytają GnM. Nie
      widzę żadnego problemu,żeby było dużo ludzi.
      • Gość: Steve Re: BrainStorm w Plocku IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.03, 22:54
        Gość portalu: ja napisał(a):

        > To nie będzie impreza biletowana,tylo for free. Na
        > stadionie zmieści się te 12-15 tyś ludzi - dowiedzą się o
        > niej płoccznie i ci z Mazowsza,którzy czytają GnM. Nie
        > widzę żadnego problemu,żeby było dużo ludzi.

        Tak, ale mysle, ze wiele osob z Polski wybralo by sie na ten koncert, gdyby
        wiedzialo wczesniej. A tymczasem wyglada to tak, jakby poznaniacy zrobili
        koncert Gabriela tylko dla siebie informujac swoich miszkancow na tydzien
        przed. Toz to zgroza. Ja bym ich za to ... no;-))
    • Gość: x Re: BrainStorm w Plocku IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.06.03, 00:08
      na poczatku nie moglem uwierzyc. No no. Niezle, za rok bym chcial zeby
      przyjechal jakis zespol z "szybszą" muzyką np Gigi D'Agostino
    • Gość: md Re: BrainStorm w Plocku IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.03, 09:26
      Na ogolnopolskiej liscie dyskusyjnej dotyczacej muzyki rockowej probowano
      (jakis fan) rozreklamowac ten koncert pomimo poznego czasu. Nie wiem czy
      wiecie jak ostro dostalo sie organizatorom za "typowo plocka" organizacje
      koncertow. No i oczywiscie bylo "kocham to miasto". No to pokazalismy sie
      znowu od dobrej strony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka