Dodaj do ulubionych

klub rowerow gorskich

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.03, 01:22
wie ktos moze gdzie w plocku jest jakis klub dla rowerow gorskich ? bo wiem
ze dla kolarzowek jest a jakis mtb czy cos jest ?:)
Obserwuj wątek
    • szczurex1 Re: klub rowerow gorskich 23.06.03, 12:19
      Witam!
      Chyba raczej nie ma...
      Ale ja mysle by stworzyc cos w rodzaju wirtualnego klubu na swojej stronce..
      bikeplock.w.interia.pl
      Chce zebrac ludzi i wspolnie smigac po lasach.
      Mozesz sie przylaczyc do mnie i do kumpla, to razem pojezdzimy.

      Pozdrowka
    • Gość: macek - mtb rider hmmm ......................................mtb IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 23.06.03, 23:18
      ..... przeciez był klub rowerów górskich jakiś czas temu ale niestety w
      praniu wyszło, że w Płocku nie ma komu jezdzić na poważnie i mimo kilku fajnych
      imprez ( min. eliminacjie mistrzostw polski) pomysł upadł po około dwóch latach
      działalności.

      Ale cały czas jest w tym smutnym mieście kliku zapaleńców, dla których
      mountaibiking jest wszystkim.

      Ja też czasami śmigam na swoim baiku - no ale oczywiście już nie na wyscigach.

      Chętnie służę radą i doświadczeniem osobom, pragnącym rozwinąć pomysł klubu.

      Na forum jestem dosyc czesto więc zapraszam do rozmowy.

      macek.





Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka