Gość: mistrz^ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.03, 01:22 wie ktos moze gdzie w plocku jest jakis klub dla rowerow gorskich ? bo wiem ze dla kolarzowek jest a jakis mtb czy cos jest ?:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szczurex1 Re: klub rowerow gorskich 23.06.03, 12:19 Witam! Chyba raczej nie ma... Ale ja mysle by stworzyc cos w rodzaju wirtualnego klubu na swojej stronce.. bikeplock.w.interia.pl Chce zebrac ludzi i wspolnie smigac po lasach. Mozesz sie przylaczyc do mnie i do kumpla, to razem pojezdzimy. Pozdrowka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macek - mtb rider hmmm ......................................mtb IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 23.06.03, 23:18 ..... przeciez był klub rowerów górskich jakiś czas temu ale niestety w praniu wyszło, że w Płocku nie ma komu jezdzić na poważnie i mimo kilku fajnych imprez ( min. eliminacjie mistrzostw polski) pomysł upadł po około dwóch latach działalności. Ale cały czas jest w tym smutnym mieście kliku zapaleńców, dla których mountaibiking jest wszystkim. Ja też czasami śmigam na swoim baiku - no ale oczywiście już nie na wyscigach. Chętnie służę radą i doświadczeniem osobom, pragnącym rozwinąć pomysł klubu. Na forum jestem dosyc czesto więc zapraszam do rozmowy. macek. Odpowiedz Link Zgłoś