Dodaj do ulubionych

Eurosport w płockiej kablówce

IP: podolszyce:* / 10.200.16.* 10.08.03, 18:08
Szkoda ,że tak późno!!!!!!!! Nareszcie jest mój ulubiony kanał
sportowy!!!!!!!!!! Dzięki!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Z Re: Eurosport w płockiej kablówce IP: 195.117.228.* 11.08.03, 09:22
      No i fajnie, a komu przeszkadzał DSF?
      • tete10 Re: Eurosport w płockiej kablówce 11.08.03, 19:18
        Gość portalu: Z napisał(a):

        > No i fajnie, a komu przeszkadzał DSF?
        Nie chcialbym siac zametu, ale slyszalem ze DSF mial klopoty finansowe wiec
        moze padl i dlatego go nie ma...
        Tete

        ---
        Oczko temu misiu wypadło... =D
    • Gość: kibic DSF wróć!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.03, 09:01
      Jakie kłopoty finanasowe. DSF ma prawa do pokazywania w tym sezonie bundesligi
      i być morze polsat sport wymusił na Multimedi usunięcie DSF. Całe szczęście że
      mam jeszcze antene satelitarną. Tam jest DSF. J...ć Multimedie!!!!
      • tete10 Re: DSF wróć!!! 13.08.03, 20:32
        Gość portalu: kibic napisał(a):

        > Jakie kłopoty finanasowe. DSF ma prawa do pokazywania w tym sezonie
        bundesligi
        > i być morze polsat sport wymusił na Multimedi usunięcie DSF. Całe szczęście
        że
        > mam jeszcze antene satelitarną. Tam jest DSF. J...ć Multimedie!!!!

        To przepraszam za zamieszanie.. :D Jak pisalem ja tylko tak slyszalem :D A
        fakt faktem ze DSF mily kanal. Moze by trzeba ponaciskac na Mutimedie co by
        przywrocila ten kanal? W koncu klient placi klient wymaga(w wiekszosci
        przypadkow..;))
        Pozdro
        Tete
        ----
        ..Oczko temu misiu wypadlo... =D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka