Gość: Janek IP: podolszyce:* / 10.200.16.* 10.08.03, 18:08 Szkoda ,że tak późno!!!!!!!! Nareszcie jest mój ulubiony kanał sportowy!!!!!!!!!! Dzięki!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Z Re: Eurosport w płockiej kablówce IP: 195.117.228.* 11.08.03, 09:22 No i fajnie, a komu przeszkadzał DSF? Odpowiedz Link Zgłoś
tete10 Re: Eurosport w płockiej kablówce 11.08.03, 19:18 Gość portalu: Z napisał(a): > No i fajnie, a komu przeszkadzał DSF? Nie chcialbym siac zametu, ale slyszalem ze DSF mial klopoty finansowe wiec moze padl i dlatego go nie ma... Tete --- Oczko temu misiu wypadło... =D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic DSF wróć!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.03, 09:01 Jakie kłopoty finanasowe. DSF ma prawa do pokazywania w tym sezonie bundesligi i być morze polsat sport wymusił na Multimedi usunięcie DSF. Całe szczęście że mam jeszcze antene satelitarną. Tam jest DSF. J...ć Multimedie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tete10 Re: DSF wróć!!! 13.08.03, 20:32 Gość portalu: kibic napisał(a): > Jakie kłopoty finanasowe. DSF ma prawa do pokazywania w tym sezonie bundesligi > i być morze polsat sport wymusił na Multimedi usunięcie DSF. Całe szczęście że > mam jeszcze antene satelitarną. Tam jest DSF. J...ć Multimedie!!!! To przepraszam za zamieszanie.. :D Jak pisalem ja tylko tak slyszalem :D A fakt faktem ze DSF mily kanal. Moze by trzeba ponaciskac na Mutimedie co by przywrocila ten kanal? W koncu klient placi klient wymaga(w wiekszosci przypadkow..;)) Pozdro Tete ---- ..Oczko temu misiu wypadlo... =D Odpowiedz Link Zgłoś