fifrak85
12.06.08, 12:30
nie wiem czy ktoś jeszcze oprócz mnie to zauważył ale ławki oraz całe elewacje
kamienic są pokryte odchodami tych ptaków. No ale uciecha starszych ludzi i
matek z dziećmi karmiących gołębie nie dopuści nawet postulat ograniczenia
populacji gołębi w Płocku