Dodaj do ulubionych

gołębie odchody na Staraym Mieście

12.06.08, 12:30
nie wiem czy ktoś jeszcze oprócz mnie to zauważył ale ławki oraz całe elewacje
kamienic są pokryte odchodami tych ptaków. No ale uciecha starszych ludzi i
matek z dziećmi karmiących gołębie nie dopuści nawet postulat ograniczenia
populacji gołębi w Płocku
Obserwuj wątek
    • Gość: plocczanin Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.plock.mm.pl 12.06.08, 12:56
      Najpierw przeszkadzali starzy mieszkańcy Starówki, Jak słoma kiszek
      wątrobianych stara sie o zasiedlenie, przeszkadzają gołębie. jest prosta
      rada . Nowobogaccy skonsumują pieczone gołąbki a biednym zostawią nóżki -
      do pożarcia.
      Potem za przykładem zacnych renowatorów kamienic i alejek polbrukowych,
      zamkną dojścia do świętego prawa własności, postawia ochroniarzy i tylko
      te cholerne gołębie mnożące się jak tłum...
      • Gość: sam Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 11:30
        nie chodzi mi o gołębie. może należałoby wymienić na placu starego rynku
        połamane płyty bo można na nich połamać nogi
        • Gość: plocczanin Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.plock.mm.pl 13.06.08, 11:35
          Uderz w stół... wiedząc, ze Starówka i tak przechodzi w ręce bogatego
          pospólstwa, już sie robi przygotowania, żeby nowej transformacji zapewnić
          spokój?

          Już imprezy przeszkadzają? Pod szmatę za opłatą? Pretorianie na usługach?
          • Gość: oliwa Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 20:17
            przetłumacz to na polski
          • Gość: ja Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.08, 12:00
            Ciekawe człowieku gdzie ty mieszkasz ? Ale na pewno nie na Starówce. Bo byś nie
            pisał takich bredni. Mieszkają tu ludzie którzy pracują zawodowo i takie imprezy
            do 2.00 im przeszkadzają. Kiedy mają spać jak nie w nocy żeby wypoczętym iść do
            pracy. Akto chce się bawić to nawet całą noc ale niech te imprezy będą z dala od
            miejsc gdzie ktokolwiek mieszka. Uważam nie tylko ja ale wielu mieszkańców
            Starówki że te imprezy należy przenieść NA PLAŻE NAD WISŁĘ. WSZYSCY BęDą WTEDY
            ZADOWOLENI. A jeżeli nie to może np: dla odmiany przed TEATR, NA STADION
            MIEJSKI, NA PODOLSZYCE niech inni mieszkańcy doświadczą tego co w tej chwili
            mają mieszkańcy Starówki i okolicy.
    • firstkaktus Re: gołębie odchody na Staraym Mieście 12.06.08, 12:58
      Każde szanujące się miasto ( zwłaszcza zabytkowe ) , na wypadek
      plagi osranych przez gołąbki elewacji starych kamienic (erozja jak
      cholera ), itp ... ,posiada na etacie sokolnika ( jednego lub
      kilku ) wraz z jego podopiecznymi . I następuje selekcja naturalna .
      Innym środkiem jest odstraszanie elektroniczne ale ptaszyska szybko
      się do tego przyzwyczajają i potem nic sobie z tego nie robią .
      • fifrak85 Re: gołębie odchody na Staraym Mieście 13.06.08, 07:24
        pewnie nie wszystkim wiadomo że gołębie roznoszą takie same choroby jak szczury.
        No ale gołębie są OK a szczury nie. No ale ludzie popadają w euforie jak widzą
        srającego ptaka którego karmili
        • firstkaktus Re: gołębie odchody na Staraym Mieście 13.06.08, 07:46
          Zdecydowanie przesadzasz !!! Mój ojciec hoduje gołębie od ok.50
          lat . Różne choróbska gołębie łapią ale na pewno nie przenoszą ich
          jak szczury . Salmonellozę możesz złapać równie dobrze przy budce z
          lodami . A Kacza grupka w naszym klimacie jest zdecydowanie zbyt
          przereklamowana i szansa na zarażenie jest równa wygranej w totka .
          Jedyny i naprawdę poważny problem dla płockiej starówki stanowią
          bardzo żrące odchody tych szlachetnych skądinąd ptaków .
          • fifrak85 Re: gołębie odchody na Staraym Mieście 13.06.08, 13:08
            inną sprawą są gołębie hodowlane a inną niekontrolowana populacja gołębi miejskich
            • Gość: poheć Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 09:38
              gołębie to plaga całego miasta
              -------------------------------------
              wrzuć w ulubione i głosuj www.gmina.pl/index.php?dzial=gminy
      • Gość: kania Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.08, 11:30
        harcerz i selekcja naturalna, eeech
        • Gość: Wodnik Re: gołębie odchody problem małych facetów IP: *.plock.mm.pl 17.06.08, 11:55
          Dyskutanci mogliby sie porządnie wysr.. i skończyliby głupoty o sraniu
          gołębi. W Wenecji pełno gołębi i zabytków.
          • Gość: DupaBlada tja, masz rację IP: *.plock.mm.pl 17.06.08, 12:23
            najlepiej jakby stary rynek urządzić na styl fastfoodowych ogródków -
            plastikowe lub aluminiowe ławeczki, sztuczne drzewa, a wszystko
            zalane sztucznym trawnikiem - malowanym od czasu do czasu, co by za
            bardzo nie wyblakł na słońcu; a po sezonie zwijanym;

            temu kolesiowi chyba gołąb nasrał do głowy, albo na hot-doga, w
            musztardę, nie zauważył, zjadł i stąd te brednie...
          • Gość: golabek Re: gołębie odchody problem małych facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.08, 20:50
            Masz racje Zenek..Na ulicy Gintera golebi jeszcze wiecej...a jak
            sraja,prosto w spodnie Levisa i do kieszonki z legitymacja ZSMP.
            • Gość: karakan/kurdupel Re: gołębie odchody problem małych facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 13:28
              NO cos ty,zasraja Zenkowi parapet i dopiero bedzie.....A jego blok
              to niemal zabytek kultury socrealistycznej ZSMP-owskiej...trzeba
              dbac ,zeby przyszle pokolenia wiedzialy co i jak budowniczowie
              socjalizmu w pocie czola robili.
              • Gość: Darek Re: gołębie odchody problem małych facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 15:42
                zenek to zenek, ale tamtego szkoda, widocznie mu gołąb do kufla
                srunął
        • Gość: gołębica Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.011.c88.petrotel.pl 20.06.08, 16:27
    • Gość: luz Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 16:45
      Chyba nie chodzi o TEGO Zenka???
      Zenkow jak psow,Zenkow ci u Nas dostatek;)
      • Gość: płocczanin Re: gołębie odchody na Staraym Mieście IP: *.plock.mm.pl 20.06.08, 17:33
        Admin RJ nie wypełnia swoich obowiązków. Szydzenie z bliźniego , to was
        dobry człowieku zadowala? Zapis kontrolny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka