sirseb 27.04.13, 15:26 o "zamachu gruzinskiego" najwiecej wie przyjaciel szakaszwili. jego pytajcie. :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mlot_babilonski Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 15:28 apage satana 666 Odpowiedz Link Zgłoś
rabingoldblatt Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 15:28 Antek coraz bardziej się osmiesza. Gdyby Rosjanom naprawdę zależało na pozbyciu sie nieudolnego i smiesznego pisdenta to by nie doszlo do jego wyjazdu do Smoleńska. Nie wróciłby już z Gruzji. Wiele mozna Rosjanom zarzucić ale nie to że spartaczyliby taka robotę:))) Odpowiedz Link Zgłoś
puzonik48 Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama 27.04.13, 15:50 Anetek już bardziej śmieszny byc nie może ,ale żenujące jest poparcie dla niego tych 200 "naukowców".Nigdy bym się nie spodziewała ,że w Poznaniu jest tak kiepska uczelnia :(:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Kg Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.13, 17:39 Poznańska uczelnia jest bardzo dobra. Ba, żona p. Mikołajczaka uczyła mnie gramatyki opisowej - była wspaniała (kończyłem UAM ok. 20 lat temu). Gdy jednak spojrzymy na poglądy polityczne profesorów, czasami wyśmienitych naukowców, to niektórzy muszą żyć w stanie niezłej paranoi i oderwaniu od świata. Czy to jest forma lizana 4 liter pisowskiej wierchuszce? Odznaczenie kolesia, który żyje w oparach absurdu i bredzi!! I jeszcze jedno. Pytanie z zakresu historii alternatywnej. Gdyby wśród ofiar katastrofy smoleńskiej znaleźli się Grodzka i Biedroń, to czy wtedy stwierdziłby, że należy im również oddać cześć? I co na to powiedzieliby członkowie AKO, sygnatariusze listu? Współczuję Poznaniowi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu Re: Macierewicz z medalem A Kto TO. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 17:53 nie musisz wspolczuc. To tylko 200 osob a ludzi po studiach a nawet naukowcow jest w tym miescie tysiace. Jakis procent zygot tez ma bledy ale jak widzisz maja prawo do zycia i kariery ... ehmmm. Odpowiedz Link Zgłoś
puzonik48 Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama 28.04.13, 17:31 Ciekawe jakie poglądy Ci "naukowcy" mieli 20 lat temu ?I jak je artykułowali ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wanda Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama IP: 216.230.230.* 28.04.13, 02:23 ty wyedukowana przez kamandirów dopiero jesteś persona non grata sojuz(48) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość4 Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama IP: 95.108.119.* 28.04.13, 13:32 masz racje jak ktoś sobą nic nie reprezentuje to musi się kims wpływowym podeprzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
mmmmmm000 Sprawdza się stare ludowe przysłowie: 27.04.13, 15:29 GŁUPOTA NIE MA GRANIC! Odpowiedz Link Zgłoś
tim7 Re: Sprawdza się stare ludowe przysłowie: 27.04.13, 16:09 "Czy na sali jest lekarz...?" Odpowiedz Link Zgłoś
stenrw Re: Sprawdza się stare ludowe przysłowie: 27.04.13, 16:20 tim7 napisał: > "Czy na sali jest lekarz...?" Było całe mrowie i to z tytułami profesorskimi. I bili brawo panu M., niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
wacek-placek Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 15:31 Kuźwa czy ja wiecznie muszę czytać relację z Tworek i to jako najważniejszy news??? Czy was pogięło??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skladacz korektor Czytaj od tylu...!! IP: *.web.vodafone.de 27.04.13, 15:39 Sens i prawda bedzie inna..!! A wogole ktos cie zmusza do czytania..?? Czytac wogole umiesz..?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: okapi Re: Czytaj od tylu...!! IP: *.dynamic.chello.pl 27.04.13, 16:04 A ty "wogóle" umiesz pisać ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do okapi Re: Czytaj od tylu...!! IP: *.web.vodafone.de 27.04.13, 16:12 Wylapales od kogos w trabe,ze bredzisz jak niesiol..? :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qnqn Re: Czytaj od tylu...!! IP: *.dynamic.chello.pl 28.04.13, 00:23 cos ty taki twardy z za monitora... ciżmo? Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Wybiórcze prawdy wiecznie żywe !!! 27.04.13, 15:45 Z sieci!! Żeby nam wszystkim było weselej i raźniej w naszym ochoczym marszu w kierunku wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej - zamieszczam bardzo popularny na forach tekst-przesłanie do naszych wypróbowanych przyjaciół: Do przyjaciół Anglików... Wyobraźcie sobie, że Rosjanie podczas II wojny mordują skrytobójczo kilkadziesiąt tysięcy waszych jeńców, nie przyznają się do tego i zwalają winę na Niemców. Po latach prawda wychodzi na jaw, a królowa, wraz z całym sztabem generalnym, szefem Banku Anglii, szefami najważniejszych instytucji państwowych i arcybiskupem Canterbury leci w rocznicę tego mordu do Rosji, żeby uczcić pamięć pomordowanych brytyjskich żołnierzy. Tam samolot królowej rozbija się w niewyjaśnionych okolicznościach. Rząd nie tylko nie podaje się do dymisji, ale powierza śledztwo Rosjanom, którzy ogłaszają, że do sterów dorwała się królowa wraz z naczelnym dowódcą lotnictwa i po pijaku rozbili samolot. Rząd angielski potwierdza tę wersję, BBC i Reuter w komentarzach przypominają ogólnie przedtem znaną lekkomyślność i pychę królowej oraz jej zamiłowanie do ginu, wytykają angielskim pilotom nieudolność i braki w wyszkoleniu, ubolewają nad degrengoladą moralną rodziny królewskiej i pijaństwem w siłach zbrojnych, a w lotnictwie w szczególności, ale jednocześnie Parlament rekomenduje ministra obrony narodowej do Izby Lordów, a premier składa wniosek o awansowanie szefa Intelligence Service na generała dywizji itd. Nie ma najmniejszego znaczenia, że w sprowadzonej do GB, a zaplombowanej przez Rosjan trumnie królowa ma trzy nogi i jest ubrana we frak i męskie kalesony (niektóre tabloidy nawet nawołują z tego powodu do odmówienia królowej prawa do godziwego pochówku i sugerują, ze królowa miała skrywane inklinacje transseksualne), niektóre ofiary maja po dwie cudze wątroby zamiast jednej własnej, inne kupę śmieci w brzuchu... Nieważne, że cały teren katastrofy zaorano i pokryto betonowymi płytami, ślady zatarto, drzewa wycięto w pień, a wrak samolotu zniszczono i umyto, a na dodatek Rosjanie odmawiają jego zwrotu. Rząd angielski jest tym wszystkim zachwycony, wysyła w świat coraz to nowe komunikaty o znacznej poprawie stosunków z Rosja, katastrofę nazywa punktem zwrotnym tych stosunków i nowym otwarciem na dialog z narodem rosyjskim i potwierdza oficjalnie przy każdej okazji, że winę ponosi pijana królowa z trzema nogami. Poważni komentatorzy telewizyjni podkreslaj przy kazdej nadarzajacej się okazji, ze dzięki tej katastrofie została opracowana oryginalna brytyjska metoda badawcza zwana "shrine research and remote investigation", a poziom badania katastrof lotniczych podniósł się w GB znacznie i nie ma porównania z chałupniczymi metodami zastosowanymi po Lockerbie! Ciekawe, czy Anglicy od razu dadzą nam w pysk - czy dopiero po badaniach psychiatrycznych? Jest też pewna szansa, że niecodzienna forma naszego apelu skłoni ich do zastanowienia nad katastrofami lotniczymi i ich badaniem! I może nie tylko ich. Odpowiedz Link Zgłoś
tim7 Re: Wybiórcze prawdy wiecznie żywe !!! 27.04.13, 16:14 Widzisz, misiu. Analogia to dobre narzędzie w dyskusji, pod warunkiem że ma sens i nie jest prowadzona w ad absurdum. Ale raczej za głupi jesteś, by to rozumieć. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Wybiórcze prawdy wiecznie żywe !!! 27.04.13, 16:17 Chama można nazwać chamem, pod warunkiem, że: Cham nie jest Żydem, inaczej nazwą Cię antysemitą. Cham nie jest lewakiem, inaczej nazwą cię PISdzielcem, oszołomem albo moherem. Cham nie może być pederastą, inaczej zostaniesz homofobem. Cham nie może być liberałem, jak takiego tak nazwiesz zostaniesz komuchem. Cham nie może być dawnym kapusiem, inaczej zostaniesz oszołomskim lustratorem. Najlepiej jak cham jest swojskim katolikiem i najlepiej sympatyzującym z PIS. Takiego możesz lżyć do woli i jechać po nim jak po burej suce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Kg Re: Wybiórcze prawdy wiecznie żywe !!! IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.13, 17:56 Chama możesz nazwać chamem, jeżeli zachowuje się po chamsku. I nie ma tu znaczenia, czy jest homoseksualistą, Żydem, komunistą, liberałem itd. Chyba że nazywasz go chamem, tylko dlatego że jest homoseksualistą, Żydem, komunistą ... Wtedy jesteś po prostu uprzedzony! I to, że nie możesz w takim wypadku nazywać tych ludzi chamami, nie ma to nic wspólnego z ograniczeniem wolności słowa. Wśród komentarzy jest pełno takich, które nie odnoszą się do tekstu, tylko są bluzgami. Niestety. Spójrz jednak na fora "prawicowych" i "katolickich" portali. Tam znajdziesz dokładnie takie same bluzgi na temat homoseksualistów, Żydów, komunistów, liberałów itd. I oczywiście każdy, kto nie będzie się zgadzał z "prawdą objawioną" przez Macierewicza, będzie zdrajcą. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Wybiórcze prawdy wiecznie żywe !!! 27.04.13, 18:34 Czytałeś raport zespołu Macierewicza ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: Wybiórcze prawdy wiecznie żywe !!! IP: 95.108.81.* 28.04.13, 10:41 > Czytałeś raport zespołu Macierewicza ? Nie, nie lubię fantastyki-nienaukowej. Czytałem za to zanim opublikowano raporty oficjalne (około grudnia 2010), książkę będącą li tylko wydrukiem czarnych skrzynek z parametrami lotu z komentarzem fachowców od lotnictwa. Liczba błędów w pilotażu i złamanych procedur jeży włosy na głowie, a wszystko składa się w logiczną całość . Bzdury lansowane przez pisiorów (hel, bambo termo-baryczna, obezwładnienie samolotu, dwa wybuchy itp) nie mają potwierdzenia ani w prawach fizyki ano tym bardziej w zapisach czarnej skrzynki. Aaa, zapomniałem, ta jest przecież sfałszowana przez Putina :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grot Re: Wybiórcze prawdy wiecznie żywe !!! IP: *.swidnica.mm.pl 27.04.13, 16:24 Brytyjska królowa nie jest taką idiotką, by całą polityczną elitę wraz ze sztabem generalnym pakować do jednego samolotu a następnie lądować w fatalnych pod każdym względem warunkach. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Wybiórcze prawdy wiecznie żywe !!! 27.04.13, 18:36 Samolot był podstawiany przez rząd, a lądowania nie było, tylko jej próba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu Re: Wybiórcze prawdy wiecznie żywe !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.13, 10:06 bhaod napisał: > Samolot był podstawiany przez rząd, a lądowania nie było, tylko jej próba. Samolot i lot byl zamowiony przez Kancelarie Prezydenta LK a sklad delegacji tez ustalala Knacelaria a nie rzad. Wec nie pieprz glupot, bo juz ich duzo anpisales na forum Rzeczywiscie proba ladowania byla wbrew wszystkim przepisom i zakonczona na plecach. Taka jest prawda. Klamstwom nalezy zaprzeczac. Odpowiedz Link Zgłoś
india.wr Nie jest to logiczny wywód 27.04.13, 23:40 błedne założenia, błednie prowadzone rozumowanie. Bład na wstępie - oddanie śledztwa Rosjanom. Katastrofa na ziemi "marsjan", "marsjanie" prowadzą śledztwo i nikogo nie pytają o pozwolenie. Tak tez postapili Ruscy ... i nikt nic nie mógł zrobić przeciwko. A dalej to juz kolejne błędy kiepskiego logika Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Nie jest to logiczny wywód 28.04.13, 09:58 www.rp.pl/artykul/61991,639855-Raport-Zespolu-Ekspertow-Niezaleznych-.html Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof_ptk Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 15:48 Nie było w historii świata większej tragedii niż Smoleńsk Ludzie obudźcie się. W historii świata było wiele wydarzeń. Zaczynając od początków historii ludzkości, które ukształtowały ten kontynent. W przeciągu 5000 tysięcy lat wspomnę może zmiany po rewolucji francuskiej. Olbrzymie. Co do katastrofy samolotu w Smolensku. Na rozwój ludzkości ma ona taki wpływ jak odkrycie wyspy Wielkanocnej. Odpowiedz Link Zgłoś
cieciek Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama 30.04.13, 10:26 @krzysztof_ptk Świetne porównanie z tą Wyspą Wielkanocną. Odpowiedz Link Zgłoś
suwakwrozporku Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 15:48 Tragedią naszych czasów jest, że głupota zabrała się za myślenie... Odpowiedz Link Zgłoś
jurek1404 Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 15:49 IDJOCI - IDJOCE, BURAKI - BURAKOWI, PORĄBY - PORĄBANEMU i td....... Odpowiedz Link Zgłoś
jamnikidwa AKO, UAM 27.04.13, 15:50 Jednym słowem: UAM - Uniwersytet Antoniego Macierewicza. Po biskupie Paetzu to kolejne wielkie osiagnięcie Poznania. Serdecznie współczuję pozostałym, nizrzeszonym w AKO pracownikom UAM. Odpowiedz Link Zgłoś
jogar Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 15:53 Czy to się działo w Polsce? Błagam, napiszcie że nie!!! Ale mamy naukowców!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seroo1 Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 16:14 Ku..., nie dość, że w Polsce, to w Poznaniu...!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
azeta7 Zamach i w łeb ! 27.04.13, 15:54 Czekam na ZAMACH kogoś i danie mu w łeb za te idiotyzmy którymi "futruje" durne łby Pisiorowe Odpowiedz Link Zgłoś
marcel1125 Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 15:57 Dzięki debilowi maciorewiczowi wywiady całego świata śmiały się z nas... dzięki niemu nasz wywiad na chwilę obecną "leży i kwiczy" !! Chrześcijańska polska... a co to qrwa państwo kościelne? Dzięki solidarności jesteśmy teraz tu gdzie jesteśmy! Rząd i to nie tylko PO, bo od nich się nie zaczęło ma pełne kieszenie i portfele a szary obywatel ma wielkie GÓWNO !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palat Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama IP: *.net.pbthawe.eu 27.04.13, 22:39 Dzięki SOLIDARNOŚCI ???? A dzięki PRL-owi mieliśmy kartki na mięso w XX wieku i zarobki na poziomie 30 dolarów... Odpowiedz Link Zgłoś
titucona Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 16:15 MACIEREWICZ na PREZYDENTA... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blue Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama IP: *.ap-media.pl 27.04.13, 16:19 Na świecie było i jest mnóstwo sekt : harekrysznowcy, okultyści, Wrota Niebios, Świątynia Ludu Jima Jonesa, Zakon Świątyni Słońca, Jonsgseng, Bractwo Zakonne Himawantii ....można mnożyć w nieskończoność. Ale nie pisze się o nich na pierwszych stronach gazet i portali, chyba że członkowie sekty popełnią zbiorowe samobójstwo. Medialnie są marginalizowani. Wyznawcy zamachu w Smoleńsku to też sekta. Do ekstazy doprowadza ich guru Kaczyński i jego wierny sługa Macierewicz. Przyczyny bycia w sekcie też typowe: deprywacja psychiczna. Mają swoją wiarę, wyznawców, liturgię, kapłanów, ceremonie. Odpowiedz Link Zgłoś
szczypopasku Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 16:30 jeśli mamy w Polsce takich profesorów,myslących jak Macierewicz,to nic dziwnego,że poziom na uczelniach jest katastrofalny.Ludzie tak przygotowani do zycia nie moga nigdzie znależć zatrudnienia.Jaki pracodawca zatrudni człowieka o poglądach księżycowych,by mu pogrzebał firmę.Napewno nie ja???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość4 Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama IP: 95.108.119.* 27.04.13, 16:31 ten człowiek sie marnuje on ma talent do pisania bajek. Odpowiedz Link Zgłoś
single_malt Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 16:40 Cytat "Dramat smoleński to też dramat państwa, które jest likwidowane" Kazdy uczciwy czlowiek ktory tak mowi o insytucjach Panstwa jako posel demokratycznie wybranego Sejmu RP powinien natychmiast zlozyc mandat a nie pasozytowac na strukturach ktorych nie akceptuje. Bo jesli Sejm nie byl demokratycznie wybrany to co robi tam posel Macierewicz ? To jest wlasnie parawdziwe oblicze i ewidentne kurestwo polityczne pana M. Gdyby nie byl poslem to bylby tylko nieszkodliwym glupkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
epupecki Stalina i Hitlera ... 27.04.13, 16:42 Stalina i Hitlera także różni "naukowcy" popierali! Traci prawo do miana uczonego tem, kto Macierewicza brednie uprawomocnia swoim "autorytetem"! Ten kto wierzy w te brednie w niczym już nie będzie wiarygodnym. Macierewicz jest cyniczny, swoje kłamstwa szerzy nie bacząc na to jaka jest prawda i nie przeszkadza mu krytyka ale błoto, które z niego spływa przyklei się do "naukowców" i zostanie na nich na zawsze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lechu Re: Stalina i Hitlera ... IP: *.icpnet.pl 27.04.13, 17:00 a na 10 zdjęciu drugi od prawej Jaś Fasola towarzystwo wzajemnej adoracji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darijo Re: Stalina i Hitlera ... IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.04.13, 08:12 ten typ co to wymyśla te brednie o zamachu jest chory ale my reagować musimy na te brednie .te słowa , że to zaczęło się od Gruzji to następna bzduro do , której ten idiota macierewicz dopasuje teorie . Odpowiedz Link Zgłoś
marychna31 Re: Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zama 27.04.13, 17:20 w tym wszystkim to mi najbardziej żal Przemysła II- bo co on winien... Odpowiedz Link Zgłoś
anders76 Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 17:53 "Wskazuje na to, co myśleli Rosjanie o tym wydarzeniu i co chcieli przekazać międzynarodowej opinii publicznej." A wiec "ruskie" chcieli sie pochwalic tym wybuchem ale ktos im przeszkodzil i wymyslil brzoze ??? A moze brzoza zaatakowala samolot zanim ladunek wybuchl ? I ciagle nurtuje mnie pytanie, dlaczego ten dzielny a nowoczesny patriota po katastrofie natychmiast (po "ruskim" obiadku) skierowal swoje kroki jak najdalej od Smolenska, tyle dobrego mogl tam zrobic, zamach wyweszyc puki jeszcze cieply, cialo prezydenta uhonorowac, o wlasciwa trumne zadbac, tych trzech co przezyli odwiedziec ..... Odpowiedz Link Zgłoś
szyderski Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 18:08 Coz tu komentowac, to AKO to calkowita kompromitacja naukowego srodowiska poznanskiego!!! Po rpostu wierzyc sie nie chce, ze taki obrzydliwy twor mogl powstac w tzw. srodowisku naukowym. Coz to za naukowcy? Nie licza sie fakty, tylko ich wyobrazenia o nich, tfu.... Odpowiedz Link Zgłoś
distefano5 Macierewicz z medalem AKO. "Pierwszy był zamach... 27.04.13, 18:20 Po przyznanych medalach widzę że to towarzystwo powinno zmienic swą nazwę z AKO na BPPIS czyli Bezmyślne Popieranie PIS- u. a do tego jeszcze mieszanie Przemysła II który nie wiem czy tego by sobie życzył. Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Mam takie pytanie 27.04.13, 19:04 Czy ktoś z badających katastrofę zadał pytanie fachowcowi od klimatu , od pogody czy często zdarza się , że mgła pojawia się z trakcie dnia przed południem ( 8.41 to naszego czasu a tamtego czasu to przed jedenastą ) . Jam laik , ale z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że mgła zwykle pojawia się rano , wcześnie rano , a z upływem dnia mgła znika . A tu jakoś było odwrotnie . No ale może są jakieś wyjątkowe przypadki . Nie jestem specem . Ale czy ktoś zwrócił się do speców o opinię ? A jeśli to jaką dostał odpowiedź . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmmmmm000 Re: Mam takie pytanie IP: *.net.pbthawe.eu 27.04.13, 22:32 "No ale może są jakieś wyjątkowe przypadki . Nie jestem specem ." I właśnie takie zdanie spotykam najczęściej pod wypowiedziami ludzi, którzy wypowiadają się na temat Smoleńska i poddają w wątpliwość naukowe ustalenia. Ostatnio na youtube ktoś podważył prawdomówność grupki dzieci, które opowiadały ze szczegółami widziany na własne oczy lot. Ktoś napisał, że to niemożliwe, by: "tak wcześnie rano bawiły się tam dzieci". I miał to być dowód na ich brak prawdomówności - podważenie faktu bycia świadkiem. Rzecz w tym, że temu domorosłemu "śledczemu" jakoś umknęło, że pomiędzy Polską a Rosją mamy... aż 2 godzinną różnicę czasu! Takich "kwiatków" jest cała masa. A z nimi nie ma szans dyskutować, odkąd powstała Religia Smoleńska oparta na dogmatach i wierze, a nie na logicznych przesłankach. To tak, jakby chrześcijanom próbować tłumaczyć, że Jezus nie urodził się z 24 na 25 grudnia, bo po prostu kompletnie nikt nie wie, kiedy się narodził. Nie ma na to ani żadnych dokumentów, ani nawet żadnych informacji w jakichkolwiek pismach. Ale oczywiście 99.9% chrześcijan jest pewnych, że 24/25 grudnia to termin absolutnie bezdyskusyjny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Mam takie pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 23:22 Bardzo często się zdarza. Zwłaszcza jeśli jest chłodno. Mgła (zwłaszcza bardzo gęsta) utrzymuje się bardzo długo. Były dni kiedy mgła trwała 10-20 a nawet kilkadziesiąt godzin. Poza tym po rozmowie z lotnikami, dowiedziałem się jednego. We mgle nawet najrzadszej, czy przy niskich chmurach nikt o zdrowych zmysłach nie ląduje, nawet nie próbuje. Tyle w tym temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Re: Mam takie pytanie 28.04.13, 08:43 Gość portalu: XYZ napisał(a): >" Bardzo często się zdarza. Zwłaszcza jeśli jest chłodno. Mgła (zwłaszcza bardzo > gęsta) utrzymuje się bardzo długo. Były dni kiedy mgła trwała 10-20 a nawet kil > kadziesiąt godzin. Poza tym po rozmowie z lotnikami, dowiedziałem się jednego. > We mgle nawet najrzadszej, czy przy niskich chmurach nikt o zdrowych zmysłach n > ie ląduje, nawet nie próbuje. Tyle w tym temacie." XYZ robisz błąd . Mgły nie było rano a ona przyszła później, kiedy wg zwyczaju przyrodniczego robi się cieplej . Słońce ogrzewa atmosferę . Nie chodzi więc o utrzymywanie się mgły od długiego czasu , od nocy , tylko przyjście jej przed południem, kiedy słonce już mocno grzeje . A przypomnij sobie niebo po katastrofie : ostre słońce bez chmury . Odpowiedz Link Zgłoś
aleksander31-6 Re: Mam takie pytanie 16.12.13, 16:25 Właśnie !!!!.....I trzeba było poczekać aż mgła zniknie...... Tak się robi na wszystkich lotniskach świata !!! NIE LĄDUJE SIĘ GDY MGŁA ZALEGA NAD LOTNISKIEM !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obrzygany Poznań przeprasza za tego czuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 19:52 próbowaliśmy go wywalić, ale polityczna poprawność... żal. Maciora=rzyg bleeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Poznań przeprasza za "przepraszającego" 27.04.13, 23:40 nie polityczna poprawność ale wolność słowa. A. Odpowiedz Link Zgłoś