robert-w 20.05.05, 08:43 TO NIESAMOWITE WYDARZENIE ! JESTEM Z GDAŃSKA I WŁASNIE SZYKUJĘ SIE POWOLI DO PODRÓŻY ! ZAPEWNE BĘDZIE NIEZŁE WIDOWISKO JAK 3 LATA TEMU ! POLECAM WSZYSTKIM TĄ MUZYKE ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj