Dodaj do ulubionych

Pat Metheny

20.05.05, 08:43
TO NIESAMOWITE WYDARZENIE ! JESTEM Z GDAŃSKA I WŁASNIE SZYKUJĘ SIE POWOLI DO
PODRÓŻY ! ZAPEWNE BĘDZIE NIEZŁE WIDOWISKO JAK 3 LATA TEMU ! POLECAM WSZYSTKIM
TĄ MUZYKE !
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka