Dodaj do ulubionych

ULICA: 27 GRUDNIA

23.08.02, 18:41
NIE WIEM CZY ODNOŚNIE TEGO MIEJSCA ISTNIEJĄ W OGÓLE JAKIEŚ PLANY , PROJEKTY.
ZASTANAWIAM SIĘ JAK DŁUGO MAMY JESZCZE CZEKAĆ. MAŁO TO PORZĄDNYCH INWESTORÓW
W POZNANIU. MYŚLĘ TU GŁÓWNIE O FIRMIE ATANER. ICH NOWO WYBUDOWANE KAMIENICE
NA GARBARACH SĄ PRZEPIĘKNE, MOIM ZDANIEM JEDNA Z LEPSZYCH INWESTYCJI JEŚLI
CHODZI O ZAGOSPODAROWNIE TERENÓW W STAREJ CZĘŚCI. MYŚLĘ, ŻE BYŁOBY
WYŚMIENICIE OGLĄDAĆ TEGO TYPU BUDYNKI PRZY TEATRZE POLSKIM. MOIM ZDANIEM
PASOWAŁY BY WSZYSTKIM: WIELKOŚCIĄ, KOLORYSTYKĄ, ARCHITEKTURĄ (CZERPIĄCĄ ZE
STARYCH I N0WOCZESNYCH WZORCÓW).

CO WY NA TO?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jurek Re: ULICA: 27 GRUDNIA IP: 217.153.34.* 23.08.02, 19:34
      Zgadzam sie z tym, ze kamienica na Garbarach porzadkuje przestrzen......uwazam
      jednak, ze teren przed Teatrem jest na tyle istotny i prestizowy, ze powinien
      tam projektowac duzo lepszy architekt od pani Klimaszewskiej.....osobiscie
      marzy mi sie miedzynarodowy konkurs z udzialem kilku gwiazd duzego formatu w
      rodzaju Morphosis, Franka Gehry, Richarda Meiera, firmy Boehnish &
      Partners....marzenia te sa pewnie nierealne, chociaz kto wie, moze za jakies 10
      lat.....
      • Gość: RW Re: ULICA: 27 GRUDNIA IP: *.man.polbox.pl 27.08.02, 19:42
        Gość portalu: Jurek napisał(a):

        > Zgadzam sie z tym, ze kamienica na Garbarach porzadkuje
        przestrzen......uwazam
        > jednak, ze teren przed Teatrem jest na tyle istotny i prestizowy, ze powinien
        > tam projektowac duzo lepszy architekt od pani Klimaszewskiej.....osobiscie
        > marzy mi sie miedzynarodowy konkurs z udzialem kilku gwiazd duzego formatu w
        > rodzaju Morphosis, Franka Gehry, Richarda Meiera, firmy Boehnish &
        > Partners....marzenia te sa pewnie nierealne, chociaz kto wie, moze za jakies
        10
        >
        > lat.....


        Masz rację, to nierealne.

        Kamienice na garbarach powinny mieć podcienie. Reszta jest OK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka