IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 11:11
od niedawna mieszkam w antoninku, czy ktoś wie, gdzie znajdę niedaleko jakiś
tani i fajny aerobik dla kobiet, ewentualnie siłownię dla kobiet?
Obserwuj wątek
    • hurricane19 Re: aerobik 22.12.05, 22:08
      Myślisz że sie opłaca płacić za aerobik albo siłownię? Ja ćwiczę w domu na
      karimacie. Ale jak coś to zapytam koleżankę z antonówka może coś wie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka