Gość: Reniko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 11:11 od niedawna mieszkam w antoninku, czy ktoś wie, gdzie znajdę niedaleko jakiś tani i fajny aerobik dla kobiet, ewentualnie siłownię dla kobiet? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hurricane19 Re: aerobik 22.12.05, 22:08 Myślisz że sie opłaca płacić za aerobik albo siłownię? Ja ćwiczę w domu na karimacie. Ale jak coś to zapytam koleżankę z antonówka może coś wie. Odpowiedz Link Zgłoś