juxlin
23.05.08, 21:32
Witam
Czy ktoś może mi wyjaśnić co to za instalacja ciągnie się wzdłuż
Malty aż do Antoninka. Sa to jakieś czujniki wbite w ziemię i do
tego okablowane. Ciągnie się też za tym zasilanie pomarańczowym
kablem.
Proszę o wyjaśnienie bo jestem bardzo ciekawy.
dzięki.