IP: 212.244.106.* 15.02.02, 11:00
Widze , ze radio ave sie poprawilo , super i to nalepsze. Duzo dobrego slyszalem.
Pozdrawiam wszystkich. A wy co sadzicie o tym radomskim radyjku?
Obserwuj wątek
    • Gość: Marcin Re: radio ave IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 13:42
      Tak poprawiło się z naszego punktu widzenia. Pamietajmy jednak, że to radio
      było dobrym radiem od zawsze przeważnie dla osób które go słuchają z dużą
      częstotliwością. Także nie patrzy na to jednosrtonnie ale zgadzam się z Max'em.
      Bardzo dobrą audycją jest audycja dziennikarza Skurkiewicza w niedzięlę o
      11:10. Polecam!
      • Gość: ??? Re: radio ave IP: 194.181.0.* 18.02.02, 16:07
        Skurkiewicz jest dziennikarzem?
        Na prawdę wiele sie w tym radiu zmieniło...
        • Gość: max Re: radio ave IP: 212.244.106.* 21.02.02, 11:30
          Skurkiewicz jest dziennikarzem i to nawet dobrym , ja raczej sluchalem audycji mlodziezowych w tym radiu choc
          przyznaje poprzednia ekipa a raczej jej czesc byla dobra. Choc ma 18 lat to sluchalem listy Rafala i Darka robili to
          najlepiej i profesjonalnie , obecnie jest ten program beznadziejny bo ktos pojawil sie nowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka