Gość: max IP: 212.244.106.* 15.02.02, 11:00 Widze , ze radio ave sie poprawilo , super i to nalepsze. Duzo dobrego slyszalem. Pozdrawiam wszystkich. A wy co sadzicie o tym radomskim radyjku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marcin Re: radio ave IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 13:42 Tak poprawiło się z naszego punktu widzenia. Pamietajmy jednak, że to radio było dobrym radiem od zawsze przeważnie dla osób które go słuchają z dużą częstotliwością. Także nie patrzy na to jednosrtonnie ale zgadzam się z Max'em. Bardzo dobrą audycją jest audycja dziennikarza Skurkiewicza w niedzięlę o 11:10. Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: radio ave IP: 194.181.0.* 18.02.02, 16:07 Skurkiewicz jest dziennikarzem? Na prawdę wiele sie w tym radiu zmieniło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: radio ave IP: 212.244.106.* 21.02.02, 11:30 Skurkiewicz jest dziennikarzem i to nawet dobrym , ja raczej sluchalem audycji mlodziezowych w tym radiu choc przyznaje poprzednia ekipa a raczej jej czesc byla dobra. Choc ma 18 lat to sluchalem listy Rafala i Darka robili to najlepiej i profesjonalnie , obecnie jest ten program beznadziejny bo ktos pojawil sie nowy. Odpowiedz Link Zgłoś