emigrant_zarobkowy 19.01.12, 14:15 Jakie jest zdanie Pani Wróbel na temat zamknięcie PSP 8 i otworzenie kolejnego marketu w centrum miasta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sikorka Re: Posłanka Wróbel listy pisze do ministrów i pr IP: *.radom.vectranet.pl 19.01.12, 19:37 A jakie to ma znaczenie? Pani wróbel już dziękujemy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fixone Sami swoi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.12, 19:45 Przecież to sami swoi - razem działali, a dziś udają,że się różnią. Dziś protestuje, wczoraj wspólnie mamili Radomian, że wszystko dla ludzi, że są najlepsi, najuczciwsi itd. Oni są gorsi od komuny. Odpowiedz Link Zgłoś
koliber35 Re: Posłanka Wróbel listy pisze do ministrów i pr 19.01.12, 19:43 mi jest wszystko jedno czy na moim osiedlu jest samodzielny sklep czy filia innego sklepu,byle była jakaś placówka w której zrobię zakupy tak samo z sądami, co za różnica dla osoby która ma sprawę sądową czy załatwi ją w placówce która nazywa się Sąd czy wydział zamiejscowy sądu, ważne żeby sprawy były załatwiane szybko i sprawiedliwie, a jeśli reorganizacja pozwoli przyspieszyć rozpatrywanie spraw w Radomiu to tym lepiej pani poseł wypowiada się tak jakby nie wiedziała, że mają powstać wydziały zamiejscowe, radzę dokładnie zapoznać się z proponowanymi przez ministra Gowina zmianami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: herb Re: Posłanka Wróbel listy pisze do ministrów i pr IP: *.radom.vectranet.pl 19.01.12, 20:29 Pani Wrobel juz nie ma ona była. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stacho Re: Posłanka Wróbel listy pisze do ministrów i pr IP: *.radom.vectranet.pl 19.01.12, 20:43 chciałbyś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: herb Re: Posłanka Wróbel listy pisze do ministrów i pr IP: *.radom.vectranet.pl 19.01.12, 22:11 to fakt kazdy to wie cco tu chcieć baba sie sama załatwiła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nemo Re: Posłanka Wróbel listy pisze do ministrów i pr IP: *.radom.vectranet.pl 19.01.12, 21:25 Po co ten" pic na wodę" ze strony pani posłanki ,kiedy znamy już to z okresu jak pani ta była radną . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misz Re: Posłanka Wróbel listy pisze do ministrów i pr IP: *.radom.vectranet.pl 19.01.12, 23:48 Pani Wróbel zawsze była i jest bardzo uczciwą osobą. Tak wcześniej, jak i teraz zdecydowanie sprzeciwiała się np. bezmyślnemu zamykaniu szkół, czym m.in. naraziła się władzom PIS w Radomiu. Brawo Pani Posłanko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mors Re: Posłanka Wróbel listy pisze do ministrów i pr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.12, 06:52 Brawo Pani Marzeno. Jest Pani jedyną posłanką, która zabiega o sprawy naszego regionu. Jedyną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kern Re: Posłanka Wróbel listy pisze do ministrów i pr IP: *.radom.vectranet.pl 20.01.12, 17:11 Oj Marzena Marzena jakaś ty naiwna. Po co ci to było. Politycznie to zawsze byłaś słabiutka. Odpowiedz Link Zgłoś