Dodaj do ulubionych

Na placu budowy obwodnicy południowej [zdjęcia]

15.06.12, 11:36
Ograniczenie do 30km/h ruchu na projektowanej trasie to skandal. Kto dopuścił takiego babola? Jeżeli nie zostanie znaleziony winny tego cyrku to Kosztowniak powinien odpowiedzieć za swoich podwładnych i z własnej kieszeni zabulić za dodatkowe koszty opracowania poprawek w projekcie. 30km/h ciekawe dlaczego nie 15? To chyba będzie najczęstsze miejsce w którym będzie stała wiejska straż z radarem i dbała o bezpieczeństwo okolicznych szkół. I kij z tym że szkół tam nie będzie ale liczyć się będzie efekt.
Obserwuj wątek
    • Gość: panjan Re: Na placu budowy obwodnicy południowej [zdjęci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.12, 23:50
      Trzy razy musiałem przeczytać, bo nie mogłem uwierzyć. 30 km/h ?! Witamy w Radomiu...
    • lotto_1 Drogowy bubel 08.07.12, 20:49
      Cała trasa to typowy radomski bubel i kwiat dokonań PiSu. Obwodnica jak sama nazwa wskazuje powinna omijać miasto ale ktoś mądry albo ktoś komu na tym zależało (Kiedyś głośno było o radnych którzy wiedząc o planach budowy obwodnicy Radomia wykupili działki) wpadł na pomysł aby zmusić kierowców jadących od strony Rzeszowa do wjazdu do miasta do najbardziej zatłoczonego ronda a potem nitkę puścić obok M1 i mieszkaniową dzielnicę definitywnie ograniczając możliwość dalszej rozbudowy. "Siła w precyzji" Panie Kosztowniak i radni Radomia. Tylko nie wiadomo czy z głupoty radnych śmiać się czy płakać.
      • zibislon Re: Drogowy bubel 11.07.12, 18:26
        PiS nie ma tu nic do gadania ! projekt obwodnicy południowej powstał już kilkanaście lat temu ! byli komuniści wykupili działki domy na trasie obwodnicy i teraz otrzymują ogromne odszkodowania za chałupy czyli rudery przykład dom p.Skwarczyńskiego ale takich kwiatków na Godowskiej i Pola jest mnóstwo !
    • Gość: swp Re: Na placu budowy obwodnicy południowej [zdjęci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.12, 21:35
      >Projektant będzie tylko musiał dostosować poziom jezdni do wysokości torów. Na odcinku od Stalowej do bocznicy będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km na godz. zamiast przewidzianego wcześniej ograniczenia do 50 km na godz. Projektant opracuje też sposoby informowania kierowców o przetaczaniu wagonów. Bocznica będzie użytkowana poza godzinami szczytu komunikacyjnego, uzgodniliśmy to w czasie spotkania z przedsiębiorcą.<
      Żaden to problem dla miasta z precyzją!!! Kocham to miasto. Powyższy cytat do butelki i zakopać pod tą "nowoczesną" obwodnicą. Dla potomnych, aby choć trochę zrozumieli nasze czasy...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka