Dodaj do ulubionych

Objazd E-77

IP: *.udn.pl 11.08.04, 19:06
Nie trzeba być jasnowidzem aby przewidzieć olbrzymie korki na Czarnieckiego.
Kilkaset samochodów stoją od ronda NSZ aż do wjazdu Selgrosa. Niech ktoś z
mądzrch "inżynierów "ruchu z MZDIK pojedzie na miejsce i zobaczy co tam się
dzieje. Po prostu samochody jadące z warszawy i Lublina wjeżdżając na rondo
mają pierwszeństwo i blokują wjazd na rondo pojazdom z kierunku Krakowa i
Kielc. Byłem dzisiaj po południu , mam serię zdjęć .Wkrótce umieszcze je na
stronie. Słyszałem jak kierowcy klną na Radom. Na pewno przez takich
organizatorów ruchu miasto będzie miało wątpliwą opinię. Czy nie można było
puścić ruch obecną nitką. A po wybudowaniu nowej puścić nią ruch. Nie
potrzebne byłyby objazdy, nie niszczyłyny ciężarówki innych ulic . Drogowcy
przemyślcie jeszcze raz , czy objazd jest rzeczywiście niezbędny.
htpp://www.rondo.abc.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: macadam Re: Objazd E-77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 21:48
      Gościu puknij się w kiepałę. Pisałem, że w istniejącej jezdni w jej osi (jeżeli
      nie wiesz co to jest tzn. na jej środku ) trzeba wybudować kanał deszczowy.
      Rury będą układane na głebokości nawet do trzech metów. Podczas wykonywania
      tych robót na istniejącej jezdni nie zmiści się nawet jeden kierunek ruchu.
      Wykonawca wykona prowizoryczne poszerzenie istniejącej jezdni po stronie
      zachodniej, aby ten jeden kierunek mógł przebiegać po ul. Czarnieckiego. Po
      tych czynnościach dopiero będzie można budować nową jezdnię. Widzę, że nie
      zauważyłeś iż do tej pory, na ile można było budować nową jezdnię to wykonywano
      roboty bez zamykania ruchu. POMYŚL.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka