Dodaj do ulubionych

PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,,

13.02.05, 18:21
Zaczynają się pojawiać patrole policji wraz ze strażą miejską ,coś się
zaczyna dziać!!Tu przejdą,popatrzą na samochody stojące wbrew zasadą ruchu na
trawnikach i chodnikach,przegonią biedaków pijących piwo pod spółdzielnią i
pójdą dalej.Tak się patroluje do godz.20 a póżniej -hulaj dusza hulaj cha bo
patrolu już nie ma....Prośba :patrolujcie wieczorem i nieraz przejedzcie
radiowozem po osiedlach tylko nie z "kogutem'.Mieszkańcy w tych sprawach
dzwonią na policję i policja wie gdzie są burdy wieczorami.
Obserwuj wątek
    • Gość: starsza pani Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.udn.pl 20.02.05, 13:18
      Widzialam na Zamlyniu w patro kobiete,nawet spisywala gowniarza ,ale
      jej"partner" gapil sie jak calymi sznurami dzieci wchodza na meline po
      papierosy do Tatiany.Kupuja tam papierosy na sztuki,a wodke na
      kieliszki.Przeciez Policja cale lata udaje ,ze nie zna tej meliny przy
      Okulickiego!Nawet w blokach przy Przeskok mieszkaja
      polichjanci,wojskowi,ktorrzy nawet zer swych okien 2widza co sie dzieje.Jest
      nowy komendant - moze Pan zmusi by zrobiono przadek.Meliniary maz jezdzi suzuki
    • Gość: Jasiek Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 20.02.05, 13:29
      To tylko zludzenie ze cos sie dzieje. Nie wiem czy auwazyles, ale jak wychodza
      na ulice to oznacza to jedynie ze spadaja w rankingach i zeby ludzie znow
      odzyskali zaufanie do policji to wysyla sie patrole wtedy kiedy ludzie widza,
      czyli do poludnia, w trakcie powrotow z pracy. Po zmierzchu mozna zapomniec ze
      ujrzy sie policjanta.
      • Gość: gosc Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.22.udn.pl 24.02.05, 16:15
        co ty mowisz kolego?czy widzisz to co chcesz widziec czy juz masz negat w
        zwyczaju?sluzby sa 24 godz.ale czy wiesz ile ich jest w nocy?pewnie nie wiesz,i
        moze lepiej nie stresuj sie.
    • Gość: gosc Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.udn.pl 25.02.05, 21:14
      faktycznie orzy Okulickiego przed paekingiem p.Cieslaka jest melina .Ruch sie
      zacznie w poniedzialek bo dzieciaki koncza ferie.Apropos p a t r o l i Panie
      Komendancie\nowy| poobserwujcie i likwidujcie inaczej maz tej Tanki was
      wykupi,tyle ma forsy.Ma zeszyt, w ktory wpisywani sa dluznicy- to dla was
      swiadkowie i nie bedzie potrzeby ciaga nia dzieciakow ,czego obawiaja sie
      rodzice.Pod melina ta doslownie zmarli z zapic8ia ruskim
      spirytusem :gajda,Bukowska i Ciba,.Pozdrawiam Pana Komendanta.
      • Gość: CYRO Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.udn.pl 18.03.05, 20:16
        do Gosc z dn.25.02.-dopisz jeszcze z ostatniej chwili nazwisko Klimkowski.A
        propos Policja przy tej melinie cos zrobila ? a ktorys z nich zachecal do
        wspolpracy na lamach forum.
    • Gość: cie Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.udn.pl 28.02.05, 14:02
      widac wielkie zainteresowanie mieszkancow zamlynia, a i innych dzielnic .nie
      dziwie sie policji ,kto ma wskazac te adresy ,meliny.niech ktos z komendy
      napisze tutaj i zacheci ludzi do pisania na tym forum .a swoja droga meline u
      tatiany juz zlikwidowano ?
      • Gość: elzbieta Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.udn.pl 01.03.05, 12:38
        CIE ma racje-Ludzie Policji nalezy wskazywac takie miejsca i zmuszac do
        likwidowania melin dzieciecych.RATUJMY DZIECI .Panie Komendancie niech Pan p o
        m o z e !!!
        • Gość: policjant Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: 80.249.4.* 03.03.05, 16:15
          Proszę pisać , wszystkie mety zostaną zlikwidowane. Dzieki za pomoc
          • Gość: zyz Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:39
            Zlikwiduj też ławeczki w parku na Obozisku, bo latem służą one niemal wyłącznie
            patrolom policji i straży miejskiej. Dobrze, że są zabetonowane, bo znieśliby
            je w jedno miejsce. Czsem jednocześnie spędza tam czas sześciu funkcjonariuszy.
            Niektórzy muszą stać, a może ustalili grafik i zmiejają się.
          • Gość: emerytka Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.udn.pl 07.03.05, 13:37
            a melina u tatiany prosperuje,dzieciaki od poczatku ferii wala sznurami .dla
            pijakow,stalych bywalcow jest zeszyt,w ktorym sa zapisy -jest dowod..woda
            rozcienczony spirytus,papierosy i w mieszkaniu ina oposesji w garazu-
            budzie ,pilnuje wielki groznie wygladajacy pies a le dzieci go
            oblaskawily ,faktycznie lagodny.Nic tylko dzialac Panoe Policjancie.Zycze
            powodzenia.Tu kilka kobiet probowalo przez szkoly na kroczej im, kieleckiej
            interweniowac i nic.Czytam ,ze zwracano sie do p.Wolskiego i tez nic.POLICJO
            RATUJ DZIECI !!!
        • Gość: mnm Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:46
          Szczerze radzę, nie zawiadamiajcie policji, bo będziecie sami mieć kłopoty.
          Jesli okarze się, że nie znajdą bo poprostu nie potrafią bądż nie będzie to w
          ich interesie to oskarżą o "wprowadzanie w błąd instytucji policji", a wtedy
          wyrok conajmniej nakazowy jest pewny.
          Mam już takie doświadczenia.
          Nawet jeśli będę świadkiem morderstwa - nie zgłoszę i wszystkim radzę to samo.
    • olo1033 Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, 04.03.05, 17:43
      Dziś około 16,30 spotkałem patrol na ul.Królowej Jadwigi pierwszy raz od
      13.02.Rzekłem do nich panowie zajrzyjcie około 22--24. spojrzeli jak na
      intruza i odeśli w siną dal.Śpij niespokojnie " ORMO już nie czuwa'" bo go nie
      ma!!
      • Gość: olo Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 21:47
        Zajrzyjcie czasem na Działkową pod sklep spożywczy tam zawsze ktos
        pije piwko i niema na to od lat mocnych Ludzie dzwonia i co z
        tego Kiedy to sie zmieni i zacznie sie powaznie traktować podatników.
    • Gość: Kuba Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:18
      Policja nie reaguje na telefony mieszkanców radomia.Za co oni biora
      pieniadze.Na kogo moga liczyć ludzie kto ich obroni przed chamstwem
      Zobacz Policja Radom.
      • Gość: zenek Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:20
        czekałem po swoim telefonie godzine i sie nie doczekałem dobrze że
        nikogo nie mordowali a tylko pili piwo i wrzeszczeli niecenzuralne
        słowa na Działkowej pod sklepem Ludzie przeciez jest żałoba
        narodowa!!!!!!!!!Policjo zacznij wreszcie pracować!!!!!!!
    • Gość: Gosia Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: 193.111.144.* 05.04.05, 10:09
      wczoraj patrolowano osiedle Gołębiów I około godz 19
      • Gość: Zocha Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 23:10
        Kto sie weżmie za pijaków spod sklepów?
        • Gość: renmol Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: *.udn.pl 13.04.05, 13:41
          w2 poniedzialek n a parkingu przy melinie ruskiej-Okulickiego 80 byl
          dzielnicowy-kogo to interesuje,on nawet nie zaerknal w jej kierunku
          • Gość: Ala Re: PATROLE POLICJI.......KIEDY CHODZĄ?,,,, IP: 5.3R2D* / 213.121.209.* 13.04.05, 13:53
            ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka