olo1033
13.02.05, 18:21
Zaczynają się pojawiać patrole policji wraz ze strażą miejską ,coś się
zaczyna dziać!!Tu przejdą,popatrzą na samochody stojące wbrew zasadą ruchu na
trawnikach i chodnikach,przegonią biedaków pijących piwo pod spółdzielnią i
pójdą dalej.Tak się patroluje do godz.20 a póżniej -hulaj dusza hulaj cha bo
patrolu już nie ma....Prośba :patrolujcie wieczorem i nieraz przejedzcie
radiowozem po osiedlach tylko nie z "kogutem'.Mieszkańcy w tych sprawach
dzwonią na policję i policja wie gdzie są burdy wieczorami.