Dodaj do ulubionych

I liga siatkarzy: BBTS - Jadar 3:2

IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 06.03.05, 20:30
I bardzo dobrze!!! Miejsce wieśniaków jest w Skaryszewie! Gdyby walczyli pod
nazwą CZARNI z pewnością każdy drżałby ze strachu i bez problemów dostaliby
się do ekstraklasy gdzie jest miejsce TYLKO dla CZARNYCH!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: www.czarni.pl Re: I liga siatkarzy: BBTS - Czarni 3:2 IP: *.udn.pl 06.03.05, 20:59
      Poczęsci się z Tobą zgadzam. Byłem na meczu i widać było jak sędziowie są
      przeciwko naszym siatkarzom.Dam pzrykład przy piłce na 4-2 w 5 secie liniowy
      sędzia miejscowy pokazuje aut i powinien byc punkt dla Czarnch a sędzia główny
      ze boisko mimo ze piłak byla dobry metr na aucie zaraz późnie zdobywamy punkt a
      tu angle sedzia daje kartke Makarykowi niby za jakieś słowa wulgarne ( po
      zdobytym punkcie).Jest to nauczka dla Kupidury i Domagały ktory nie wytrzymał w
      5 secie i wybiegł dosłownie z hali. Lecz to jest tak jak się nie szanuje swoich
      działaczy siatkówki wszystkich się odstawia z radomskimi sędziami się żle żyje
      szczególnie tymi z PLSu obraża sie innych zawodników innych drużyn np.Gwardii
      Wrocław to teraz całą liga gra przeciwko NAM!!!
      CZARNI to marka tradycja i lata długie pracy nad tym Sponsor i dyrektor mysleli
      ze pieniadze to wszystko bardzo sie pomylili.W tym wszystkim kalkierzy z jaadru
      zobaczą ze warto czasmi byc troche skromniejszym bo kibice CZARNYCH na swoją
      marke pracowali też latami a oni w Bielsku dostali po głowie od kibiców BKSu:-)
      teraz można mówić smiało ze słowa zamieniły sie w czyn a całą Polska kibicowska
      ma ich dosyć
      JESTEŚCIE ZAWSZE TAM GDZIE SPONSOR PŁACI WAM aejao JADAR RADOM
      • Gość: NEO Re: I liga siatkarzy: BBTS - Czarni 3:2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 22:20
        GOSC:SIEMA
        GOSC2:JAK OGLADALES MECZ CZARNYCH???
        GOSC:JAKICH CZARNYCH W RADOMIU JEST TYLKO JADAR RADOM A CZARNYCH JUZ NIE MA
        GOSC2:NO TAK ALE PRZECIEZ SA KIBICE B@LOCK POWER TAK?
        GOSC:NO NIBY SA ALE ONI LAMIA WSZYSTKIE ZASADY KIBICOWANIA.


        ZIOMEK TO JEST KAWALEK ROZMOWY KTORY OSTATNIO SLYSZALEM W AUTOBUSIE LINI 7 W
        NIEDZIELE.CO TY NA TO?????
        • Gość: antyJADAR Re: I liga siatkarzy: BBTS - Czarni 3:2 IP: *.udn.pl 07.03.05, 00:46
          No obciach bedzie jak o jakiejs klakierni będa mówić a po 2 stronie ze
          prawdziwi wierni kibice Czarnych a nie o takich co maja za adrmo wszystko a w
          domu siedzą bo za zimno an wyajzd miec wszystko za darmo i 29 osób byc w
          bielsku to wstyd jaadrowcy niebieska czapewczka przy boku pałeczka fajne lepy
          leciały na was w bielsku a zbyszek pzrekonał sie o tym cielesnie
        • Gość: MłodyWKS Re: I liga siatkarzy: BBTS - Czarni 3:2 IP: *.udn.pl 07.03.05, 00:48
          A takie kłamsta mozesz pisac wszedzie tylko nikt w to nie uwierzy hahah tym sie
          roznimy my mówimy o faktach które moze potwierdzic wiele osób a wy nie mocni w
          internecie na hali syrena i klapki od tyle lub az co potraficie
          • Gość: je..KKjadar Re: I liga siatkarzy: BBTS - Czarni 3:2 IP: *.udn.pl 07.03.05, 03:00
            Bo oni tylko jak kozienice są mocni w internecie. Typowe zachowanie dla
            dzieciaczków co dostały kompa na komunie hahaha
        • Gość: rr do NEO IP: *.rutex.slask.pl 07.03.05, 06:26
          jakie to sa zasady, ktore lamia kibice CZARNYCH?
          • Gość: RadomskiWKS Re: do NEO IP: *.udn.pl 07.03.05, 07:22
            no właśnie jakie? czekam na prawdziwe stwierdzenia bez bajek i fantastyki
    • Gość: neo Re: I liga siatkarzy: BBTS - Jadar 3:2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 22:16
      Czlowieku daj spokoj wazne zeby RADOM wszedl do Seri A i nie wazne czy pod
      nazwa Jadar czy pod Czarni-ktorych nie ma.Najlepiej jak by bylo JADAR CZARNI
      RADOM.Przeciez jak wejdziemy do seri a i np.bedziemy grali z PZU Olsztyn to jak
      przyjedzie TV4 i beda transmitowac mecz to bedzie wstyd ze sa DWA KLUBY KIBICA
      prawda??ZGADZASZ SIE ZE MNA???W RADOMIU JEST TYLKO JADAR!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: lech Masz racje NEO IP: *.radom.pl 07.03.05, 08:13
        Zgadzam się z Toba NEO, ale to są barany, oni nic nie rozumieja, niczym nie
        różnią się od polityków - NICZYM. Wstyd na całą POLSKĘ będzie ale to dopiero za
        dwa lata bo w tym nie awansuja, bo nie ma kto awansować, 4 zawodników widzę w
        serii A: Wiktorowicz, Pawliński, Szumielewicz i Biliński. Nikt więcej!!!
        Tu nie będzie kompromisu Bl@ck Power mocni są na internecie, pokrzyczą na Jadar
        w hali, a o siatkówce nie maja pojęcia. Nawet w amatorskiej lidze nie maja
        odwagi zgłosić się i dowalić kibicom jadaru, pokazać wyższość w każdym aspekcie
        siatkówki.
        • Gość: NEO DO LECHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 08:34
          Powiem Ci tak sam gram w lidze amatorskiej od dwoch albo trzech edycji ale w
          zyciu nie widzialem tam ani jednego kibica z B@LOCK POWER.Czy oni nie moga
          zrozumiec tego ze CZARNI RADOM nie istnieja??Bo nawet w internecie na
          oficialnych stronkach PLS jest JADAR RADOM a nie CZARNI:):):)I sam patrz czy
          oni zachowuja sie jak kibice siatkowki raczej nie.Wyjazd do BIELSKA sam jakis
          palant napisal na forum ze kibic z JADARU dostal liscia od nich.To jesli to sa
          kibicie to ja dziekuje.SIATKOWKA PRZECIEZ JEST TRAKTOWANA JAKO SPORT BEZPIECZNY
          DLA KIBICOW PRAWDA??A I JESZCZE DO TEGO JEDNEGO CO TU SIE NA FORUM WPISUJE::NIE
          JESTEM DZIECKIEM I NIE DOSTALEM KOMPA NA KOMUNIE!!!!!!!!!!NO TRZYM SIE LECHU Z
          FARCIKIEM:)ps.A ty grasz w amatorskiej
          • Gość: LECH Re: DO NEO IP: *.radom.pl 07.03.05, 10:02
            No jasne że gram, od 4-5 lat i jednego zauwazylem, w Politechnice gra taki
            jeden, ale... szkoda słów, paralityk, zresztą ajk i wszyscy w tym Bl@ck POWER.
            He no właśnie dostał z liścia i jeszcze wypisują na forum chwaląc się. Dostałeś
            bo przeginałeś ciołku. Poprostu ten pseudo-klub kibica to szuje, jak widziałem
            tego brodatego kiedyś w telewizji przy okazji publikacji "listy otwartego do
            prezesów Jaradu" do mi się niedobrze zrobiło. Jaki oblech - masakra.
            Oczywiście zaraz padną stwierdzenia że kiedyś w klubie kibica warka Stronk Club
            WKS Czarni RAdom zdobywaliśmy trofea w turnijach klubów kibica, ale cóż z tego??
            Pokażcie swoją wyższość ciołki na parkiecie, a nie na forum!!!
            Jeszcze jedna prośba!! Nie przenoście atmosfery domowej na boisko!! Siatkówka
            to sport bezpieczny dla kibiców i huligaństwem naprawdę nic nie osiągniecie!!!!
            • Gość: Polibuda Re: DO NEO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 00:38
              Cwaniak jestes straszny, bo sie boisz przedstawić. Podeidż jutro do stolika a
              na dzień dobry wyjebię Ci w ryja za obrazę. Paralita to jesteś ty i Twój ojciec
              co Cie spiepszył. Jak mozesz wiedzieć ze na meczach między 11-16 było 15 osób???
              Przecież Cię nie było.A może w tych godzinach siedziałeś w szatni i laski
              chłopakom robiłeś. Może wtedy było 15 osób, a jak wychodzili na mecze to Cię
              gargamel w dupę zapinał
              Co do prowadzenia spikerki to pedejdz sam i coś powiedz do sitka, jak jesteś
              taki cwaniak. Pewnie będziesz sie jąkał. Kibice się jakoś bawili, ty chyba tez
              tylko pysiorem kolegi. Pojechaliscie do Kędzieżyna na turniej i straciliscie
              szacunek. A kto tam u was gra w siatę- tylko kuczyński i to wszystko. Co ty
              wogóle wiesz o kibicowaniu. Może sie kiedys ustawimy na sparing? Oczywiście jak
              Wam sponsor pozwoli. A tak wogóle nie chce mi się z tobą pisać bo błedy robisz.
              Cóż w podstawówce też robiłem. Nie pisz więcej bredni.
              Pozdrowienia dla niekomercyjnych kibiców!!!
        • Gość: MłodyWKS Buhahahaha Lech i NEO to ta sama osoba IP: *.udn.pl 07.03.05, 13:17
          Jesteście zawsze tam gdzie sponsor płaci wam aaaaaaajeaoooooooooo Jadar Radom
          hahahahah
          • Gość: KoniecTematu Re: Buhahahaha Lech i NEO to ta sama osoba IP: *.udn.pl 07.03.05, 13:40
            MłodyWKS nie ma o czym z nimi dyskutować.U nas każdy ma swój nick i jest znany
            nie wstydząc się swoich poglądów. Oni są mocni tylko w internecie gdzie
            zmieniają nicki i wchodzą na fora bez rejestracji. Byłeś w Bielsku i widziałeś
            co kolejna grupa kibicowska ba w Bielsku BKS i BBTS sądzi o postępowej
            judaszowej sytuacji ludzi nazywających się kibicami jadaru.Oni nawet mając
            wszystko za darmo nie potrafią w dużej sile jeździć na mecz.Jak by musieli
            składać sie jak my po 60zł na wyjazd(do Bielska) to by żadnego wyjazdu nie było.
            Doping w kółko syrena policyjna o oprawie meczy szkoad mówić.Jakie oprawy robią
            jadarynki a jakie Czarni wystarczy wejść na www.jadar.pl i www.czarni.pl tam w
            galerii widać tą różnicę.O flagach nie wspomnę czyli ich braku bo 1 baner
            rekalmowy to zdecydowanie mało żeby nazywać się kibicami. Wchodzac na stronki
            siatkówki większośc pisze Czarni min teraz Bielsko, wcześniej Wrocław, Zduńska
            Wola, Świdnik, Międzyrzecz, Bełchatów i długo by wymieniać wiec znów kłamastwa
            z ich strony.Lecz majac wszystko za darmo powinni nas zgładzić bo
            organizacyjnie powinni być 1000 razy mocniejsi.Niestety patrząc na twarze kk
            jadaru to widać ze to nowi w większości ludzi bo jak już jak ja chodzi sie
            kilak alt na mecze siatkówki to sie ludzi zna. Dużo w mlecznej wody wypłynie
            zanim w ogóle w jakiejść częsći bedą mogli dorównać kibicom Czarnym.Co do for
            muszą szukac różne tylko nie swój bo go nie posiadają.A pzrecież to takie
            proste no ale moze.... i tak długo można by pisac o judaszach i kibicach.
            • Gość: www.czarni.pl www.czarni.pl - ZAPRASZAM IP: *.udn.pl 07.03.05, 13:57
              Nie ma co dyskusji jałowej prowadzić. www.czarni.pl zapraszam
            • Gość: LECH Re: Buhahahaha IP: *.radom.pl 07.03.05, 15:38
              zagrajcie z nimi co??
              paralitycy
              • Gość: NEO DO KIBICOW CZRNYCH<HAHAHA>KTORYCH NIE MA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 16:12
                Kto tu jest mocny w internecie co??To chyba wy bo ja wam nie wrzucam.Jak jestes
                taki cwaniak i mowisz ze my nawet na stronkach mamy jakies badziewie to
                dlaczego przekopiowaliscie od nas TERMINARZ I TABELE a sorry w TABELI
                zmieniliscie nazwe na CZARNI RADOM.Jak jestes taki KOZAK TO JEDZICIE NA TURNIEJ
                DO SZYDLOWCA I POKAZCIE NA CO WAS STAC A NIE BEDZIECIE SIE TYLKO NASMIEWAC.A i
                jeszcze jedno bylem dzisiaj na MOSIRZE na tych IGRZYSKACH daliscie koszulke
                czarnych jako nagrode a gadalem z chlopakami z wielu druzyn np.PG3,PG22.PG2
                ITD. powiedzieli ze ta koszulke bede uzywac jako szmate do podlogi albo jako
                wycieraczke przed dzrzwi.POZDRAWIAM JADAR RADOM a i jeszcze jedno nick mam
                staly.A jesli starobrat jest taki cwaniak jak na meczu w BIELSKU to niech uwaza
                bo sie moze przejechac kiedys
                • Gość: Bl@ck Power Re: DO KIBICOW CZRNYCH<HAHAHA>KTORYCH NIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 18:52
                  Smiac mi sie z was chce. Co ma kibicowanie do grania? Wy moze grać umiecie - no
                  z resztą ba, amatorska! Szczyt waszych marzeń normalnie, chylę czoła, że gracie
                  w tak mocnej lidze, i ze lejecie wszystkich :)))) Porozmawiajmy teraz o kibicach
                  - sory, ale nie widze was w tym temacie, to na tyle :))) A jeżeli chodzi Ci o
                  koszulkę kibiców Czarnych, to skąd wiesz, że dostanie ją ktoś z tych gimnazjów?
                  A poza tym to, że znalazłeś w tych gimnazjach po jednej jadarynce, to i tak
                  zajebisty sukces :) A propos siatkówki, to dobrze, że została przytoczona tutaj
                  olimpiada - popatrzcie sobie, jesteśmy współorganizatorami a wy? Wy możecie dla
                  nas sprzątać parkiet!
                  • Gość: NEO B@LOCK POWER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 19:25
                    Czlowieku JADAR RADOM nie bedzie sie bral za organizowanie tak slabej imprezy
                    dobra chlopaki maja pojecie do grania ale prowadzacy ta impreze a
                    wszczegolnosci ten palant co mowi przez mikrofon to az sie smiac chce z niego.A
                    jesli juz tak sie tym chwalisz to powiedz mi dlaczego o godz 11-16 bylo
                    raptownie 15 osob na trybunach???A ja wiem dlaczego bo to przez was kurde na
                    tych igrzyskach panuje taki mul na trybunach ze TRAGEDIA!!!!!!!No od czasu do
                    czasu ktos tam cos sie wydrze ale to zadko.Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej
                    bo bede i zobaczymy.NO ZYCZE WAM ZEBY SIE UDALO.A i jeszcze jedno pytalem sie
                    dzieci za kim sa a oni odrazu ze JADAR i wiedzieli ze CZARNYCH NIE MA!!!I TO
                    NIE JEDEN DZIECIAK TYLKO WIELU TAK POWIEDZIALO.CO TY NA TO!!!!!!!!!!
                    • Gość: KingCzarni Re: B@LOCK POWER IP: *.udn.pl 07.03.05, 19:34
                      Bajki same opowiadasz ale u was to norma.Fantastyki za dużo czytasz :) fajny
                      amsz kolegów w wieku gimnazjalnym cóż kiedy gorośniesz może będziesz myślał jak
                      człwoiek bo jak by wszyscy tak mysleli to byśmy dziś po rosyjsku lub nie miecku
                      mówili nie wiem czy kumasz bo czy juz to przerabialiście na historii:) czy już
                      do tej klasy doszedłeś by mieć historię o zaborach hahaha pozdro dla
                      internetowych napinaczy z kalierni jaadrowskiej
                      JESTEŚCIE TYLKO TAM GDZIE SPONSOR PŁĄCI WAM LALALALLLA JADAR RADOM
                    • Gość: Bl@ck Power Re: BL@CK POWER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 19:39
                      Czemu nie powiesz tego prowadzącemu tylko robisz bezsensowne dyskusje w
                      internecie. Zachowujesz sie jak typowy sieciowy napinacz :) A poza tym z tego co
                      wiem, to impreza trwała od 9 rano, także nie dziw sie, że od 11 było już mało
                      osób. Mnie trudno wysiedzieć 3 godziny przed telewizorem nawet jak jest
                      zajebisty mecz, a co dopiero rozgrywki miedzyszkolne :)

                      Poza tym mówisz, że słaba impreza - to po co w niej bierzesz udział, przecież
                      jesteś taki mastah, że liga włoska sama powinna do Ciebie wyciągać ręce i błagać
                      Cię o przyjście :)))) Śmieszny i młody jesteś, mało wiesz... na Twojej opinii z
                      pewnością prowadzącemu nie będzie zależało, ale pewnie jak pójdziesz do niego i
                      powiesz mu to prosto w oczy, to coś więcej wskórasz niż pisząc tu na forum. A
                      poza tym właśnie sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego wśród jadarynek są same
                      dzieci :P
                      • Gość: NEO Re: BL@CK POWER do kibicow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 19:50
                        Po pierwsze nie biore udzialu w tych rozgrywkach tylko bylem dzisiaj jako
                        kibic.Po drugie palancie nie jestem dzieckiem ale moze nawet jestem starszy od
                        ciebie.Po trzecie to nie byli moi przyjaciele ci z gimnazjum tylko tak sie ich
                        spytalem.A po czwatre to fajniej to wyglada ze w swoim klubie mamy dzieci bo
                        widac ze od malego sie interesuja:):)A nie tak jak u was LYSE.ZAROSNIENTE NA
                        TWARZY MULY ktorzy tylko umieja nabijac sie z kogos przez neta.JAK JESTES TAKI
                        KOZAK TO WYSKOCZ DO JEDNEGO Z NASZYCH A ZOBACZYSZ CZY STARCZY CZY CI PIENIEDZY
                        NA CHIRURGA.Nie to zebym cie straszyl ale juz mam dosyc takich tez ze to jadar
                        jest najgorszy ze to my cos prowkujemy itd.POWIEM CI TAK JA SZANUJE TRADYCJE
                        tzn.CZARNYCH ale tak szczerze zyjemy w takich czasach ze ten kto ma pieniadze
                        to wlasnie panuje i nie to ze my kibicie zerujemy na nich bo co my od sponsora
                        mamy nic 0.tylko tyle ze na wyjazdy za friko.A TAK SZCZERZE WY KIEDYS NIE
                        JEZDZILSIE ZA FRIKO NA MECZE???????/
                        • Gość: Bl@ck Power Re: Do napinacza internetowego Neo :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 20:02
                          Hehehehe, no właśnie to co robisz w tej chwili to jest prowokacja :) Ja tam
                          wierze w siebie i was sie nie boje, po drugie palant to jest taka gra (polska
                          odmiana baseballu) jakbys nie wiedział. Ty byłeś jako kibic dzisiaj? To jednak
                          zainteresować Cię musiały rozgrywki, bo skoro mówisz, że od 11 do 16 było 15
                          osób, to z pewnością musiałeś być na hali :) No dzieci tak, interesują się od
                          małego, ale jeszcze nie mają na tyle zdrowego rozsądku, rozumu ani
                          doświadczenia, żeby powiedzieć wam, że jesteście glupi :) Spokojni, oni też
                          kiedyś dorosną ;) A co do Jadaru - to ciekawa firma, trochę źle ludzi dobrała w
                          zarządzie do kierowania klubem, a co do klubu klakiera Jadaru, to najgorsi to
                          może byście chcieli być :) A narazie jesteście nędznymi frajerami, których nikt
                          w Polsce nie szanuje i traktuje jak śmieci. Zgadza się, żyjemy w czasach, gdzie
                          pieniądze rządzą, dlatego będę miał jeszcze większy ubaw, jak za 2 lata
                          przyjdzie nowy sponsor, zmieni nazwę a wy będziecie krzyczeć co innego :)))))) A
                          poza tym, czasami nie można mieć wszystkiego i jeżeli dobrze rządzisz się
                          pieniędzmi, to stać Cię na więcej niż może Ci sie zdawać, ale pewnie ty o tym
                          nic nie wiesz, bo wypisujesz dziwne brednie. Co do wyjazdów za friko, to ok, ale
                          nasz plus polegał na tym, że potrafiliśmy się ze sponsorem dogadać i dziwnym
                          trafem ten nazwy nie zmienił, co nie można powiedzieć o was. Z resztą tylko
                          część wyjazdów była pokryta całkowicie z kieszeni sponsora, bo na znaczną
                          większość musieliśmy sie zrzucać. Nie wiesz pewnie, bo jak my jeździliśmy na
                          mecze, to ty na kupe mówiłeś papu :P
                        • Gość: MIrek1921 Re: BL@CK POWER do kibicow IP: *.udn.pl 07.03.05, 20:02
                          pewnie ze jeździlismy za czasów Warki dzieciaczku tylko ze Warka nie kazała nam
                          sprzedać się jak wam i to jest różnica.Co uważam ze się sprzedaliście ze my nie
                          krzyczelismy nazwy sponsora Warke a wy krzyczycie nazwe sponsora ze my nie
                          nosiliśmy szalików Warki a wy nosiscie jadaru tylko Mówisz chirurga wiec
                          podejdz do tych palantów co spikerke prowadzili i juto będą prowadzić i powiedz
                          to im w twarz. nie zrobisz tego jestem pewien. Aha racja szkoda z wami
                          rozmawiac bo wy 2 siłą jestescie teraz w Radomiu buhahahhahaha
                          • Gość: NEO Re: BL@CK POWER do kibicow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 20:07
                            JESTESCIE SMIESZNI I TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KONIEC W RADOMIU
                            TYLKO RADOM I KONIEC
                            • Gość: www.czarni.pl Re: BL@CK POWER do klakiera neo z jadaru IP: *.udn.pl 07.03.05, 20:12
                              Radom jest w Radomiu? a co am być w Rdaomiu ajk nie Radom skaryszew moze hahaha
                              masz rację że stwierzdiłeś ze głupoty piszesz lepiej późno niż wcale zmądrzeć :)
                              www.czarni.pl forum a forum kk jadaru próżno szukać :)w
                              • Gość: normalny Re: BL@CK POWER do klakiera neo z jadaru IP: *.udn.pl 07.03.05, 20:25
                                Na tym forum piszesz ze ci ukradli szalik dzis w parku a ja ci nie wierze
                                kolejna bajka bo niby co robiłes z tym szalikiem w poniedzialek w parku jesli
                                naparwde jednak chodziles to chyba byles naiwny ze pokazujac go nie stracisz
                                przeciez w Radomiu was wszyscy nie nawidzą kibice Radomiaka,Broni,AZS,Czarnych
                                • Gość: 1910 Re: BL@CK POWER do klakiera neo z jadaru IP: *.udn.pl 08.03.05, 01:33
                                  bo w końcu im wpie..ie a nie piescicie sie z nimi w łeb jeden drugi dostanie
                                  to od razu zmarzeje ze frajerzy to normalne nazwiskami na necie walą sami
                                  chowajac sie za kopem i jakim neo które nikt nie zna jebac jadar i jego kibiców
                                  gdyby to było u nas to juz dawno dojechani zostali
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka