Gość: kibol CZARNYCH
IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net
06.03.05, 20:30
I bardzo dobrze!!! Miejsce wieśniaków jest w Skaryszewie! Gdyby walczyli pod
nazwą CZARNI z pewnością każdy drżałby ze strachu i bez problemów dostaliby
się do ekstraklasy gdzie jest miejsce TYLKO dla CZARNYCH!!!!