Gość: hmmRadomianin
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.03.05, 00:31
Chcialem sie wybrac na ENEMEFA w atlanticu(noc horrorów) oplaca sie?
Bo z tego co czytalem na forum o enemefie z tolkienem to niebylo ciekawie
Pytanko do tych co juz byli na pierwszym ENEMEFIE czy pójdziecie drugi raz ?