Dodaj do ulubionych

ENEMEF w atlanticu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 00:31
Chcialem sie wybrac na ENEMEFA w atlanticu(noc horrorów) oplaca sie?
Bo z tego co czytalem na forum o enemefie z tolkienem to niebylo ciekawie
Pytanko do tych co juz byli na pierwszym ENEMEFIE czy pójdziecie drugi raz ?
Obserwuj wątek
    • Gość: upiór Re: ENEMEF w atlanticu IP: *.udn.pl 14.03.05, 00:46
      Widzę, że jeszcze Ci nikt porządnego piera nie napędził skoro tak Cię fascynują
      kretyńskie filmy typu horror. Włącz TV - masz za darmo i prosto z ręki w każdym
      dzienniku. ???
    • Gość: fajna impreza! Re: ENEMEF w atlanticu IP: 193.111.166.* 14.03.05, 21:40
      Fajnie ze takie cos jest w Radomiu!!!
    • Gość: mesus Re: ENEMEF w atlanticu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 23:30
      Ze względu na repertuar (a raczej tematykę) nie wybiorę się na ten ENEMEF.
      Byłem na Tolkienie. Jak ktoś sobie zorganizuje całą noc, to da się wytrzymać :)
      (picie, jedzenie, towarzystwo).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka