tomek_d
07.09.02, 13:44
Czy mieć trochę kultury i pohamowanie w sobie to jakiś przypal? Znów na
głównym forum pojawiają się wątki polityczne. Nie amm nic przeciwako temu ale
żeby posty w tych wątkach byly pisane grzecznie i kulturalnie. Wczoraj
wieczorem pojawił się użytkownik, który nie napisał nic konktetnego a tylko
sobie "powrzucał" na prawicę i wychwalil lewice. Chcial też wymyślić jakąś
chnbiącą dla prwicy historię, ale mu to się nie udało i wygląda jakby chyba
chciał żebyśmy zgadli, a jak coś mu przypasuje to powie, że to prawda. Czy
swoich poglądów politycznych nie można wyrazić w sposób kulturalny? Niech się
niektórzy zastanowią...