07.09.02, 13:44
Czy mieć trochę kultury i pohamowanie w sobie to jakiś przypal? Znów na
głównym forum pojawiają się wątki polityczne. Nie amm nic przeciwako temu ale
żeby posty w tych wątkach byly pisane grzecznie i kulturalnie. Wczoraj
wieczorem pojawił się użytkownik, który nie napisał nic konktetnego a tylko
sobie "powrzucał" na prawicę i wychwalil lewice. Chcial też wymyślić jakąś
chnbiącą dla prwicy historię, ale mu to się nie udało i wygląda jakby chyba
chciał żebyśmy zgadli, a jak coś mu przypasuje to powie, że to prawda. Czy
swoich poglądów politycznych nie można wyrazić w sposób kulturalny? Niech się
niektórzy zastanowią...
Obserwuj wątek
    • isoxazolidine !!! 07.09.02, 14:13
      Pół roku temu z trudem wyplenilismy takie zachowania, a tu juz niektorzy znowu probuja ...
      • mea_ Re: !!! 27.09.02, 10:19
        Tomku, rozumiem Twoja zlosc i zazenowanie, jednak wydaje mi sie, jakbys zyl
        dotychczas pod kloszem i nie dowiadczal niczego zlego. Tak to juz jest,
        ze niektorym udedza do glowy "wolnosc slowa", ktora rownowazona jest, niestety,
        z chamstwem. Na domiar zlego ludzie nie maja cywilnej odwagi podpisac sie pod
        swoim postem, czujac sie anonimowi, czuja sie bezkarni, przykre, ale tak juz
        jest. Nie wierze w cuda i wydaje mi sie, ze pomimo wielu staran, zawsze
        znajdzie sie ktos, kto zepsuje koncepcje w miare kulturalnego sposobu
        komunikacji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka