Dodaj do ulubionych

Premier w Radomiu

IP: *.remote.4it.net.pl 10.10.02, 08:27
Mam pytania do pani redaktor. Czy na uroczystym otwarciu
szpitala byli obecni poprzedni dyrektorzy? Czy byli w jakiś
sposób uhonorowani, np. poprzez ich wyliczenie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Lauda Re: Premier w Radomiu IP: 81.15.184.* 10.10.02, 09:00
      Dobiega końca budowa szpitala.To bardzo dobrze, bo im dłużej
      tym drożej.Otwarcie odbyło się trochę przedwcześnie, ale przecież
      wybory tuż, tuż.I nie jest to upolitycznianie tego faktu.Taki
      będzie odbiór społeczny.

      pozdrawiam - Lauda
    • Gość: Popo Re: Premier w Radomiu IP: proxy / 213.25.91.* 10.10.02, 09:25
      Czy ktoś zna może uzasadnienie jakie przedstawił prezydent w
      decyzji o przyznaniu tych blaszek? Konkretnie w uznaniu jakich
      zasług zostały przyznane? A może ktoś wie kto o ich przyznanie
      wnioskował? Rozumiem, że żadna z odznaczonych osób nie startuje
      w wyborach. A zakończenie budowy szpitala pozwoli nareszcie
      wznowić wszczęte w 1999 roku przez prokuraturę śledztwo w
      sprawie nadużyć przy jego budowie. Co prawda wsczęto je za
      czasów poprzednika pani Pacholczak ale na wyjaśnieniu i
      oczyszczeniu kolegów z zarzutów obecnym działaczom SLD powinno
      przecież zależeć najbardziej. Inaczej ktoś mógłby pomyśleć, że
      należą do tej samej kliki (szajki?) co podejrzani w śledztwie. A
      to przecież nieprawda ....
    • Gość: M Re: Premier w Radomiu IP: 194.181.0.* 10.10.02, 16:02
      Bardzo podobał mi się ten fragment o wręczeniu książkowej historii ponad 20
      letniej historii budowy szpitala.
      Teraz ktoś powinien zacząc spisywać perypetie związane z budową Plazy.
      Pewno będzie materiału na kilka tomów.
      Taki radomski Długosz...
    • Gość: Olo Re: Premier w Radomiu IP: proxy / 213.25.91.* 10.10.02, 16:26
      Cieszmy się i radujmy! Zaprośmy może jeszcze prezydenta RP!
      Niech wszyscy mają możliwość sfotografowania się przy tym
      pomniku niegospodarności i nadużyć. Nieważne jakim kosztem,
      nieważne ile publicznych pieniędzy zmarnowano, liczy się tylko
      sukces (SLD i PSL)?! To nic, że ten moloch funkcjonuje tylko
      dzięki układom odznaczonej ekipy, a bez możnej protekcji
      przewróciłby się na rynku usług medycznych. Na szczęście
      minister zlikwiduje Kasy Chorych i nie trzeba będzie konkurować!
      Może lepiej wszyscy ci uśmiechający się oficjele doprowadziliby
      do rzetelnego rozliczenia inwestycji, zamiast tuszować wszystkie
      niewygodne wątki! Niech żyje kiełbasa wyborcza, a ty ludu żyj
      omamiony i manipulowany!
      • Gość: Norb Re: Premier w Radomiu IP: *.js.dial-in.ats.pl 10.10.02, 17:13
        Gość portalu: Olo napisał(a):

        > Cieszmy się i radujmy! Zaprośmy może jeszcze prezydenta RP!
        > Niech wszyscy mają możliwość sfotografowania się przy tym
        > pomniku niegospodarności i nadużyć. Nieważne jakim kosztem,
        > nieważne ile publicznych pieniędzy zmarnowano, liczy się tylko
        > sukces (SLD i PSL)?! To nic, że ten moloch funkcjonuje tylko
        > dzięki układom odznaczonej ekipy, a bez możnej protekcji
        > przewróciłby się na rynku usług medycznych. Na szczęście
        > minister zlikwiduje Kasy Chorych i nie trzeba będzie konkurować!
        > Może lepiej wszyscy ci uśmiechający się oficjele doprowadziliby
        > do rzetelnego rozliczenia inwestycji, zamiast tuszować wszystkie
        > niewygodne wątki! Niech żyje kiełbasa wyborcza, a ty ludu żyj
        > omamiony i manipulowany!


        Ja tylko chciałem zapytać Panią redaktor, które to już było otwarcie? 3 czy
        może 4 a szpital jak nie był skończony tak nie jest. Wszechotaczające
        propaganda sukcesu ASLD-owskich władz staje się poprostu śmieszna.
        Zalew na borkach Włodarczyk otwierał chyba ze 4 razy i sam wręczał sonie kwiaty
        od mieaszkańców, ostatnio wraz z Wieczorkiem chrzcił szampanem dwie małe łódki
        zakupione przez MDK.
        PARANOJA GDZIE JA JESTEM ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO TO JEST


        • Gość: Niki Re: Premier w Radomiu IP: 81.15.184.* 10.10.02, 19:23
          Oj! sami malkontenci. Przecież ten szpital otworzono "pro publico bono!"
        • Gość: temida Re: Premier w Radomiu IP: 81.15.184.* 11.10.02, 00:45
          Gość portalu: Norb napisał(a):

          > Gość portalu: Olo napisał(a):
          >
          > > Cieszmy się i radujmy! Zaprośmy może jeszcze prezydenta RP!
          > > Niech wszyscy mają możliwość sfotografowania się przy tym
          > > pomniku niegospodarności i nadużyć. Nieważne jakim kosztem,
          > > nieważne ile publicznych pieniędzy zmarnowano, liczy się tylko
          > > sukces (SLD i PSL)?! To nic, że ten moloch funkcjonuje tylko
          > > dzięki układom odznaczonej ekipy, a bez możnej protekcji
          > > przewróciłby się na rynku usług medycznych. Na szczęście
          > > minister zlikwiduje Kasy Chorych i nie trzeba będzie konkurować!
          > > Może lepiej wszyscy ci uśmiechający się oficjele doprowadziliby
          > > do rzetelnego rozliczenia inwestycji, zamiast tuszować wszystkie
          > > niewygodne wątki! Niech żyje kiełbasa wyborcza, a ty ludu żyj
          > > omamiony i manipulowany!
          >
          >
          > Ja tylko chciałem zapytać Panią redaktor, które to już było otwarcie? 3 czy
          > może 4 a szpital jak nie był skończony tak nie jest. Wszechotaczające
          > propaganda sukcesu ASLD-owskich władz staje się poprostu śmieszna.
          > Zalew na borkach Włodarczyk otwierał chyba ze 4 razy i sam wręczał sonie
          kwiaty
          >
          > od mieaszkańców, ostatnio wraz z Wieczorkiem chrzcił szampanem dwie małe
          łódki
          > zakupione przez MDK.
          > PARANOJA GDZIE JA JESTEM ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO TO JEST


          Jak to co? Radom ....

          >
          >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka