Gość: Zenek IP: *.remote.4it.net.pl 10.10.02, 08:27 Mam pytania do pani redaktor. Czy na uroczystym otwarciu szpitala byli obecni poprzedni dyrektorzy? Czy byli w jakiś sposób uhonorowani, np. poprzez ich wyliczenie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Lauda Re: Premier w Radomiu IP: 81.15.184.* 10.10.02, 09:00 Dobiega końca budowa szpitala.To bardzo dobrze, bo im dłużej tym drożej.Otwarcie odbyło się trochę przedwcześnie, ale przecież wybory tuż, tuż.I nie jest to upolitycznianie tego faktu.Taki będzie odbiór społeczny. pozdrawiam - Lauda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Popo Re: Premier w Radomiu IP: proxy / 213.25.91.* 10.10.02, 09:25 Czy ktoś zna może uzasadnienie jakie przedstawił prezydent w decyzji o przyznaniu tych blaszek? Konkretnie w uznaniu jakich zasług zostały przyznane? A może ktoś wie kto o ich przyznanie wnioskował? Rozumiem, że żadna z odznaczonych osób nie startuje w wyborach. A zakończenie budowy szpitala pozwoli nareszcie wznowić wszczęte w 1999 roku przez prokuraturę śledztwo w sprawie nadużyć przy jego budowie. Co prawda wsczęto je za czasów poprzednika pani Pacholczak ale na wyjaśnieniu i oczyszczeniu kolegów z zarzutów obecnym działaczom SLD powinno przecież zależeć najbardziej. Inaczej ktoś mógłby pomyśleć, że należą do tej samej kliki (szajki?) co podejrzani w śledztwie. A to przecież nieprawda .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Premier w Radomiu IP: 194.181.0.* 10.10.02, 16:02 Bardzo podobał mi się ten fragment o wręczeniu książkowej historii ponad 20 letniej historii budowy szpitala. Teraz ktoś powinien zacząc spisywać perypetie związane z budową Plazy. Pewno będzie materiału na kilka tomów. Taki radomski Długosz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olo Re: Premier w Radomiu IP: proxy / 213.25.91.* 10.10.02, 16:26 Cieszmy się i radujmy! Zaprośmy może jeszcze prezydenta RP! Niech wszyscy mają możliwość sfotografowania się przy tym pomniku niegospodarności i nadużyć. Nieważne jakim kosztem, nieważne ile publicznych pieniędzy zmarnowano, liczy się tylko sukces (SLD i PSL)?! To nic, że ten moloch funkcjonuje tylko dzięki układom odznaczonej ekipy, a bez możnej protekcji przewróciłby się na rynku usług medycznych. Na szczęście minister zlikwiduje Kasy Chorych i nie trzeba będzie konkurować! Może lepiej wszyscy ci uśmiechający się oficjele doprowadziliby do rzetelnego rozliczenia inwestycji, zamiast tuszować wszystkie niewygodne wątki! Niech żyje kiełbasa wyborcza, a ty ludu żyj omamiony i manipulowany! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norb Re: Premier w Radomiu IP: *.js.dial-in.ats.pl 10.10.02, 17:13 Gość portalu: Olo napisał(a): > Cieszmy się i radujmy! Zaprośmy może jeszcze prezydenta RP! > Niech wszyscy mają możliwość sfotografowania się przy tym > pomniku niegospodarności i nadużyć. Nieważne jakim kosztem, > nieważne ile publicznych pieniędzy zmarnowano, liczy się tylko > sukces (SLD i PSL)?! To nic, że ten moloch funkcjonuje tylko > dzięki układom odznaczonej ekipy, a bez możnej protekcji > przewróciłby się na rynku usług medycznych. Na szczęście > minister zlikwiduje Kasy Chorych i nie trzeba będzie konkurować! > Może lepiej wszyscy ci uśmiechający się oficjele doprowadziliby > do rzetelnego rozliczenia inwestycji, zamiast tuszować wszystkie > niewygodne wątki! Niech żyje kiełbasa wyborcza, a ty ludu żyj > omamiony i manipulowany! Ja tylko chciałem zapytać Panią redaktor, które to już było otwarcie? 3 czy może 4 a szpital jak nie był skończony tak nie jest. Wszechotaczające propaganda sukcesu ASLD-owskich władz staje się poprostu śmieszna. Zalew na borkach Włodarczyk otwierał chyba ze 4 razy i sam wręczał sonie kwiaty od mieaszkańców, ostatnio wraz z Wieczorkiem chrzcił szampanem dwie małe łódki zakupione przez MDK. PARANOJA GDZIE JA JESTEM ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO TO JEST Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niki Re: Premier w Radomiu IP: 81.15.184.* 10.10.02, 19:23 Oj! sami malkontenci. Przecież ten szpital otworzono "pro publico bono!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: temida Re: Premier w Radomiu IP: 81.15.184.* 11.10.02, 00:45 Gość portalu: Norb napisał(a): > Gość portalu: Olo napisał(a): > > > Cieszmy się i radujmy! Zaprośmy może jeszcze prezydenta RP! > > Niech wszyscy mają możliwość sfotografowania się przy tym > > pomniku niegospodarności i nadużyć. Nieważne jakim kosztem, > > nieważne ile publicznych pieniędzy zmarnowano, liczy się tylko > > sukces (SLD i PSL)?! To nic, że ten moloch funkcjonuje tylko > > dzięki układom odznaczonej ekipy, a bez możnej protekcji > > przewróciłby się na rynku usług medycznych. Na szczęście > > minister zlikwiduje Kasy Chorych i nie trzeba będzie konkurować! > > Może lepiej wszyscy ci uśmiechający się oficjele doprowadziliby > > do rzetelnego rozliczenia inwestycji, zamiast tuszować wszystkie > > niewygodne wątki! Niech żyje kiełbasa wyborcza, a ty ludu żyj > > omamiony i manipulowany! > > > Ja tylko chciałem zapytać Panią redaktor, które to już było otwarcie? 3 czy > może 4 a szpital jak nie był skończony tak nie jest. Wszechotaczające > propaganda sukcesu ASLD-owskich władz staje się poprostu śmieszna. > Zalew na borkach Włodarczyk otwierał chyba ze 4 razy i sam wręczał sonie kwiaty > > od mieaszkańców, ostatnio wraz z Wieczorkiem chrzcił szampanem dwie małe łódki > zakupione przez MDK. > PARANOJA GDZIE JA JESTEM ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO TO JEST Jak to co? Radom .... > > Odpowiedz Link Zgłoś