Gość: abba
IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl
01.03.06, 00:07
panie ,prezydencie pan jest odpowiedzialny,za zdrowie ,psychicznne ,fizyczne
swoich ,pracownikow a takim ,jest chyba d.s.on uczy dzieci ,a nie mam
pewnosci po jego zachowaniu ,czy powinien,,byc nauczycielem, a po
drugie ,nic nik niet nie zrobi nic w tym kierunku bo to szwagier szefa
radomskiego pis-u,przerazil sie jak go zobaczylem w damidarek idz na rente