Dodaj do ulubionych

prezydent radomia

IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 01.03.06, 00:07
panie ,prezydencie pan jest odpowiedzialny,za zdrowie ,psychicznne ,fizyczne
swoich ,pracownikow a takim ,jest chyba d.s.on uczy dzieci ,a nie mam
pewnosci po jego zachowaniu ,czy powinien,,byc nauczycielem, a po
drugie ,nic nik niet nie zrobi nic w tym kierunku bo to szwagier szefa
radomskiego pis-u,przerazil sie jak go zobaczylem w damidarek idz na rente
Obserwuj wątek
    • Gość: kali Re: prezydent radomia IP: 82.139.48.* 01.03.06, 00:11
      Wypiłeś coś? Bo bełkoczesz...O co ci chodzi?
    • Gość: Lang Re: prezydent radomia IP: 80.51.246.* 01.03.06, 08:15
      jaki d.s jaki szfagier szefa??? wiesz kundlu co wogóle mówisz? czy celowo
      wprowadzasz zamet? tys jest stepnikowski slomka czy scibor???????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka