Gość: Anita
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
20.03.06, 22:02
I jeszcze tego dnia o 19.00 Resursa wystawia Goło i wesoło w sali koncertowej
dla uczczenia śmierci i pamięci papieża. To tak dla usmiechu.
W całej Polsce nie chcieli spektaklu na ten dzien, ale Resursa przyjęła pod
swoje dachy rozneglizowanych biednych artystów, którzy i tego dnia chcą
zarobić grosika na swoje utrzymanko.