Dodaj do ulubionych

Obchody rocznicy śmierci Papieża

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.06, 22:02
I jeszcze tego dnia o 19.00 Resursa wystawia Goło i wesoło w sali koncertowej
dla uczczenia śmierci i pamięci papieża. To tak dla usmiechu.
W całej Polsce nie chcieli spektaklu na ten dzien, ale Resursa przyjęła pod
swoje dachy rozneglizowanych biednych artystów, którzy i tego dnia chcą
zarobić grosika na swoje utrzymanko.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kopiec Kreta dr Ot Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 21.03.06, 00:21
      Najlepsze kopce budują krety więc Derlatka nadawałby się jak najbardziej.
      Aha. A kto to jest kret w terminologii szpiegowskiej?
      P.S.Dziwię się biskupowi, że włazi w takie towarzystwo. Albo nie. On już mnie
      niczym nie zdziwi (och, wróć do nas księże biskupie Chrapku!!!).
      • darek_liryk Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża 21.03.06, 00:30
        Taki kopiec na skraju miasta byłby niezwykle atrakcyjny (bo leżymy płasko) i
        sam jestem gotów przepracować przy jego budowie kilkadziesiąt godzin, ale
        oglądając relacje z posiedzeń Rady i sposobu ich prowadzenia przez pomysłodawcę
        kopca mój optymizm jest bardzo niewielki.
        • Gość: .... Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.06, 01:21
          Ja tam bym przechrzcil Katowice na Katolice, Krupowki na Kemowki, a Czestochowe
          na Janopawlogrod. Najlepiej jeszcze do pacieza dodac "w imie ojca i syna i
          ducha karola, amen". A moze bysmy Zeromskiego na Janopawlową przemianowali?
          • amikeo Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża 21.03.06, 08:59
            Juz był cały duuuży wątek o tym Goło i Wesoło. Ale to chyba jakiś masochizm
            żeby to walkowac co 2 dni. Kto pójdzie po Arkę to chwala mu, kto do Resusrsy to
            jego sprawa i tez mu chwała. Dostalismy wolną wolę od Stwórcy i jeszcze
            demokrację na dokładkę więc po co się pienic i ekscytować??
            O kopcu tez już bylo mnóstwo wypowiedzi, najważniejsza jest taka: ile to nas
            będzie kosztować? I na co bardziej "ludzkiego" mozna te pieniążki przeznaczyć?
            POmniki, bozki, statuetki w sercach lód ot co.
          • Gość: janek Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.06, 16:59
            A Tobie w dowodzie zmienili nazwisko na Idyotopacan
            Bez odbioru:((((
            • amikeo Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża 21.03.06, 22:36
              ... w sercach lód, jak juz pisałam. Obrazić, znieważyć, zbluźnić a potem do
              Kościoła na mszę. Przykre to jest:((
              IdiotopacankA jeśli już koniecznie.
              • Gość: cin Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.06, 18:29
                Ty zaś patrzysz na to z boku i plujesz na każdego, kto idzie do tego koscioła.
                • amikeo Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża 31.03.06, 10:21
                  Nie, oczywiście powinnam pokornie znosic opluwanie mojej osoby, bo
                  w "katolickim" kraju ludzie maja "wielkie serca", do opluwania, bluznienia i
                  robienia wszystkiego na pokaz.
    • Gość: Lenoms Lepiej się Anitka nowym biznesem kościoła zajmij IP: *.internet.radom.pl 21.03.06, 09:59
      w Krakowie zakonnice zaczynają od nowa handelek noworodkami, Dziwisz poświęcił.
      Odwracasz uwagę od prawdziwego problemu - złodziejstwa jakiego się kościół
      dopuszcza na każdym kroku.
      • domel_radom Re: Lepiej się Anitka nowym biznesem kościoła zaj 21.03.06, 12:37
        A co z Białym Marszem?! Czy w tym roku także będzie?!

        Pozdrawiam!
        • Gość: wojtek Re: Lepiej się Anitka nowym biznesem kościoła zaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.06, 14:21
          On nie powinien sie "bialy" tylko "czarny" nazywac:P
          • Gość: kopla Re: Lepiej się Anitka nowym biznesem kościoła zaj IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 21.03.06, 15:41
            oooo już czerwońce kwiczą, świnie kwikwikwi
            • amikeo Re: Lepiej się Anitka nowym biznesem kościoła zaj 21.03.06, 22:38
              Tak ja tu "kwiczę":)) "czerwoniec" która w chwili gdy Szczepkowaska ogłosiła
              upadek komunizmu miała 12 lat:)) Żałosne i nudne już jest wyzywanie wszystkich
              od "czerwońców".
              • Gość: PMMR Re: Lepiej się Anitka nowym biznesem kościoła zaj IP: *.udn.pl 21.03.06, 22:46
                Organizacją Białego Marszu chciał się zająć Parlament Młodzieży Miasta
                Radomia... niestety władze nie wyraziły zgody. Brawo! Oby tak dalej...
                • domel_radom Marsz 21.03.06, 23:51
                  A czemu niby sie niezgodzili?? dlaczego?? w tamtym roku przeciez bardzo fajnie bylo!! :( szkoda

                  Pozdrawiam :)
                  • Gość: adicq Re: Marsz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.06, 23:52
                    nijak sie wpisuje w kampanie wyborów samorządowych.
                    • domel_radom SHOCK 22.03.06, 12:24
                      :C .. cóż więcej napisać. smutno. młodzież jest pelna checi a rzuca sie jej klody pod nogi... :C żal

                      Pozdrawiam serdecznie
                      • Gość: nemo Re: SHOCK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.06, 23:19
                        :(
    • Gość: Beti Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: 82.139.44.* 24.03.06, 14:13
      To poprostu STRIPTIZ !!!! "Napalone Nosorożce" - golusieńcy faceci SUPER ale
      nie 2.04 !!!!!
      • Gość: marykow Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.06, 15:47
        niestety.
        st.aszne: z Goło i wesoło bedziemy swietowac JP2?
        Czy kierownik domu kultury, p. Pyrka nie zrezygnował?
        • amikeo Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża 27.03.06, 19:35
          "Bedziemy świętować" to znaczy, z e sie tam wybierasz? Na przedstawienie? Bo
          wiesz jesli Ci nie pasuje, nie podoba się, draznie Cie to prostu nie musisz
          kupowac biletów i iść do Resursy. Wolny wybór. Możesz uczcic ten dzien w
          dowolnie prze siebie wybrany sposób, na tym polega zycie w wolnym kraju, na
          swobodzie wyborów.
        • Gość: Beata Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 27.03.06, 21:15
          Marykow, nikt Ci pistoletu do skroni nie przystawia i nie zmusza, aby iść na
          przedstawienie. Sam spektakl jest tylko spektaklem, a nie obchodami rocznicy.
          Pozwól łaskawie ludziom samym decydować, co mają robić ze swoim wolnym czasem.
          jeśli masz przypadkiem jakiś bilet, a nie chcesz go wykorzystać, to możesz mi
          go sprezentować. Będę Ci wdzięczna. Pozdrawiam.
          • Gość: ... Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: 82.139.57.* 28.03.06, 09:52
            Bardzo porsze o nie pisanie moim zdaniem nie prawdziwych informacji na temat
            Bialego Marszu. Jesli ktos jest w 100% przekonany ze to wladze miasta Radomia
            nie chcialy zrobic Bialego Marszu to poprosze o kontak ze mna, tu na tym forum.
          • Gość: marykow Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.06, 12:02
            Beatka,
            przecież nikt nie zmusza czy odwodzi od pójscia na ten skandaliczny teatrzyk za
            3 grosze, tylko wypowiada się, komentuje. od tego est forum romanum gazety hyde
            parczek Radomia.
            Ty piszesz swoje, ja swoje, ktoś inny ma inne problemy.
    • Gość: B Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: 82.139.44.* 30.03.06, 12:01
      A o godz. 21.37 finał spektaklu wszyscy aktorzy na scene z gołymi tyłkami !!!
      Super ?!
      • Gość: cina Re: Obchody rocznicy śmierci Papieża IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.06, 09:23
        :))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka