Gość: wieczór
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
23.04.06, 22:03
No z tym szkłem to przegieli. Ja u siebie w domu prowadzę od dawna selektywną
zbiórkę odpadów, wystarczy tylko chcieć. Wszystkie typy opakowań suchych
ładuje się w siatki i wywozi do kontenerów z recyklingiem na mieście... A tu
takie novum, że będą brać z domu. Już od dawna powinni tak robić, gdyż
zarabia na tym Sita i Almax ogromne pieniądze...