Gość: Gość IP: 83.14.146.* 15.05.06, 15:11 Chyba żaden porządny RAdomianin nie pójdzie na ten koncert!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kobieta Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 15:19 pójdę na bank. dobra muzyka warta jest tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KR! Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.06, 18:24 Piotr Rubik na szczęscie nie jest z Kielc.A ten chór pewnie tak przypadkowo powstał w Kielcach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hm... Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 19:00 Czy was juz zupełnie pogieło? W Radomiu ostatnio obrodziło oszołomami. Odpowiedz Link Zgłoś
szybka.osa Re: Kielecki Tu Es Petrus 17.05.06, 19:42 no, ale majonezu kieleckiego to on z pewnością nie ruszy :) No i nie chodzi po radomskich ulicach, bo tam jest podbudowa z kruszywa z kamieniołomów koło Kielc :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: okix Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: 213.199.233.* 18.05.06, 12:24 Multiplatyna dla ''Tu es Petrus'' „Tu es Petrus” to opowieść o trzech tajemnicach: Tajemnicy Stworzenia, Krzyża i Tajemnicy Miłości. Premiera oratorium odbyła się w maju ubiegłego roku. Od tamtego czasu sprzedano już ponad 80 tysięcy płyt CD; z tej okazji podczas koncertu producenci i twórcy oratorium odbiorą multiplatynową płytę. Warto dodać, że pochodzący z oratorium utwór „Niech mówią, że to nie jest miłość” stał się przebojem festiwalu „Jedynki” w Sopocie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hm... Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: 193.111.144.* 18.05.06, 14:04 Domyślam sie, że Kielecką taż nie chodzi :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: *.pgi.waw.pl 19.05.06, 09:59 Byłem - było wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wspaniała muzyka, cudowna atmosfera, niesamowity amfiteatr i do tego super pogoda !!!!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giallo-rossi Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: 82.139.44.* 18.05.06, 19:08 Masz racje!!!A jako nagrodę wygrywasz karnet na cała rundę Korony Kielce.Miłego oglądania. Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: Kielecki Tu Es Petrus 18.05.06, 19:26 Gość portalu: Gość napisał(a): > Chyba żaden porządny RAdomianin nie pójdzie na ten koncert!!!!! litości ... dlaczego nie mają pójśc? jeśli kielczenie mają coś, co zrobili sami (a nie zagrabili innym jak to się zdarzało...), to dlaczego nie mają się tym chwalic? i nie widzę nic złego w tym, zeby to zobaczyć. tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: px Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: *.243.udn.pl 19.05.06, 10:05 Było fantastycznie! Wart było być na koncercie w Kadzielni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juan Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: *.udn.pl 19.05.06, 16:24 Całość prezentowała się oszałamiająco,chór,orkiestra, soliści, oświetlenie Kadzielni.Byłam zahipnotyzowana, zresztą chyba nie tylko ja.Świadczyć o tym mogą ponad 30 minutowe bisy. Życzyłabym sobie takiej imprezy na miejscu nie koniecznie z okazji dni papryki czy jabłka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KR! Re: Kielecki Tu Es Petrus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 19:26 Będzie oratorium Tu Es Petrus w Radomiu 24 czerwca w ramach dni Radomia 2006 , które będą od 23 czerwca do 28 czerwca!Kto z radomian chce iśc niech idzie , ja się nie wybieram nie lubię takiej muzyki ale szanuję fanów i słuchaczy Piotra Rubika!Z tego co wiem to fani bilety kupują w dużych ilościach , cena nie jest wygórowana 40 zł , a jest prawei 10000 biletów , kiedyś jakieś 4 lata temu było prawie 17 tys. fanów Ich Troje w Amfiteatrze!Życzę miłej zabawy , cieszę się też że radom został zaznaczony na trasie oratorium Tu es petrus! Odpowiedz Link Zgłoś
plusssz SHOCK 21.05.06, 17:36 A to co Kielce to juz nie polska ???? Jezu ludzie dlaczego w was tyle nienawisci jestescie jednym narodem, kiedys jak wyjedziecie za granice (i nawet jak nienawidzicie kielc) i uslyszycie gdzies slowo kielce albo korona to wam sie zrobi cieplo na sercu ze to czesc waszej ojczyzny! =] Nierozumiem niektorych komentarzy na forum typu w kielcach jest gorzej niz w Radomiu i na odwród przecierz to jest smianie sie z biedy wlasnego kraju! pozdrawiam i zapraszam: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=39896 Odpowiedz Link Zgłoś