rzecznik_prezydenta_miasta
19.01.07, 09:30
Prezydent Radomia Pan Andrzej Kosztowniak proponuje internautom –
forumowiczom spotkanie 12 lutego o godz. 18.00. Miejsce spotkania zależy od
ilości uczestników, dlatego z upoważnienia Pana Prezydenta proszę o mailowe
zgłoszenia chętnych do uczestniczenia w spotkaniu. Zgłoszenia proszę
przysyłać do 31 stycznia na adres: rzecznik@magistrat.radom.pl
Z poważaniem,
Ryszarda Kitowska
rzecznik prasowy prezydenta miasta