Dodaj do ulubionych

Przystanek

13.04.07, 15:54
Chciałam się dowiedzieć do kogo mam się zgłosić odnośnie naprawy dachu na
przystanku PKS w Lipinach. Wandale z pobliskiej szkoły zabijając nudę oraz
pokazując swoją siłę po tanim winie marki " jabłuszko sandomierskie" połamali
eternit przykrywający dach przystanku. Teraz woda leje się do środka robiąc
wielką kałużę. Przystanek ładny, otynkowany ale dach podziurawiony. Proszę o
wiadomość gdzie mogę się z tym zgłosić. Jeżeli czyta to jakaś osoba decyzyjna
proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
Obserwuj wątek
    • odrzywolak Re: Przystanek 13.04.07, 17:59
      Macie w Lipinach swojego radnego, dodatkowo jest on przewodniczącym Rady Gminy.
      Pewnie znasz Pana Stanisława Gapysa.
      • babciagienia7 Re: Przystanek 16.04.07, 15:13
        Mamy, znamy i jesteśmy pewni, że jeżeli przeczytał o takim fakcie( jeśli czyta
        to forum) to sprawa będzie załatwiona.
        PS. Młodzież uczęszczająca ( bo nie ucząca się) do lipińskiej szkoły to- bydło.
        Inaczej się nie da jej nazwać.
        • babciagienia7 Re: Przystanek 25.04.07, 08:51
          W imieniu mieszkańców Lipin chciałabym podziękować naszemu radnemu za remont
          przystanku autobusowego. Nowy dach i nowe ławki. Dziękujemy za szybką
          interwencję. Mamy nadzieje, że młodzież szkolna to uszanuje bo to, że
          mieszkańcy uszanują to jestem pewna.
          • parafjanin Re: Przystanek 26.04.07, 09:37
            ... a tu macie przykład działania władzy wykonawczej na wniosek radnego z Lipin.
            • odrzywolak Lipiny 15.05.07, 13:06
              Co tam babciugieniu7 słychać w Lipinach. Podobo młodzież z pobliskiej szkoły po
              lekcjach zaopatruje sią w pobliskim sklepie w różne trunki a potem rozrabia na
              przystanku czy w lesie. Może trzeba by było zakazać sprzedaży alkoholu w tym
              sklepie. Ty jako znana obrończyni wiaray i moralności oraz wierna aktywistka
              JNP mogłabyś coś z tym zrobić by jak sama napisałaś " to bydło" się usopokoiło.
              • babciagienia7 Re: Lipiny 15.05.07, 13:19
                Masz racje. Jest tak jak opisałeś. Ale strach mi nie pozwala nawet spojrzeć w
                oczy właścicielce baru a co dopiero w jakiś sposób interweniować. Jak chcesz
                się przekonać o czym mówię to zapraszam do sklepu np. w niedziele po kościele.
                Wejdź z tekstem: " Podobno tutaj się sprzedaje alkohol uczniom"! Radzę wejść z
                jakimś kaskiem na głowie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka