babciagienia7
13.04.07, 15:54
Chciałam się dowiedzieć do kogo mam się zgłosić odnośnie naprawy dachu na
przystanku PKS w Lipinach. Wandale z pobliskiej szkoły zabijając nudę oraz
pokazując swoją siłę po tanim winie marki " jabłuszko sandomierskie" połamali
eternit przykrywający dach przystanku. Teraz woda leje się do środka robiąc
wielką kałużę. Przystanek ładny, otynkowany ale dach podziurawiony. Proszę o
wiadomość gdzie mogę się z tym zgłosić. Jeżeli czyta to jakaś osoba decyzyjna
proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.