15.07.08, 09:52
Chciałabym zatrudnić się w firmie Brat-met. Co sądzicie nt. pracy w
tej firmie?
Obserwuj wątek
    • casimirvs Re: Brat-met 15.07.08, 10:48
      Firmę Brat-Met kojarzę jako sponsora akademickiego zespołu
      koszykówki, a poza tym jako producenta wyrobów śrubowych.
      I nic więcej nie wiem o niej.
      Nie ma co pytać na forum co to za firma- i chodzi mi o charakter
      pytania a nie o konkretnie tą firmę, bo zawsze jeśli znajdzie się
      jeden niezadowolony to pod dziesięcioma nickami będzie pisał źle, a
      ten co jest obojętny lub pozytywnie nastawiony nie napisze nic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka