pusia262 15.07.08, 09:52 Chciałabym zatrudnić się w firmie Brat-met. Co sądzicie nt. pracy w tej firmie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
casimirvs Re: Brat-met 15.07.08, 10:48 Firmę Brat-Met kojarzę jako sponsora akademickiego zespołu koszykówki, a poza tym jako producenta wyrobów śrubowych. I nic więcej nie wiem o niej. Nie ma co pytać na forum co to za firma- i chodzi mi o charakter pytania a nie o konkretnie tą firmę, bo zawsze jeśli znajdzie się jeden niezadowolony to pod dziesięcioma nickami będzie pisał źle, a ten co jest obojętny lub pozytywnie nastawiony nie napisze nic. Odpowiedz Link Zgłoś