Dodaj do ulubionych

Dobre Lody w Radomiu

24.07.08, 21:11
Planuje iść z przyjaciółmi w weekend na lody. Może mi polecicie
jakieś miejsce w Radomiu. Tylko, żeby cena nie była zbyt wygórowana.
Obserwuj wątek
    • Gość: m Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.08, 22:03
      tutaj nie dostaniesz dobrych lodów, do warszawy tylko najpierw
      sprawdź w internecie
    • Gość: maher z ul. Wiązów Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.08, 08:53
      a kto kręci te lody,czyżba pani z szydłowca?!
    • Gość: Lyche Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.08, 14:09
      Kiedyś z dobrych lodów słynął Lodex przy ulicy Żeromskiego (bliżej
      kościoła Bernardynów), teraz duży wybór różnych smaków oferuje
      lodziarnia w M1 przy Grzecznarowskiego, ale wiadomo to centrum
      handlowe :/.
      Jestem zmotoryzowana, więc jak mam ochotę na naprawdę dobre lody +
      super atmosferę i obsługę, to jadę pod Białobrzegi do
      Gruszczyńskich. Rewelacyjne desery i kawa lub jak kto woli w wafelku
      10 gałek :D.
      • Gość: a ja Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 16:39
        wybieram w Radomiu, Marcusa na Żeromskiego, sympatyczna atmosfera, desery
        super... na szybko to tylko krecone na Foscha..
    • Gość: J-25 Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 16:54
      Tylko Gruszczyńscy, choć to już nie ta jakość, a może smak smakak w
      latach 80 - tych.
      • Gość: Alina Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.algo.radman.pl 27.07.08, 17:11
        Najtańsze i najlepsze są w Selgrosie, do wyboru, do koloru i jeszcze można
        sobie po markecie pochodzić, telewizory i inne piękne rzeczy pooglądać.
        Pozdrawiam, Alina z miasta Radom.
    • Gość: fan Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.internet.radom.pl 27.07.08, 18:37
      slyszalem ze dobre lody robi Tola :)
      • Gość: ja Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 27.07.08, 18:46
        W iłży są dobre, nie pamiętam nazwy
        • Gość: gs Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 19:32
          a mnie najlepiej smakuja w marcusie i u wasilewskiego
          • Gość: reg b Re: Dobre Lody w Radomiu IP: 82.139.48.* 27.07.08, 19:48
            Tylko Wasilewski.
    • Gość: Egon Re: Dobre Lody w Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 27.07.08, 20:53
      Niedaleko kościoła bernardynów obok redakcji Gazety Wyborczej. Tam są najlepsze
      lody jakie jadłem. Nie są gorsze od tych z Białobrzeg. Właściwie są lepsze :). W
      tych lodach czuć, że są owoce. Dla mnie są rewelacyjne. Dziwi mnie trochę, że
      tyle osób kupuje produkty lodopodobne w górze Żeromskiego przy placu Konstytucji
      3 Maja.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka