Gość: qwerty IP: 82.139.33.* 30.07.08, 18:14 czy ktoś może sie wypowiedzieć na ich temat, bo poza auto reklamami nic o nich nie ma na tym forum... z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj