Dodaj do ulubionych

Coraz więcej Natury 2000

30.05.09, 14:46
Super większe dopłaty dla rolników, lepiej oceniane wnioski
agroturystyczne, ale oczywiście tym żyje lokalna społeczność, w XXI
wieku siłą napędową regionu i mieszkańców jest rolnictwo BRAVO!!!
Brońcie się przed NATURĄ JAK PRZED OGNIEM, jeśli chcecie chronić
teren cenny przyrodniczo dotychczasowe prawo na to pozwala w pełni.
Po naturze będziecie mogli tylko w radomskim kładkę z drewna w
okolicy zrobić, ale tylko po wykonaniu raportu środowiskowego i przy
braku protestów ze strony EKOOSZOŁOMSTWA, nie wspomnę o
Ekoterorystach, WSZYSTKIE INWESTYCJE NIE WPISANE W SPEC USTAWĘ, czyli
kowalskiego mają 3'y razy bardziej restrykcyjne przepisy, w
większości brak możliwości inwestycji, kazus ROSPUDY. Wszystko byłoby
inaczej gdybyśmy mieli mądrych i silnych samorządowców potrafiących
walczyć o nasze sprawy sprawy lokalne i mogących wymusić jak
holendrzy, niemcy na władzach wojewódzkich ustępstwa od NATURY u nas
z braku wiedzy o możliwościach ludzie z obszaru będą dymani przez
EKOŚRODOWISKO, które pełne zachwytu nad "siedliskiem" będzie chciało
bywać w tym miejscu raz do roku na wakcje!
Obserwuj wątek
    • Gość: la Re: Coraz więcej Natury 2000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 18:04
      g...o prawda, wyższe dopłaty - nie rozśmieszajcie, lepiej oceniane
      wnioski ?? -bzdura. A później będzie tak, że 1/3 łaki mozna kosic po
      1.06 , nastepna 1/3 po 1 lipca itp. I tak sobie skansen rolniczy
      zrobimy.Za ok. 40 zł więcej.Bronic sie jak się tylko da.
      • Gość: Natura Re: Coraz więcej Natury 2000 IP: *.radom.vectranet.pl 31.05.09, 16:01
        Żeby to tylko wsi szkodziło. Rzeczniczka mówiąc, że nie zaszkodzi to
        inwestycjom łże jak pies. Już niejeden się o tym przekonał.
    • Gość: hjhkj Coraz więcej Natury 2000 - nowe miejsce w Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 31.05.09, 21:14
      Przy ulicy Starowolskiej i 11-go Listopada jest mnóstwo ślimaków po deszczu.
      Miłośnicy przyrody do dzieła - Zrobić strefę chronioną Natura lub Park krajobrazowy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka