gazeta_2008
30.05.09, 14:46
Super większe dopłaty dla rolników, lepiej oceniane wnioski
agroturystyczne, ale oczywiście tym żyje lokalna społeczność, w XXI
wieku siłą napędową regionu i mieszkańców jest rolnictwo BRAVO!!!
Brońcie się przed NATURĄ JAK PRZED OGNIEM, jeśli chcecie chronić
teren cenny przyrodniczo dotychczasowe prawo na to pozwala w pełni.
Po naturze będziecie mogli tylko w radomskim kładkę z drewna w
okolicy zrobić, ale tylko po wykonaniu raportu środowiskowego i przy
braku protestów ze strony EKOOSZOŁOMSTWA, nie wspomnę o
Ekoterorystach, WSZYSTKIE INWESTYCJE NIE WPISANE W SPEC USTAWĘ, czyli
kowalskiego mają 3'y razy bardziej restrykcyjne przepisy, w
większości brak możliwości inwestycji, kazus ROSPUDY. Wszystko byłoby
inaczej gdybyśmy mieli mądrych i silnych samorządowców potrafiących
walczyć o nasze sprawy sprawy lokalne i mogących wymusić jak
holendrzy, niemcy na władzach wojewódzkich ustępstwa od NATURY u nas
z braku wiedzy o możliwościach ludzie z obszaru będą dymani przez
EKOŚRODOWISKO, które pełne zachwytu nad "siedliskiem" będzie chciało
bywać w tym miejscu raz do roku na wakcje!